Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Umývání oken, koberců. Výškové fasády Brno

Umývání oken, koberců. Výškové fasády Brno 21 Pro

Mytí oken ve výšce Brno je jedna ze služeb, kterou vám naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. může kvalitně zrealizovat. Jsme tu pro naše klienty od roku 1999. Za tuto dobu jsme nasbírali opravdu mnoho zkušeností, jak mytí oken ve výšce Brno zrealizovat, jak ušetřit zákazníkům náklady a jak dosáhnout dlouhotrvajícího lesku a čistoty vašich oken. Abychom službu zákazníkovi zjednodušili, tak si vysokozdvižnou plošinu dovezeme sami a není tak třeba, aby zajišťoval ještě další službu navíc. Naši pracovníci jsi také proškoleni a mají certifikace dle nařízení vlády a podle § 134 odst. 2 a podle  § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Zaručujeme vám tedy, že veškeré výškové práce Brno budou provedeny nejen precizně, ale také s bezpečnostními podmínkami a není tak třeba obav o zdraví našich pracovníků či procházejících osob místem výkonu práce. Při těchto činnostech používáme pomocníky jako je hydraulické rameno a vysokozdvižnou plošinu. Z těchto dvou pomůcek se nám podaří kvalitně a v krátkém čase zajistit umytí oken ve výšce. Někdy není možné tuto techniku vtěsnat na místo, odkud má být zakázka realizována a tak vše provádíme slaňováním – za pomoci horolezecké a speleologické techniky.

 

MYTÍ, ČIŠTĚNÍ OKEN. VÝŠKOVÉ PRÁCE BRNO

Zajistíme čištění, mytí impregnaci oken, výloh, fasád ve výšce Brno. Mytí a čištění skleněných, prosklených fasád ve výškách Brno. Mytí a čištění světlíků, střešních oken prosklených průčelí ve výšce Brno. Mytí, čištění a impregnaci zimních zahrad, skleníků, luxferů, kopilit, světelných reklam, log, pylonů, reklamních tabulí, billboardů ve výškách Brno. Mytí a čištění skleněných stěn, tabulí prosklených zdviží, výtahů, portálů, prosklených štítů, světelných nápisů, směrových tabulí, solárních panelů ve výškách Brno. Provedeme mytí, čištění, impregnaci kovových, eloxovaných, hliníkových, kazetových, sendvičových stěn, plášťů, opláštění budov, objektů, hal, výrobních hal, skladovacích hal ve výškách Brno. Zajišťujeme v Brně mytí, čištění, impregnaci, odprašnění, vysávání kovových, ocelových konstrukcí, příhradových kovových a betonových nosníků, kovových a betonových přemostění, překladů, pilířů, traverz ve výškách Brno. Čištění a odprašnění všech rozvodů energií, odpadů, vzduchotechniky, klimatizace, regálů nad výrobní, skladovací, prodejní plochou ve výšce Brno.

 

Mytí oken ve výškách pomocí hydraulického ramene Brno
Mytí oken ve výškách pomocí hydraulického ramene Brno

