Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Voskování je povlak vhodný pro linoleum, marmoleum a vinylové podlahy

Voskování je povlak vhodný pro linoleum, marmoleum a vinylové podlahy 16 Pro

Nedávno se nám povedlo podlahu zašpinit natolik, že už jsme to vzdali a řekli si, že si na to najmeme nějakou firmu. Máme totiž v kuchyni světlou podlahu a ta už měla opravdu něco za sebou. A vrcholem bylo, když se mi povedlo na ni vylít hrnec s gulášem. Sice jsem to uklidila, ale v záhybech podlahy bylo vidět, že je špinavá.

Chcete prodloužit životnost podlah, voskujte

A to se mi nedařilo vyčistit. Tak jsem si řekla, že na to prostě někoho najmeme. Stejně si to ta podlaha zasloužila. V kuchyni už měla vážně něco za sebou a nebyla nikdy hloubkově čištěná. A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu , protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Samá kladná, lidi je opravdu vychvalovali.

Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu. Pracovníci firmy  A SERVIS LIPKA dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla opravdu krásná. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Zkrátka s jeho pomocí můžete zrenovovat prakticky jakýkoli typ podlahy.

Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok a nejen to, po vyčištění podlahy je výhodné ji nechat navoskovat. Voskování podlah je výhodné jako povlak pro linolea, marmolea a vinyl. Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.