Nátěr proti plísním

LSG ochranný nátěr zamezující výskytu plísní a bakterií

Na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Plísně se mnohdy tvoří i z vnitřních stran zateplených domů. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který Vaše napadené zdi tohoto problému efektivně zbaví. Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajistí kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

 

nátěr proti plísním pred

PRINCIP FUNGOVÁNÍ NÁTĚRU PROTI PLÍSNÍM LSG

Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. LSG-nátěr proti plísním je nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení.

 

nátěr proti plísním po

Jaký je postup při aplikaci nátěru proti plísní

Na místo napadené plísní aplikujeme běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení se aplikuje nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách.

A SERVIS LIPKA s.r.o. nabízí další služby:

Naše společnost svým zákazníkům nabízí i řadu úklidových služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Specializujeme se na strojové čištění a tepování koberců, ruční čištění čalouněného nábytku, provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tvz. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistíme a myjeme okna a skleněné výplně ve výškách. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátěry, natíráme, čistíme a opravujeme fasády. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.

16 komentáře pro “Nátěr proti plísním”

 1. Zajišťujete nabídku svých služeb v Hradci Králové?
  Děkuji, Magda

 2. Dobrý den pane Skoupý,
  děkujeme za kladný komentář. Jsme rádi, že jste byl s naší firmou spokojený.

  S pozdravem
  ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 3. Musím se také přidat k chvále. Tato firma to opravdu umí. Díky A SERVIS LIPKA jsme se zbavili plísně v koupelně, se kterou jsme bojovali několik měsíců.

 4. Dobrý den pane Cejnare,
  životnost protiplísňového nátěru se pohybuje dle klimatické námahy kolem 4-6 let.

  S pozdravem
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 5. Dobrý den, jakou životnost má protiplísňový nátěr?

 6. Dobrý den pane Hanáku,
  děkujeme za kladný komentář. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojený.

  S pozdravem
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 7. Chtěl bych moc poděkovat za skvělou práci od této firmy. Trápila nás na domě již delší dobu plíseň. Díky firmě A SERVIS LIPKA jsme se plísně kompletně nejen zbavili, ale také jsme si nechali aplikovat protplísňový nátěr, který zaručí, že se už nevrátí.
  Ještě jednou tedy velké díky a jen tak dál. Tato firma to opravdu umí.
  Hanák

 8. Dobrý den pane Koplíku,
  kompletní cenovou nabídku na všechny naše nabízené služby naleznete zde: http://www.a-servislipka.cz/cenik/.

  S pozdravem
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 9. Jak se pohybuje cena za odstranění plísní a protiplísňový nátěr?

 10. Dobrý den pane Hanzlíku,
  ano, všechny naše služby zajišťujeme po celé České republice a Slovensku, ale také v Rakousku či Německu.

  S pozdravem
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 11. Provádíte odstranění plísní i ve Znojmě?

 12. Dobrý den paní Nováková,
  veškerý servis, tedy i opravu fasády, zajistí naše firma. O nic se nemusíte starat.

  S pozdravem
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 13. Když se při odstranění plísně poškodí např. barva fasády, musíme si dané místo opět zamalovat sami nebo tuto službu také zajišťujete?
  Děkuji za odpověď.

 14. Pingback: Hledáte kvalitní firmu na mytí oken? Výškové práce, čištění markýz a LSG nátěr Olomouc | BYDLENÍ

 15. Pingback: Kdo Vám v Brně odstraní a zlikviduje nebezpečné plísně na domě | BYDLENÍ

 16. Pingback: Odstranění plísně ze zdí a nátěr LSG | Žena v domácnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.