Mytí oken ve výškách Brno provádíme způsobem, který nazýváme suchý trik leštění. Při triku suchého leštění je okno umyto čistým rozmývákem se saponátem a nečistoty utřeny stěrkou s kvalitní gumou a po té bez leštidel vše vyleštíme suchou 100% bavlněnou plenou – trik suchého leštění. Nenabízíme vám mytí oken za použití leštidel, a to z toho důvodu, že je to zbytečné a jsou vynaloženy zbytečné finance, aniž by to bylo třeba. Chceme vám zaručit dlouhotrvající lesk, s kterým je také spojeno to, že není třeba mýt okna tak často a tudíž jsou ušetřeny náklady za mytí oken ve výškách Brno, ale zaručíme to pouze tehdy, že leštidla nepoužijeme, protože na sebe navazují velmi rychle prach a tak se okna rychle znečistí a vyskytnou se na nich ve velmi krátkém čase tahy a kruhy po leštění. V této zakázce ale nemáte zahrnuto pouze umytí skleněné plochy, ale také umytí rámů oken, umytí parapetů a kliček, odstranění pavučin a odstranění zbytků hnízd. Důležité je taky odstranit zatvrdlé nečistoty, které jsou způsobeny třeba po stavebních úpravách (silikony, tmely) nebo jsou na oknech nalepeny folie, bannery, akční reklama, ilegální výlep, aj. Pro bezpečné odstranění využíváme korundové žiletky. Žiletkami, které díky své 10 cm dlouhé ploše zajistí perfektní rozlohu síly, zaručíme, že nepoškodíme a nepoškrábeme vaši skleněnou plochu, z které odstraňujeme zatvrdlé nečistoty. Jsme odborně zaškolení, to je důležité dodat, protože s těmito žiletkami jsou schopni zacházet i nezkušení pracovníci, kteří by mohli vaši skleněnou plochu poškrábat. Vyhněte se těmto pracovníkům a nechte vše na našich profesionálech ze společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. Na kvalitně vyčištěné okna, prosklené fasády, výlohy doporučujeme aplikovat impregnační nano nátěr skla GSP Brno. Nano impregnace nátěr skla GSP Brno Vám zajistí, že skleněné plochy, které jsou tímto nátěrem ošetřeny budou dlouhodobě čisté. V průběhu až 5 let nebudete muset tyto plochy umývat a čistit. Nano impregnace oken a skla Brno je vhodná pro hůře přístupná místa a plochy, ke kterým se nesnadno dostává, jako jsou skleněné fasády a průčelí Brno, střešní okna, skleníky, zimní zahrady, okna a výlohy ve výšce Brno. Nano impregnace nátěr GSP Brno je taky vhodná na plasty jako jsou reklamní tabule, loga, plachty Brno.

Zajistíme odstranění, stržení, strhání krycích folií, celo polepů ploch, skleněných ploch, oken a výloh Brno, krycích polepů akčních reklam, polepů z reklamních akcí, samolepek Brno. Při využití našich služeb vám garantujeme kvalitu a profesionalitu.

 

Mytí oken a výloh v obchodních centrech Brno
Mytí oken a výloh v obchodních centrech Brno

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ BRNO

Naše pracovníky neustále školíme o nových technikách a technologiích, abychom vám mohli nabízet jenom kvalitní služby a byli o krok napřed před konkurencí. nabízíme stále nepřekonanou strojovou metodou čištění koberců Brno. Mechanicky vyčistíme koberce důkladně a hloubkově, a to jakékoliv rozlohy. Při strojové metodě využíváme dezinfekční chemii BOESCH RTS, kotoučový stroj GHIBLI a vysoce výkonný vysavač, kterým odsajeme nejen vykartáčované nečistoty, ale také přebytečnou vlhkost, díky tomu je urychlen proces schnutí a lze tak vaši provozovnu otevřít v co nejkratší době. Provedeme strhnutí, stržení, odstranění starých přilepených koberců na podlaze a zajistíme taky seškrábání, odstranění zbylého lepidla po strhaných kobercích Brno. Dále Vám zajistíme pravidelný periodický denní úklid objektů, bytů, domů, firem, hotelů, kaváren, restaurací, škol, mateřských školek, průmyslových objektů, obchodů, provozoven v obchodních centrech, retailových parcích, skladovacích hal a objektů, logistických a výrobních hal a budov.

 

Strojní čištění koberců a podlah Brno
Strojní čištění koberců a podlah Brno

STROJNÍ ČIŠTĚNÍ PODLAH BRNO

Nabízíme službu čištění podlah Brno strojovou metodou, při které důkladně odstraníme ze spár a struktury podlahy nečistoty, ukrývající se velmi hluboko. Spolu s váhou kotoučového stroje, která se pohybuje cca na 40 kilech, zde dopomáhá i několik druhů zásaditých chemií, které volíme dle materiálu, z kterého se podlaha skládá. Většinou, ale začínáme tou nejslabší. Na síle přidáváme až ve chvíli, kdy nečistoty nereagují. Zajistíme mytí, impregnaci a čištění betonových podlah Brno, epoxidových a litých podlah Brno, dřevěných a plovoucích podlah Brno, mramorových podlah a dlažeb Brno, přírodních podlah a dlažeb Brno, přírodních kamenných podlah a dlažeb Brno, keramických dlažeb Brno, podlah linolea Brno, podlah marmolea Brno, vynilových podlah Brno, teracových podlah Brno, průmyslových podlah Brno, kamínkových podlah Brno, zámkových podlah a dlažeb Brno. Zrealizujeme renovace podlah Brno a krystalizace podlah Brno. Na umyté či nové podlahy doporučujeme impregnaci voskování podlah Brno, protože vosk podlahu chrání cca 1 rok před poničením a hlubším znečištěním, navíc funguje i protiskluzově. S voskem je údržba výrazně jednodušší. Po roce zajistíme odstranění vosku Brno, kterému uplynula doba životnosti a je třeba jej obnovit. Na přírodních kamenných podlahách, které ztratili svůj ušlechtilý povrch, provedeme krystalizaci. Krystalizace podlah Brno je vhodná pro mramorové podlahy a přírodní kamenné podlahy na které je vhodně aplikovat a vyabstrahovat vápenaté sloučeniny ze struktury materiálu chemickou reakcí za pomocí povrchové termomechanické metody zažehlení drátky na kotoučovém stroji.

 

Čištění podlah a voskování Brno
Čištění podlah a voskování Brno

ÚKLID PO STAVBĚ BRNO

Zbavíme vás prachu a cementových závojů, které se vyskytly při stavbě či úpravě objektu – po stavební úklid Brno, po rekonstrukční úklid Brno, úklid po malířích Brno. Při čištění silných nečistot z podlah používáme silnou kyselou chemii, výjimkou jsou pouze podlahy z ušlechtilých materiálů, na které kyselá chemie nelze využít, aby nepoškodila jejich vzhled. Zajistíme úklid po stavbě Brno, úklid po stavební činnosti Brno, úklid po rekonstrukci a přestavbě prodejen, obchodů a firem Brno. Úklid po malování a malířích, po stěhování, úklid po stavbě novostaveb Brno, úklid po renovaci objektů Brno.

 

Generální čištění podlah Brno
Generální čištění podlah Brno

ODSTRANĚNÍ GRAFFITI, PÍSKOVÁNÍ BRNO

Máme pro vás divizi, která je velmi účinná v boji proti graffiti. Zajistíme odstranění graffiti, fixů, tagů Brno z fasád neošetřených i ošetřených antigraffiti ochranou. Při odstranění z fasád, které nejsou chráněné AGO, je naše úspěšnost 60 – 90%. U fasád, stěn, zdí, plastových podkladů, garážových vrat, které nejsou ošetřeny nátěrem proti sprejům a graffiti se sprejová dostane hluboko do struktury a úplné odstranění je obtížné. V takových případech graffiti zeslabíme a provedeme opravu poškozené fasády a zamalování graffiti, které bylo z části odstraněno. Abyste se vyhnuli poničení fasády, máme pro vás řešení! Aplikace antigraffiti ochrany Brno zajistí 100% úspěšnost při odstranění a po graffiti nezůstane ani stín a fasádu není třeba opravovat. Antigraffiti nástřik Brno či antigraffiti nátěr Brno vám nabízíme za cenu, která nemá konkurenci – od 120,- /m2. Jiné firmy, které vám aplikují AGO tvrdí, že graffiti odstraníte sami, ale není to pravda, proto nabízíme našim zákazníkům i velmi levný servis odstranění graffiti z fasád, na které jsme my aplikovali antigraffiti ochranu. Graffiti, které jsou na podkladech z přírodních materiálů pískujeme. Provádíme čištění a pískování Brno pro lícové a cihlové zdivo, betony, přírodní a kamenné sokly, teracové sokly. Pískování a čištění schodů, stěn, fasád od zašlé špíny a nečistot. Pískujeme kamenné zdi, betonové stěny, strukturované podlahy Brno, kovové konstrukce, odstraňujeme staré barvy a nátěry Brno. Pískování Brno je vhodné pro pískování, čištění, renovaci pomníků, soch, náhrobků, historických kamenných fasád, břízolitových fasád a stěn Brno.

 

Odstranění graffity pískováním Brno
Odstranění graffity pískováním Brno

ODSTRANĚNÍ PLÍSNÍ, NÁTĚR PROTI PLÍSNÍM BRNO

Naše firma vám zrealizuje odstranění plísní Brno. Provedeme čištění, odstranění plísní, sporů, biotického napadení plesnivých fasád, organických nečistot zelených výkvětů plesnivých fasád, invazivních houbových řas zelenajících fasád Brno. Po kvalitním vyčištění a odstranění plísní na fasádě, zdi, stěně budov, bytů, domů, objektů a kvalitní dezinfekci aplikujeme na fasádu nátěr proti plísním Brno LSG nátěrem, kterým zabráníme tvoření vlhkosti a zelených sanitrů. Veškerá plíseň z vašeho domu zmizí a po dobu 6 let vám chrání vaše zdraví. Ochranu LSG aplikujeme i v interiérech, i exteriérech. 6 let je životnost, takže po tuto dobu máte garantovanou ochranu zdraví. www.a-servislipka.cz

 

Protiplísňový nátěr - odstranění mechů a plísní Brno
Protiplísňový nátěr – odstranění mechů a plísní Brno

 

Ochrana proti plísním - nátěr proti mechům, plísním Brno
Ochrana proti plísním – nátěr proti mechům, plísním Brno

Odborné konzultace, poradenství a cenové nabídky jsme realizovali na těchto místech:

Stamicova 23, 623 00 Brno-Kohoutovice … Jeneweinova 67, 617 00 Brno-jih, Komárov … Vavřinecká 54, 624 00 Brno-Komín … Rostislavovo náměstí 50, 612 00 Brno-Královo Pole … Ulrychova 55, 624 00 Brno-Komín … Božetěchova 151, 612 00 Brno-Královo Pole, Brno … Sibiřská 61, 621 00 Brno – Řečkovice, Brno … Bráfova 27, 616 00 Brno -Žabovřesky, Brno … Tuháčkova 43, 617 00 Brno-jih, Komárov … Křivánkovo náměstí 42, 641 00 Brno – Žebětín, Brno … náměstí 28. dubna 24, 635 00 Brno – Bystrc, Brno … Bratislavská 53, 602 00 Brno-střed … Popelova 30, 620 00 Brněnské Ivanovice, Brno … Skalní 23, 642 00 Brno – Bosonohy … Hájecká 31, 617 00 Brno – Komárov, Brno … Faměrovo nám. 50, 618 00 Brno – Černovice, Brno … Černovičky 59, 627 00 Brno – Slatina, Brno … třída Kpt. Jaroše 46, 613 00 Brno – Černá Pole, Brno …U Velké ceny 32, 623 00 Brno-Kohoutovice … Sýpka 23, 61300 Brno-Černá Pole … Olomoucká 79, 627 00 Brno – Černovice … Havránkova 92, 619 00 Brno-jih, Dolní Heršpice … Bezovka 24, 619 00 Brno-jih, Horní Heršpice … Sekaninova 23, 614 00 Brno-sever, Husovice … Zámecká 47, 643 00 Brno – Chrlice … Aloise Havla 37, 621 00 Brno-Jehnice … Cikánkova 24, 621 00 Brno-Jehnice … Chrlické náměstí 22, 643 00 Brno – Chrlice … Běloruská 24, 625 00 Brno – Bohunice, Brno … Podsedky 27, 625 00 Brno-Bohunice … Švermova 24, 625 00 Brno-Bohunice … Přímá 60, 642 00 Brno – Bosonohy … U Lípy Svobody 21, 620 00 Brněnské Ivanovice, Brno … Podnásepní 24, 602 00 Brno-střed … Kuršova 24, 635 00 Brno-Bystrc … Hlinky 140, 603 00 Brno – Pisárky, Brno … Heleny Malířové 23, 638 00 Brno – Lesná, Brno … bratří Sapáků 23, 628 00 Brno – Líšeň, Brno … Čejkovická 22, 628 00 Brno – Vinohrady, Brno … Orlí 25, 602 00 Brno – střed, Brno … Jabloňová 23, 621 00 Brno – Medlánky, Brno ­… Lieberzeitova 28, 614 00 Brno-sever, Husovice … Železná 44, 619 00 Brno-jih, Horní Heršpice … Pěstitelská 40, 619 00 Brno-jih, Dolní Heršpice … Štolcova 48, 618 00 Brno – Černovice … náměstí SNP 36, 61300 Brno-Černá Pole … Říčanská 47, 635 00 Brno-Bystrc … Lipová 45, 691 02 Velké Bílovice … Nová 581, 696 62 Strážnice … Jana Černého 802, 691 55 Moravská Nová Ves …Očovská 13, 695 01 Hodonín … Slovácká 530, 691 44 Lednice … Budovatelská 61, 696 01 Rohatec … Nám. 15.dubna 1085, 696 03 Dubňany … Josefovské chalupy 371, 691 55 Moravská Nová Ves … Žižkovská 13, 691 02 Velké Bílovice … Komenského 209, 685 01 Bučovice … Za Kasárnami 3340, 690 02 Břeclav … Pavlovská 36, 692 