Volejte +420 608 740 707
Volejte+420 777 740 778

Mytí oken

Mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch i ve výškách

Mytí oken, čištění a leštění oken,  naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. provádí v bytech, domácnostech, rodinných domech, komerčních prostorách a ve firmách. Mytí oken provádíme na všech typech oken, výloh a jiných prosklených plochách. Naši zaměstnanci postupují velmi ohleduplně k okolí a svoji práci vykonávají tak, aby nedošlo k poškození. Pro naše zákazníky myjeme, čistíme a leštíme běžně znečištěná okna nebo okna, které se potřebují zbavit silných nečistot například po malířích, řemeslnících po stavbě a rekonstrukcích. Nejčastějším servisním cyklem je mytí výloh 1x za 14 nebo za 30 dnů, ale také nepravidelně. Čištění realizujeme tzv. trikem suchého leštění. Nikdy k naší práci nepoužíváme leštící přípravky. Okna leštíme pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá.  Po použití leštících přípravků za mokra, jsou po nějakém čase na oknech vidět kola a tahy leštění. V případě, že leštíme na sucho a bez leštidel, je důležité, aby na oknech nezůstalo leštidlo, které za čas vystoupí a ukazuje mapy po leštění.

 

Mytí oken a výloh

 

Pro kvalitní provedení mytí oken je důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Mytí oken provádíme čistým rozmývákem a následně skleněnou plochu důkladně setřeme stěrkou s kvalitní gumou. Pokud dodržíme tento jednoduchý postup není prakticky co leštit. Skleněnou plochu necháme proschnout a následně leštíme na sucho čistou bavlněnou plenou. Mytí oken jsme schopni zajistit v jakoukoliv denní dobu po celý rok. Provádíme také čištění rolet, lamel, žaluzií a markýz. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Mytí a čištění oken, výloh, a prosklených ploch ve výšce provádíme pomocí horolezecké techniky, nebo z hydraulických ramen montážních plošin.

 

kvalitni mytí oken

 

Cenové relace našich služeb jsou k vzhledem náročnosti práce velmi dostupné

 

Mytí oken – běžné znečištění (dle rozsahu a dělení) od 14,- Kč / m2
Servisní mytí výloh – běžné znečištění (dle rozsahu a dělení) od 14,- Kč / m2
Čištění velkých prosklených ploch od  9,- Kč / m²
Mytí oken – nadměrné znečištění po stavbě (dle stupně znečištění) od 27,- Kč / m2
Mytí oken ve výškách (dle stupně znečištění ) od 29,- Kč / m2
Mytí oken ve výškách a na obtížně přístupných místech od 34,- Kč / m2

 

Naše firma realizuje pro své zákazníky také denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí,  firem, či stavební úklid. Specializujeme se na strojové hloubkové čištění koberců a čištění podlah a to : dlažby, linolea, marmolea, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné i přírodní podlahy. Dále na okna nanášíme samočistící nanoimpregnaci tvz. nešpinavou úpravou, kterou aplikujeme na skla pomocí technologie GlasProtect. Tato hydrofobní impregnace je obzvlášt vhodná pro okna s špatnou dostupností. Po dohodě provádíme odstranění graffiti a nanášíme antigraffiti nátěr. Naše služby provádíme v po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit kontaktujte nás na t.č. +420 608 740 707 či formou emailu: centrala@a-servislipka.cz a nechte si zpracovat finanční návrh.

Více o mytí oken se dočtete na našem blogu.