Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Fanoušci si vždy přijdou na své, ale graffiti se jako dárek nehodí

Fanoušci si vždy přijdou na své, ale graffiti se jako dárek nehodí 29 Lis

Můj přítel je neuvěřitelný fanoušek do STAR WARS, asi jako spousta mladých mužů. Tím nějak nepřekvapuje. Jenže on rád sbírá i unikátní věci. Není to tak, že by bezhlavě skočil po jakékoliv věci, která se namane. Musí si je nejprve „otestovat“, zda je to skutečně to pravé ořechové STAR WARS. Každý půlrok musíme pravidelně a povinně (!!!) společně vidět všechny díly.

Čištění, sundávání, odstraňování graffiti v Brně

Musím říct, že já, která jsem jimi předtím nebyla nějak příliš zasažena už je teď znám všechny nazpaměť. A když je sledujete každého půl roku, začne to být po čase nuda. Jenže toto fanouškovství má i své četné výhody. Tak například, když nevím, co dát příteli za dárek, cokoliv se STAR WARS to jistí. A co teprve když jde nový díl do kin! Minulý rok jsme to měli vyřešené. Ale letos ještě musíme posečkat.

Marně jsem tedy přemýšlela, co mu dát. Jednoho dne jsme však takto spolu seděli i s jeho kamarády a bohužel jsem nebyla jediná, koho tohle trápilo. Kamarádi říkali, že také nevědí. Tak nás napadlo, zkusit vymyslet něco společného. Nakonec, ani nevím, jak se to stalo, to přišlo. Zčistajasna jako by nás to všechny ozářilo. Před několika týdny jsme totiž byli společně na výletě v Polsku a viděli jsme STAR WARS street art. A tu nás všechny napadlo, že nasprejujeme nějaké děsně cool graffiti.

Nápad to byl bezesporu šílený. Ale posilněni alkoholem, jsme se rozhodli, že je to skvělý nápad a rozhodně ho musíme uskutečnit. Začali jsme tedy googlit pro nějakou tu inspiraci. Našli jsme spoustu motivů. Nakonec jsme vybrali to, co jsme si mysleli, že bude nejjednodušší. Poté jsme progooglili kolik stojí spreje. Dají se sehnat celkem za pakatel. A poté jsme zhlédli několik tutoriálů (totiž video návodů), jak udělat graffiti. Řekli jsme si, že to určitě zvládneme.

Další den jsme šli nakoupit spreje. Poté jsme zajistili, aby můj přítel nebyl doma na několik hodin. Ostatní kamarádi ho vytáhli na pivo. A my si mezitím doma začali tužkou kreslit obrysy budoucího veledíla. Poté jsme se už dali do samotného sprejování. Šlo nám to hezky od ruky. Občas jsme něco pokazili, ale řekli jsme si, že to když tak spravíme později. Jenomže takových přešlapů bylo spoustu a graffiti začalo vypadat čím dál tím hůř. V jednu chvíli jsme přestali a řekli jsme, že to tak asi dál nepůjde. Uznali jsme, že je to hrůza.

Přítelovi jsme jen graffiti ukázali čistě ze srandy. Spíše byl dojat, že nás něco takového vůbec napadlo. Po čase ale muselo graffiti pryč. Museli jsme najít vhodnou společnost, která jej odstraní. Nakonec jsme našli společnost , která měla samé kladné recenze a celkově působila velice seriózně. Tak jsme ji objednali jedná se o společnost, která čistí, sundává a odstraňuje graffiti v Brně. A nelitovali jsme. Graffiti perfektně odstranili, a dokonce chválili naše dílo v žertu, že se STAR WARS se tedy ještě nesetkali. Tuto společnost A SERVIS LIPKA určitě doporučujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.