01 Mikulov … Sadová 898, 691 42 Valtice … Rybáře 36, 691 45 Podivín … Malá Strana 194, 691 42 Valtice … Republikánské obrany 3, 692 01 Mikulov … Janův hrad 344, 691 45 Podivín … Na Vyhlídce 920, 685 01 Bučovice … Bzenecká 1531, 696 62 Strážnice … Cihelny 13, 696 01 Rohatec … Nám. 15.dubna 1085, 696 03 Dubňany … Kpt. Jaroše 14, 690 02 Břeclav … Javorová 3, 695 01 Hodonín … Pekařská 73, 691 44 Lednice … Pod kopcem 997/11C, 641 00 Brno – Žebětín … Křížkovského 267/414, 664 34 Kuřim … Bezručova 41/24, 666 01 Tišnov … Nádražní 550/37A, 594 01 Velké Meziříčí … Neumannova 22/64, 591 01 Žďár nad Sázavou … Zámecká 21/441, 672 01 Moravský Krumlov … F. B. Zvěřiny 232/45, 675 55 Hrotovice … Na Brněnce 565/21, 664 91 Ivančice … Havířská 699/25, 66411 Zbýšov … Žerotínovo náměstí 21/62, 665 01 Rosice … Zemědělská 474/62, 588 32 Brtnice … Masarykovo náměstí 189/41, 594 51 Křižanov … náměstí Svobody 923/47, 676 02 Moravské Budějovice … Beringerova 388/21, 588 56 Telč … Znojemská 1022/68, 691 23 Pohořelice … Družstevní 110/21, 67526 Želetava … K Berce 718/13, 642 00 Brno – Bosonohy … Nádražní 1227/68, 671 72 Miroslav … Komenského náměstí 157/29, 674 01 Třebíč … Slunná 24/35, 664 48 Brno – Moravany … Na Hliništi 2013/11, 586 01 Jihlava … Za Loukama 277/624, 595 01 Velká Bíteš … Bítešská 33/41, 675 71 Náměšť nad Oslavou…Bratří Mrštíků 2201/664, 686 03 Staré Město … Bedřicha Buchlovana 912/42, 686 05 Uherské Hradiště … Zlínská 290/654, 765 02 Otrokovice … Zašová 40/19, 756 51 Zašová … Valašská Bystřice 690/411, 756 27 Valašská Bystřice … Horní Bečva 397/22, 756 57 Horní Bečva … Nový Hrozenkov 485/440, 756 04 Nový Hrozenkov … Hlavní 854/44, 756 54 Zubří … Halenkov 768/650, 756 03 Halenkov … Hovězí 644/84, 75601 Hovězí …   Bánov 685/550, 68754 Bánov … náměstí Míru 206/60, 687 51 Nivnice … Antonínská 664/184, 687 25 Hluk … Vlčnov 424/66, 687 61 Vlčnov … Prostřední 3517/651, 760 01 Zlín … Horní náměstí 33/95, 755 01 Vsetín … Mariánské náměstí 71/655, 688 01 Uherský Brod … Podhradská 430/22, 763 26 Pozlovice … Josefa Černíka 793/602, 763 26 Luhačovice … Chmelnice 424/49, 687 71 Bojkovice … Osvobození 54/261, 763 21 Slavičín … Mýto 491/54, 763 31 Brumov-Bylnice – Bylnice … Kramolišova 227/365, 766 01 Valašské Klobouky … Lidečko 61/44, 756 12 Lidečko … Želechovice nad Dřevnicí 289/684, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Polní 191/65, 763 12 Vizovice … Na Stráni 558/781, 763 15 Slušovice …

