Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Pro strojové čištění Praha nic není problém. Dokonce ani rum

Pro strojové čištění Praha nic není problém. Dokonce ani rum 30 Led

V naší firmě  A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Praha koberce nabízíme celou řadu úklidových služeb a v tomto článku bychom se chtěli více zaměřit na čištění koberců. Naše generální čištění koberců nabízíme nejen domácnostem. Ale i firmám, gastronomickým podnikům, obchodům – zkrátka všem, který naše služby poptávají. Strojové a hloubkové čištění koberců provádíme pro mnoho  zákazníků, kteří mají své provozovny v obchodních centrech, institucích, úřadech, nebo ve firmách.

Naše služby jsou ceněny i proto, že umíme vyhovět v termínu. Protože u čištění koberců, při větších i menších plochách je důležité, aby při čištění koberců již nebyl na čištění ploše pohyb a to v celé řadě případů je večer a v noci. Protože je pochopitelné, že nikdo nechce na celý den zavřít svůj podnik. Protože obzvláště u velkých a prosperujících podniků to za den znamená už ztrátu velké tržby. A to se samozřejmě týká hlavně i obchodů, restaurací, kaváren a podobně. Takže se snaží ujednat, aby čištění mohlo probíhat buď o víkendu nebo po zavírací době.

A tento…

A tento požadavek pro nás není žádnou překážkou. U tohoto strojového a generálního čištění koberců je nutné dosáhnout toho, abychom uměli velmi rychle a kvalitně strojově vyčistit velkou plochu koberců tak. Aby byla prodejna, instituce nebo jakýkoli prostor. Který je čištění, hned ráno bez problému zahájit provoz a nebyl nijak omezen. A toto se dá ve večerních hodinách v pořádku stihnout. Stačí, když se na to vrhne několik zaměstnanců najednou a dokážou hotové zázraky.

V první nejdříve nanesou rovnoměrně nejmodernější šetrnou chemii. Která se nechá působit. Kotoučovým rotačním strojem, na kterém je osazen vysoký šamponovací kartáč,  se následně zapracuje chemie hluboko do struktury koberce, chemie se nechá chvíli působit, po-té se roztoči a nečistoty odsají vysokotlakovým třímotorovým vysavačem. Který dokáže odsát i hrubé a hluboko usazené nečistoty. Následně vysajeme koberec téměř dosucha a necháme několik hodin úplně vyschnout do zahájení provozu.

Tímto…

Tímto způsobem dokážeme vyčistit i silně znečištěný koberec a oživit jeho původní barvy. Takovéto čištění vám zajistí i celkovou dezinfekci koberce, zničí veškeré bakterie a roztoče a námi používaná chemie je sice silná na odstraňování skvrn. Ale je zároveň i šetrná, takže nedráždí alergiky. Tudíž je toto čištěn vhodné opravdu do všech prostor.

Našim dalším zákazníkům jsme čistili koberec, který byl zašpiněný od rumu, když pekli vánoční cukroví, do kterého se přidával rum a láhev se převrhla a rum skončil na koberci v kuchyni. Pro naše zaměstnance to však nebyl žádný problém, koberec vyčistili do poslední nečistoty a klienti se tak přidali k našim stálým zákazníkům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.