Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Mytí oken

Mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch i ve výškách

Zkušená a velmi kvalitní úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Praha, Brno, nabízí svým klientům široký rozsah špičkových úklidových činností: mytí oken, čištění oken, leštění oken. Svým poctivým a flexibilním přístupem má na trhu úklidových služeb uznávaný a velmi kladný ohlas. Je logické, že zcela v souladu se starým dobrým rčením: „Dobré jméno nezná pojem hranice,“ úspěšně provozuje svou tolik potřebnou a záslužnou úklidovou a údržbovou činnost také v Rakousku, na Slovensku a rovněž v Německu. Každý z nás dobře ví, že prosadit se v současné době i na zahraniční trh znamená nejen pomocí reklam nabízet svou kvalitní činnost, ale hlavně v praxi dnes a denně potvrzovat svým zákazníkům svou nejvyšší kvalitu, a to lze pouze neustálým sledováním a zaváděním nejnovějších a nejúčinnějších poznatků vědy a výzkumu do svých technologií, dále samozřejmě poctivým a profesionálně flexibilním přístupem pracovníků na všech úrovních v této společnosti. Tato společnost má velmi silné zázemí, jasně danou a srozumitelnou strategii, neváhá investovat do vlastního profesionálního a špičkově odborně zdatného týmu pracovníků, dále do vysoce výkonného a kvalitního strojového parku a vybavení, ale v neposlední řadě i do špičkových značkových čistících prostředků.

mytí oken Praha

Jednou z velmi žádaných a úspěšných technologií v podání úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o je technologie Mytí oken a výloh a jejich čištění a leštění. Tuto činnost provádí společnost v bytech, domácnostech, rodinných domech, obchodech, velkých nákupních či společenských centrech, zdravotnických zařízeních či v kancelářích firem nebo v komerčních prostorech. Mytí oken realizuje u všech typů oken, výloh nebo prosklených ploch a to i v těžko přístupných místech a ve výškách. Profesionální tým odborných pracovníků vždy postupuje velmi ohleduplně k okolí a svým kvalitním přístupem vždy eliminuje jakoukoliv možnost poškození majetku klienta. Samozřejmostí je, že tato vlastní špičková technologie je zaměřena nejen na běžné mytí, čištění a leštění oken, výloh a prosklených prostor, ale i na hrubě a silně znečištěné skleněné plochy jako například po malířích, řemeslnících či po generálních stavebních rekonstrukcích.

 

Cenové relace našich služeb jsou k vzhledem náročnosti práce velmi dostupné

–> Ceník mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch

Kvalitní mytí oken

Pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou.

mytí oken Brno

Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup – okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá.  Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla – hrozilo by reálné nebezpečí, že i staré leštidlo za čas vlivem povětrnostních podmínek „vystoupí“ a jsou viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění.

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. spolehlivě zajišťuje mytí oken  v jakoukoliv denní dobu po celý rok. Provádí také čištění markýz, rolet, lamel, žaluzií. Rovněž kvalitně a bez poškození odstraňuje nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky nebo banery ze všech prosklených ploch. Mytí a čištění oken, mytí výloh, a skleněných prostorů ve výšce provádí pomocí horolezecké techniky, nebo z hydraulických ramen montážních plošin, čímž klientům zabezpečí precizní umytí a vyčištění všech těchto ploch nejen ve výškách, ale i v nepřístupných prostorech.

Tato zkušená a renomovaná úklidová firma je velmi flexibilní a zabezpečuje servisní cyklus mytí oken a výloh ve všech regionech Praha, Brno, Ostrava. Nejčastěji je využíván cyklus 1x za 14 nebo za 30 dnů, ale také samozřejmě nepravidelně a to dle požadavků zákazníků.

Více o mytí oken se dočtete na našem blogu.

10 komentáře pro “Mytí oken”

 1. Dobrý den paní klanická,
  nanoimpregnace má životnost až 5 let. Hodně záleží, jakým klimatickým podmínkám je tento ochranný nátěr vystaven.

  S pozdravem
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 2. Jakou životnost má nanoimpregnační nátěr?

 3. Dobrý den pane Kříži,
  ano, nabízíme i nanoimpregnaci prosklených ploch.
  Zde naleznete všechny potřebné informace: http://www.a-servislipka.cz/myti-vyloh/.

  S pozdravem a přáním pěkného dne
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 4. Nabízíte i nanoimpregnaci oken?

 5. Dobrý den pane Krátký,
  kompletní cenovou nabídku na všechny naše nabízené služby naleznete zde: http://www.a-servislipka.cz/cenik/.

  S pozdravem
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 6. Jak se u Vás pohybuje cena za mytí oken?

 7. Dobrý den pane Hanzlíku,
  ano, všechny naše služby zajišťujeme po celé České republice a Slovensku, ale také v Rakousku či Německu.

  S pozdravem
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 8. Zajišťujete mytí oken i v Olomouci?

 9. Dobrý den paní Trandová,
  metoda suchého leštění je založená na leštění bez použití leštících přípravků. Používá se pouze bavlněná plena.

  S pozdravem
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 10. Jak prosím funguje metoda suchého leštění ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.