Sadová 1072/66, 763 61 Napajedla … 1. máje 1030/951, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … Zašová 40/66, 756 51 Zašová … Spálená 404/64, 289 12 Sadská … Vltavská 60/551, 251 01 Říčany … Pardubická 1550/64, 535 01 Přelouč … Na Ohradě 197/57, 251 67 Pyšely … Újezdská 270/75, 252 43 Průhonice … Na Stádlech 147/94, 251 70 Popovičky … V Olšinách 51/661, 290 01 Poděbrady … Svobody 2238/78, 530 02 Pardubice-Pardubice V … Purkyňova 61/64, 288 02 Nymburk … Šedivská 387/75, 561 51 Letohrad … Školní 81/631, 251 62 Mukařov … Úvalská 601/534, 250 81 Nehvizdy … Ruská 221/64, 250 87 Mochov … Pod mohylou 527/75, 251 64 Mnichovice … Pionýrů 52/664, 289 24 Milovice … U Vodojemu 691/75, Benátky nad Jizerou 51/75, 294 71 Benátky nad Jizerou … Draha 385/64, 564 01 Žamberk … Průběžná 584/75, 252 42 Vestec … Pekelská 121/75, 51754 Vamberk … Nerudova 1461/78, 250 82 Úvaly … Cihlářská 1564/75, 562 01 Ústí nad Orlicí … Zvoníčkova 224/75, Týniště nad Orlicí … Růžová 199/75, 250 82 Tuklaty … Říční 53/74, Předměstí, 568 02 Svitavy … Tovární 858/75, 538 21 Slatiňany … Sezemice 101/78, 533 04 Sezemice … Pod Kopcem 931/61, 250 91 Zeleneč … Štíhlická 311/64, 281 63 Vyžlovka … Sluneční 211/77, 251 63 Všestary …Kutná Hora 69/75, 284 01 Kutná Hora … Šťavelová 210/74, 250 84 Květnice … Na Závisti 220/54, 289 21 Kostomlaty nad Labem … Poustka 461/74, 281 63 Kostelec nad Černými lesy … Žižkova 194/75, 280 00 Kolín … Mánesova 290/71, 250 90 Jirny … Rekreační 344/75, 281 66 Jevany … 9. května 194/24, 533 12 Chvaletice … Na Větrníku 1315/75, 537 05 Chrudim … Příčná 281/75, 251 01 Dobřejovice … Palackého 1420/75, 282 01 Český Brod … Hřbitovní 1206/64, 560 02 Česká Třebová … Pražská 76/64, 286 01 Čáslav-Nové Město … Spojovací 72/61, 250 88 Čelákovice … Spojovací 72/61, 250 88 Čelákovice … Tylova 57/61, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav … Okrajní 30, 712 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Na Výsluní 37, 717 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Pobialova 35, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Mojmírovců 53, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky … Stodolní 218, 742 83 Klimkovice … Harantova 38, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Martinovská 38, 723 00 Ostrava-Martinov … Emanuela Podgorného 33, 700 30 Ostrava- Dubina u Ostravy … Na Hurtě 28, 720 00 Ostrava-Hrabová … Mezi Ploty 32, 725 28 Ostrava-Hošťálkovice …Hlučínská 258, 725 29 Ostrava-Petřkovice … Kyjevská 30, 708 00 Ostrava-Poruba … Paličkova 49, 709 00 Ostrava-Nová Ves … Liščí 27, 725 27 Ostrava-Plesná … Karola Šmidkeho 33, 708 00 Ostrava-Poruba … Jubilejní 100, 700 30 Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-jih … Joštova 30, 720 00 Ostrava-Hrabová … Emanuela Podgorného 31, 700 30 Ostrava-Dubina, Ostrava-jih … Krameriova 32, 722 00 Ostrava-Třebovice … Holainova 42, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Michalská 25, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Křístkova 44, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Na Smyčce 31, 724 00 Ostrava-Proskovice … Hraničky 35, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … Nad Mlýnkem 30, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Kulturní 31, 711 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Holasova 33, 700 30 Ostrava-Ostrava-jih … Martinovská 30, 723 00 Ostrava-Martinov … Zámecká 21, 748 01 Hlučín … Mezi brahy 33, 747 06 Opava … Okružní 23, 792 01 Bruntál … Květná 21, 748 01 Hlučín … Kostelní 25, 747 21 Kravaře … Kostelní 27, 747 21 Kravaře … Opavská 305, 747 22 Dolní Benešov … Zahradní 454, 747 64 Velká Polom … Opavská 61, 747 69 Pustá Polom … Domky 327, 747 81 Otice … Kolonie 334, 747 41 Hradec nad Moravicí … Lomená 28, 747 06 Opava … Julia Fučíka 118, 795 01 Rýmarov …17. listopadu 23, 743 01 Bílovec … náměstí Jana Zajíce 26, 749 01 Vítkov … Mánesova 22, 748 01 Hlučín … Dukelská 25, 748 01 Hlučín … Ke koupališti 22, 747 06 Opava …Náhorní 170, 747 92 Háj ve Slezsku … Na Janošku 27, 720 00 Ostrava-Hrabová … Nová kolonie 61, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Kravařovská 26, 747 70 Opava-Komárov … Gen. Píky 24, 767 01 Kroměříž … Nad Plesenkou 27, 725 27 Ostrava-Plesná … Mezi brahy 27, 747 06 Opava … Ovocná 24, 747 20 Vřesina … Jasanová 24, 747 27 Kobeřice … Opavská 56, 747 23 Bolatice …. K Zavadilce 4, 751 02 Troubky … Zvolenov 544, 751 01 Tovačov … Hrubčická 486, 798 12 Kralice na Hané … nám. T. G. Masaryka 6, 796 01 Prostějov … Na Sezníku 2, 779 00 Olomouc … Velkomoravská 27, 779 00 Olomouc … Trnava 297, 763 18 Trnava … Liptál 471, 756 31 Liptál … Ratiboř 356, 756 21 Ratiboř … Jablůnka 608, 756 23 Jablůnka … Pospíšilova 1, 757 01 Valašské Meziříčí …Tichá 3, 796 07 Držovice … Kelč 510, 756 43 Kelč … J. V. Choráze 307, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Skalní 273, 753 01 Hranice … Hranická 1404, 751 31 Lipník nad Bečvou … Tršice 24, 783 57 Tršice … Dolní Újezd 90, 751 23 Dolní Újezd … Velký Újezd 350, 783 55 Velký Újezd … Vrbátky 90, 798 13 Vrbátky … Tršice 288, 78357 Tršice … Bystřická 366, 783 72 Velký Týnec … K Nádraží 344, 783 73 Grygov … Jiráskova 250, 751 03 Brodek u Přerova … Kroměřížská 4, 768 02 Zdounky … Morkovice-Slížany 13, 768 33 Morkovice-Slížany … Švábenice 43, 683 23 Švábenice … Bratrská 30, 750 02 Přerov I-Město … Dr. A. Stojana 39, 751 17 Horní Moštěnice … Partyzánská 32, 683 23 Ivanovice na Hané … Trávnická 199, 798 27 Němčice nad Hanou … Havlíčkova 573, 752 01 Kojetín … Záříčí 23, 768 11 Chropyně … Havlíčkova 25, 767 01 Kroměříž … Družba 1130, 768 24 Hulín … Cukrovar 300, 768 21 Kvasice … Babice 290, 687 03 Babice … Salašská 60, 687 06 Velehrad … Klicperova 165, 28903 Městec Králové … náměstí Republiky 87, 293 01 Mladá Boleslav … Dobrošovská 115, 547 01 Náchod … Tovární 144, 277 11 Neratovice … 17. Listopadu 9, 506 01 Jičín … Antonína Suchého 2233 , 272 01 Kladno … Tylova 9, 289 22 Lysá nad Labem … Krombholcova 3635, 276 01 Mělník … Kozelkova 11, 503 51 Hradec Králové-Chlumec nad Cidlinou … Smetanova 705, Pražské Předměstí -Jaroměř, 551 01 Jaroměř …Tomáše Garrigue Masaryka 1987, 549 01 Nové Město Nad Metují … Sportovní 388, 504 01 Nový Bydžov … Orlická 1564, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … Babákovo nám. 11, 50353 Smidary … Nádražní 144, 50303 Smiřice … Komenského 55, 518 01 Dobruška … Bratří Čapků 58, 53401 Holice … Mýtská 1, 500 03 Hradec Králové … U Olše 38, 735 03 Karviná … Václavská 1141, 735 14 Orlová … Rychvaldská 561, 735 31 Bohumín … třída Těreškovové 41, 734 01 Karviná … Šadový 378, 737 01 Český Těšín … Stanislava Kostky Neumanna 338, 735 81 Bohumín … Mánesova 33, 736 01 Havířov …U Statku 26, 736 01 Havířov … Lidická 722, 739 61 Třinec …Uzavřená 32, 736 01 Havířov … Svatopluka Čecha 33, 736 01 Havířov … Stará štreka 728, 735 14 Orlová … třída Osvobození 43, 735 06 Karviná … Rychvaldská 202, 735 31 Bohumín … U Hřiště 176, 742 47 Hladké Životice … Pod Bílou horou 31, 742 21 Kopřivnice … Trlicova 79, 741 01 Nový Jičín … sídliště Pod lesem 21, 742 35 Odry … Smetanova 37, 757 01 Valašské Meziříčí … Školská 1550, 738 01 Frýdek-Místek … Šafaříkova 1421, 742 58 Příbor … Novellara 48, 741 01 Nový Jičín … Mírová 634, 742 13 Studénka … Šafaříkova 190, 757 01 Valašské Meziříčí … K Pastevníku 869, 739 44 Brušperk … náměstí Komenského 95, 742 45 Fulnek … Rožnovská 1733, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Ke kotlině 168, 739 42 Frýdek-Místek … Příčnice 435, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Nad Lipinou 2330, 738 01 Frýdek-Místek … Sadová 24, 742 21 Kopřivnice …Podlesí 1149, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Sídl. Beskydské 1233, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Sportovní 24, 742 21 Kopřivnice … Purkyňova 50, 741 01 Nový Jičín … Tržní 296, 742 58 Příbor … náměstí Republiky 715, 742 13 Studénka … Smetanova 29, 757 01 Valašské Meziříčí … Květná 2, 748 01 Hlučín … Okružní 2, 792 01 Bruntál … Mezi brahy 14, 747 06 Opava … Dukelská 6, 748 01 Hlučín … Ke koupališti 5, 747 06 Opava … Mánesova 3, 748 01 Hlučín … Kostelní 16, 747 21 Kravaře … Lomená 16, 747 06 Opava … Julia Fučíka 101, 795 01 Rýmarov …