Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Výškové práce

VÝŠKOVÉ PRÁCE A JEJICH REALIZACE

Firma A SERVIS LIPKA s.r.o. nabízí pro své zákazníky komplexní služby širokého spektra a to i služby umývání a čištění ve výškách – výškové práce. Provádíme nejen klasické umývání oken a kovových konstrukcí ve výškách, ale také čištění fasád u vysokých budov. Pro lehce přístupná místa používáme teleskopické tyče o délce až 9m , výškové práce provádíme pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky. Vždy se snažíme uskutečnit výškové práce v nejrychlejším a nejekonomičtějším řešením v provedení zakázky. Pro výškové práce máme tým profesionálních pracovníků, kteří jsou pro tuto práci odborně vyškoleni. Náš tým horolezců má certifikace a školení pro výškové práce dle platné vyhlášky § 134 odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. Zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a zdraví při práci. Svoji profesi provádějí již řadu let a striktně dodržují bezpečnost práce. Pro výškové práce využívají své zkušenosti a jsou schopni řešit práce ve výškách, které jsou pro jiné firmy neřešitelné. Výškové práce jsme schopni zajistit po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

ČIŠTĚNÍ FASÁD A NATÍRÁNÍ FASÁD – výškové práce pomocí  horolezecké techniky

Realizujeme čistění fasád, omítek a pláště budov, tmelíme a provádíme i drobné opravy fasád a omítek. Malby a výmalby nanášíme kvalitními fasádními barvami, aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií po celém území ČR.
Jsme schopni Váš dům nebo jiný objekt kompletně zbavit kteréhokoliv znečištění na zdech jako například graffiti, skvrny od barev, organická nečistota, atd. Pokud se jedná o znečištění graffiti, více se dozvíte v sekci odstranění graffiti. Jedná-li se o běžné znečištění, fasády umýváme ve výšce ručně (od 44,-Kč/m2), vysokotlakou pistoli používáme při vyšším znečištění za použití aktivní čistící složky Flamil super 3 VÝŠKOVÉ PRÁCE (od 64,-Kč/m2). Pokud se objeví skvrny, které nejdou odstranit žádnou technologií, doporučujeme opravu fasády nanesením vhodné barvy VÝŠKOVÉ PRÁCE (od 290,-Kč/m2). Naše firma používá kvalitní fasádní barvy od firmy Weber, která nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující nejen moderní technické, ale i aktuální architektonické požadavky. Pokud se na Vašem objektu často objevují graffiti a nebo jiné druhy znečištění, navštivte naše webové stránky a v sekci antigraffiti nátěr, najdete více informací o ochraně fasád a prevenci před graffiti.

ČIŠTĚNÍ FASÁD – dostupné ze země

výškové mytí

Tryskání, mytí a čištění  fasád, zdí budov, průčelí a portálů, atria, průmyslových hal, sendvičových plášťů, plechových stěn a opláštění, betonových stěn, prosklených

stěn, polykarbonátových stěn, luxferových a copilit stěn, zámkových dlažeb, dlažeb a obkladů, chodníků, předokenních žaluzií, slunolamů a ocelových konstrukcí. Čištění provádíme mytím, tlakovým mytím, tlakovým mytím s aktivní čistící složkou, tlakovým mytím sodou – systémem zásobníku Armex. Čištění také provádíme pískováním interiérů a exteriérů budov, krovy, stropy, vše zašlé, fasády a pláště budov. Provádíme pískování granitem, pískování lehkými abrazivy – vlašskými ořechy, pískování speciální pískovačkou W/125 s řiditelným tlakem, na pískování a restaurování soch, historických objektů, na pískování citlivých přírodních materiálů, pískovce, vápence, opuky, travertinu, teraca. Čištění a mytí fasád, oken, prosklených ploch – výškové práce, provádíme pomocí hydraulických ramen pojízdných montážních plošin, nebo horolezecké a slaňovací techniky.

čištění fasád ze země

Z oblasti odstraňování graffiti, čištění fasád a souvisejících služeb máme zkušenosti, že například pří odstranění graffiti z povrchu neošetřeného ochranným nátěrem je 60-90% úspěšnost. Pro maximální spokojenost zákazníků nabízíme alternativní řešení v podobě nátěru fasádní barvou. Při částečném natírání fasády, například zatírání stínu po odstraňování graffiti musíte brát v potaz znečištění zbylé části objektu – vždy to bude vidět.
S použitím kvalitní barvy firmy Weber jsme schopni zajistit 90% shodu barvy nátěru se stávající barvou fasády a natření jakkoliv velkých ploch, i výškové práce.

Při nátěru je v ceně zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou (ve stejné výměře jako nátěr, pokud není jiná domluva)

Stavební úklid

Naše služby zahrnují i stavební úklid na realizovaných stavbách.  Prostory zbavíme prachu po řemeslnících a nečistot po malování, důkladně umyjeme všechny skleněné plochy a jiné omyvatelné povrchy, strhneme polepy, nakonec hloubkově vyčistíme, popřípadě i navoskujeme podlahu. V těchto činnostech má náš tým kvalitní zkušenosti zejména z nákupních center, kde našim klientům tyto služby poskytujeme pravidelně po rekonstrukcích nebo před otevřením nové provozovny.

Firma A SERVIS LIPKA disponuje dostatečným počtem kvalifikovaných pracovníků, proto pro nás není problém zajistit rychlý úklid jakkoliv rozsáhlých prostor kdekoliv na území České republiky a Slovenska.

Další činnosti mezinárodní firmy A SERVIS LIPKA s.r.o.

Provádíme tepování a strojové čištění koberců, strojové čištění podlah, voskování podlah, ruční tepování čalouněného nábytku, sedacích souprav, matrací, postelí, čištění a mytí oken a výloh, dále mytí a čištění oken a prosklených ploch – výškové práce pomocí horolezecké techniky, nebo z hydraulických ramen montážních plošin jsme provedli na těchto adresách. U všech uvedených míst byl vypracován finanční návrh. Mytí výloh, čištění oken, rámů, parapetů, výkladců, oken a prosklených ploch – výškové práce, práce mytí a čištění ve výšce, mytí a čištění oken pomocí horolezecké a slaňovací techniky, mytí a čištění oken pomocí hydraulických ramen montážních plošin, výškové práce mytí a čištění oken, skleněných a prosklených ploch ve výšce, skleněných tabulí, skleníků, zimních zahrad, prosklených budov a domů, parkovacích domů, obchodních center, výloh provozoven obchodních center a výloh v ulicích města, vitrín, prosklených schodišť, světlíků, luxferů, copilit, polykarbonátů, skleněných přístřešků, skleněných a prosklených stěn budov a provozoven, opaxitové obklady, log, poutačů, skleněných portálů, vývěsních štítů, skleněných podkladů log, prosklených a skleněných výtahů a zdviží, skleněných a prosklených zábradlí, zábran a plotů, skleněných a prosklených stropů a podlah, epoxidové podlahy – stěrky, zrcadel a zrcadlových stěn, mříží a rolet, hladkých stěn, skleněných světel a lustrů, všech rozvodů vody, klimatizace, elektřiny, plynu, odpadů nad prodejní plochou. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu.