Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Čištění podlah Praha

K úspěšnému strojovému čištění podlah Praha používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění.

Postupujeme následujícím způsobem:

  • podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie
  • jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem
  • poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah Praha na následující povrchy:

  • čištění dlažby,
  • čištění linolea,
  • čištění marmolea,
  • čištění plovoucích podlah,
  • čištění betonových podlah,
  • čištění litých podlah,
  • čištění kameninových podlah.

Garantujeme Vám, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky.

čištění podlah Praha

Strojové čištění podlah Praha

Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie.

Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. K hloubkovému čištění podlah Praha používáme zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích.

Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

Našim zákazníkům po čištění podlah doporučíme, aby si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy.

Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz.

Používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost.

Ceník čištení a ošetření podlah

Strojové čištění tvrdých podlah Praha od 79,- Kč / m2
Ošetření podlah ochranou samolešticí emulzí – fluatace od 89,- Kč / m2
Odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy od 94,- Kč / m2

 

voskování podlah Praha

A SERVIS LIPKA Praha nabízí i další služby:

svým zákazníkům nabízíme kromě čištění podlah Brno i řadu jiných služeb jako je odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy nebo strojové hloubkové čištění, čistění koberců, strojové čištění čalounění.

Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem, postavební úklid nebo na úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken Praha, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách.

Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy.

Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch.

Dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, kterou aplikujeme na skla pomocí technologie GlasProtect. Tato hydrofobní impregnace je obzvlášť vhodná pro okna s špatnou dostupností.

Jsme schopni provést odstranění graffiti nebo nanést antigraffiti nátěr.

Specializujeme se i na opravy fasádyčištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG. Pro čištění fasád také používáme metodu pískováním, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb a rychlost realizace zakázek.

Naše služby provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte na emailu: centrala@a-servislipka.cz