Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Čištění markýz

Mezinárodní úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajišťuje pro své zákazníky kvalitní a profesionální čištění markýz a následně jejich impregnaci. Čistíme jak plastové, tak i látkové markýzy. Čištění markýz může být provedeno současně s mytím oken nebo jako samostatně provedená služba. Markýzy pohlcují prach, nečistoty a bakterie stejně jako kterékoliv jiné textilie např. koberce, proto je třeba zajistit jejich čištění v pravidelných intervalech. Usazený prach ničí strukturu látky a právě čištěním výrazně prodloužíte životnost markýz. Čím déle na markýzách ulpívá prach a venkovní spady, tím déle trvá proces jejich čištění a odstranění nečistot. Doporučujeme markýzy čistit pravidelně a s nanesenou impregnací budou mít Vaše markýzy dlouhodobě nový vzhled.

čištění markýz obchod

Zbavení nečistot při čištění markýz zaručí velmi účinná profesionální čistící chemie Bosch RTS, která je nanesena na povrch markýzy, nechá se chvíli působit na textilii a následně čistící proces pokračuje vykartáčováním celého povrchu markýzy jemnými kartáči. Po důkladném vyčištění použijeme vysoce výkonný průmyslový vysavač, který vysaje veškeré uvolněné nečistoty a vysuší Váši markýzu téměř dosucha. Po dokončení čištění, necháme markýzu ještě chvíli volně proschnout. Velice důležitá je následná impregnace vyčištěných textilních materiálů, aby nedošlo k opětovnému zašpinění a ulpívání nečistot během venkovního či případně vnitřního používání a provozu. Impregnace markýz následně po vyčištění výrazně prodlužuje životnost vlákna a pomáhá k udržení vyčištěného vzhledu a v neposlední řadě zamezuje ulpívání nečistot na materiálu a rychlé opětovné zašpinění proti prachu a nečistot. Při impregnace používáme chemii, kterou odebíráme přímo od výrobce markýz. Pro kvalitně nanesenou impregnaci je důležité, aby se prováděla za pěkného dne a aby bylo bezvětří. Nyní používáme jen a pouze NANOIMPREGNACI, jelikož ta jediná má dnes smysl. Díky impregnaci vláken mají potahy výborné voděodpudivé vlastnosti. Ochranný film přetrvává i při mnohonásobném zasunuti a vysunuti markýzy.

 

Čištění a impregnaci markýz ve výšce

Čištění a impregnaci markýz ve výšce provádějí naši profesionální zaměstnanci, kteří byli proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Pro mytí a čištění markýz ve výškách naše úklidová firma využívá speciální horolezeckou či speleologickou techniku. Pro snadnější přístup k čištěným markýzám nejčastěji volíme hydraulické ramena a vysokozdvižné plošiny, které máme k těmto účelům také k dispozici. Naši zaměstnanci ke své práci používají velmi kvalitní pomůcky a nástroje.

 

čištění markýz douglas

Další činnosti mezinárodní společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o.:

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se zabývá velkou řadou úklidových prací po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Jsme schopni zajistit našim zákazníkům tyto služby: Mytí a čištění oken a výloh, dále mytí a čištění oken a prosklených ploch ve výšce pomocí horolezecké techniky, nebo z hydraulických ramen a montážních plošin. Sundání, stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí všech polepů, lepidel, silikonů, barev po přestavbách a rekonstrukcích prodejen a provozoven v obchodních centrech a na ulicích měst. Stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí folií, ochranných folií, samolepek, bannerů, reklamních polepů a polepů akcí. Jednorázové mytí a čištění oken a výloh. Nárazové mytí oken, výloh, log, poutačů, vývěsních štítů, mříží, rolet, žaluzií, venkovních předokenních žaluzií, zrcadel, zrcadlových stěn, reklam, solárních panelů, výloh provozoven obchodních center. Provádíme tepování a strojové čištění koberců, strojové čištění podlah, voskování podlah, ruční tepování čalouněného nábytku, sedacích souprav a matrací. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem.