Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Povrch betonové, lité podlahy a dlažby velmi kvalitně ochráníte hydrofofobní impregnací, dlouho bude jako nová

Povrch betonové, lité podlahy a dlažby velmi kvalitně ochráníte hydrofofobní impregnací, dlouho bude jako nová 16 Pro

Chtěla bych napsat pár slov o firmě, se kterou mám vynikající zkušenost, protože jsme potřebovali vyčistit podlahu v naší galerii a obrátili jsme se právě na tuto firmu. Sice jsme se o vše vždy snažili starat i sami, ale holt to po nějaké době chtělo na podlahu něco účinnějšího. A pomohli nám právě z firmy. Našli jsme tuto firmu přes internet, když jsme hledali někoho s dobrými referencemi.

Hydrofobní impregnace podlah uzavře povrch podlahy krystalickou mřížkou, špína, mastnoty a vlhkost do ni nevnikou

A tato firma jich měla skutečně spoustu, prostě samé pozitivní ohlasy. A proto jsme se rozhodli na ně obrátit a od té doby jejich služby využíváme pravidelně. Tato firma provádí strojové čištění a voskování podlah a čistění kotoučovým strojem, který zaručuje hloubkové její hloubkové čištění. Tato firma má taky velmi profesionální zaměstnance, a to nemluvím jen o jejich schopnost, co se čištění týče, ale i o jejich přístupu a ochotě.

Také mi vysvětlili, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá primárně zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích.

Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli hydrofobní impregnační nátěr. Impregnaci nanášeli pomocí speciálního stroje.

Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Podlaha je poté vždy opravdu nádherná. Je vidět, že pokud chcete mít skutečně profesionální výsledek, musíte se také na profesionála obrátit, takové ty babské rady z internetu jsou k ničemu. Po jejich skvěle odvedené práci bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit.

A i cena je podle mě fajn. Není to tak, že by ta suma byla vyloženě nízká, to zase ne, ale vzhledem k tomu, co všechno firma nabízí a co dokáže, tak ta cena není vysoká. Vysoká kvalita nemůže být zadarmo. A určitě si to podle mě může dovolit každý, kdo to skutečně potřebuje. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.