Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Mytí oken Brno

A SERVIS LIPKA nabízí svým klientům široký rozsah špičkových úklidových činností:

  • mytí oken Brno 
  • čištění oken Brno
  • leštění oken Brno

Svým poctivým a flexibilním přístupem má na trhu úklidových služeb uznávaný a velmi kladný ohlas. Je logické, že zcela v souladu se starým dobrým rčením: „Dobré jméno nezná pojem hranice,“

Úspěšně provozuje svou tolik potřebnou a záslužnou úklidovou a údržbovou činnost také v Rakousku, na Slovensku a rovněž v Německu. Každý z nás dobře ví, že prosadit se v současné době i na zahraniční trh znamená nejen pomocí reklam nabízet svou kvalitní činnost, ale hlavně v praxi dnes a denně potvrzovat svým zákazníkům svou nejvyšší kvalitu, a to lze pouze neustálým sledováním a zaváděním nejnovějších a nejúčinnějších poznatků vědy a výzkumu do svých technologií.

Mytí oken Brno a jiných prosklených ploch i ve výškách

Dále samozřejmě poctivým a profesionálně flexibilním přístupem pracovníků na všech úrovních v této společnosti. Tato společnost má velmi silné zázemí, jasně danou a srozumitelnou strategii, neváhá investovat do vlastního profesionálního a špičkově odborně zdatného týmu pracovníků.

Disponujeme výkonným a kvalitním strojovým parkem a vybavením, používáme špičkové značkové čisticí prostředky.

mytí oken Brno

Jednou z velmi žádaných a úspěšných technologií v podání úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o je technologie Mytí oken Brno a jejich čištění a leštění.

Tuto činnost provádí společnost v bytech, domácnostech, rodinných domech, obchodech, velkých nákupních či společenských centrech, zdravotnických zařízeních či v kancelářích firem nebo v komerčních prostorech.

Mytí oken Brno realizuje u všech typů oken, výloh nebo prosklených ploch a to i v těžko přístupných místech a ve výškách. Profesionální tým odborných pracovníků vždy postupuje velmi ohleduplně k okolí a svým kvalitním přístupem vždy eliminuje jakoukoliv možnost poškození majetku klienta.

Samozřejmostí je, že tato vlastní špičková technologie je zaměřena nejen na běžné mytí, čištění a leštění oken, výloh a prosklených prostor, ale i na hrubě a silně znečištěné skleněné plochy jako například po malířích, řemeslnících či po generálních stavebních rekonstrukcích.

 

Cenové relace našich služeb jsou k vzhledem náročnosti práce velmi dostupné

–> Ceník mytí oken Brno a jiných prosklených ploch

Kvalitní mytí oken Brno

Pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou.

kvalitní mytí oken

Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění.

Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup – okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá.

Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla – hrozilo by reálné nebezpečí, že i staré leštidlo za čas vlivem povětrnostních podmínek „vystoupí“ a jsou viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění.

Spolehlivě zajišťujeme mytí oken Brno v jakoukoliv denní dobu po celý rok.

Provádí také čištění markýz, rolet, lamel, žaluzií. Rovněž kvalitně a bez poškození odstraňuje nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky nebo banery ze všech prosklených ploch. Mytí oken Praha, mytí výloh, a skleněných prostorů ve výšce provádí pomocí horolezecké techniky, nebo z hydraulických ramen montážních plošin, čímž klientům zabezpečí precizní umytí a vyčištění všech těchto ploch nejen ve výškách, ale i v nepřístupných prostorech.

Jsme flexibilní a zabezpečujeme servisní cyklus mytí oken ve všech regionech Praha, Brno, Ostrava. Nejčastěji je využíván cyklus 1x za 14 nebo 1x za 30 dnů, ale také samozřejmě nepravidelně a to dle požadavků zákazníků.