Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Javorový sirup z našeho koberce vyčistila strojová metoda od „ Čištění koberců a tepování sedaček Brno“

Javorový sirup z našeho koberce vyčistila strojová metoda od „ Čištění koberců a tepování sedaček Brno“ 12 Led

jak vyčistit koberecNikdy nekončící práce v domácnosti – mnoho žen se určitě často přistihne při myšlence, jaký by byl život fajn, kdyby tato činnost nemusela existovat. Praní, žehlení, vaření, uklízení…

Obrovské množství osobního času, stres s tím spojený a prakticky žádný vděk. Mnohdy se skutečně jedná o neřešitelný problém – stíhat vše tak, aby domácnost běžela bez komplikací tak jak má, a jak si všichni příslušníci rodiny s naprostou samozřejmostí zvykli.

A to přitom mluvíme pouze o „běžném provozu,“ který má svůj každodenní pevný rozvrh, své zákonitosti a svá pravidla. Jsou zde však i trochu jiné povinnosti, které se hlásí o slovo a neúprosně tak padají ženám na bedra – vždy před většími svátky, vzácnou návštěvou, rodinnou oslavou, nebo s příchodem jara či podzimu.

Tyto…

čím vyčistit koberecTyto nezbytné domácí činnosti známe jako „velký úklid,“ sice jsou méně časté, ale o to náročnější. Jako jeden z mnoha příkladů lze například uvést čištění koberců. Pořádná dřina od začátku do konce – většinou na kolenou, ruce až po lokty od saponátu, tvrdý a ostrý kartáč, trpělivý a pomalý postup s nejistým výsledkem! A to přitom máme koberec doma téměř všichni, co s tím?

Ti, kteří mají jak se říká – dostatek „fištrónu“ – již dlouho vědí co s tím. Práci tohoto druhu je třeba v každém případě přenechat odborným profesionálům. Neboť to spolehlivě a zcela určitě udělají lépe a rychleji, než-li my. Na druhou stranu je třeba být opatrný, a to z mnoha důvodů.

Pojem – kvalita – je na dnešním úklidovém trhu slovem značně flexibilním a obsahově nejednotným! Proto je rozhodně ku prospěchu věci, znát alespoň základní parametry a rysy minimálně dvou až třech čistících metod, aby si každý majitel či uživatel koberce byl jistý, že jej svěřuje do těch nejlepších rukou.

V rozsáhlé…

přípravky na čištění koberceV rozsáhlé oblasti čištění koberců se můžeme na webových stránkách dočíst, že mezi nejčastěji zmiňované metody – které jsou tzv. v kurzu – patří extrakční čištění, strojová hloubková metoda, či tzv. suché čištění. Tento „triumvirát“ se poté uchází o zájem zákazníků a snaží se je přesvědčit, že právě ten „jeho“ způsob čištění je ten nejlepší a nejúčinnější.

Pravdivý a dobře známý citát – je mnoho povolaných, ale málo vyvolených – nás navíc upozorní na skutečnost, že ne každá profesionální firma dokáže vyčistit váš koberec ve špičkové kvalitě. Proto je třeba si dávat velký pozor na to, kdo z povolaných má dostatek zkušeností, odbornosti a lidských kvalit k tomu. Aby na konci celého snažení byl váš koberec v lepším stavu. Než-li na začátku.

Rozhodně neuděláte chybu, pokud si z mnoha „povolaných a vyvolených,“ vybereme úklidovou a čistící společnost Brno koberce, čištění. Tato společnost se pyšní již více jak dvacetiletou tradicí a lze s klidným svědomím předpokládat, že má svému klientovi co říci, přičemž rovněž dokáže i smysluplně poradit.

Společnost…

snadné čištění koberceSpolečnost A SERVIS LIPKA se díky svým skvělým výsledkům, špičkové kvalitě provedení, a trvalé spokojenosti zákazníků, zařadila na samotný vrchol ve sféře profesionálních firem. Které se zabývají úklidovými a čistícími pracemi na trzích střední Evropy. Tato, klienty podložená a objektivně ověřená fakta platí pro Českou republiku, Slovensko a rovněž pro Rakousko a Německo.

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. a její kmenoví zaměstnanci se vždy s plným nasazením věnují své činnosti – čištění a ošetřování koberců. Jejich největším a nejspolehlivějším pomocníkem při každodenním úsilí dosáhnout co nejlepšího výsledku, je bezesporu výkonný jednokotoučový stroj. Jedná se o technické zařízení, které dokáže zlikvidovat i úporně zašlé skvrny a fleky z nejrůznějších druhů koberců či čalounění.

Aby ovšem byla tato informace zcela kompletní, je třeba dodat, že úklidová společnost A SERVIS LIPKA svým klientům také zabezpečuje další komplexní profesionálně zaměřené úklidové služby – mytí a leštění oken, výloh, prosklených fasád – tyto práce provádí v nejvyšší kvalitě i na obtížně dostupných a atypických místech, a to za pomocí vysokozdvižné techniky nebo horolezců. Další její vysoce oceňovanou činností je velmi šetrné odstraňování graffiti, různých plísní apod.

A jelikož…

rychlé čištění koberceA jelikož jsou dnes moderní čistící a úklidové činnosti různorodé a pestré, firma A SERVIS LIPKA také spolehlivě zvládne čištění různých druhů dlažeb, marmolea, linolea, vinilu, plovoucích nebo litých podlah, betonových či kameninových povrchů. Je naprostou samozřejmostí, že všechny tyto činnosti jsou realizovány na velmi vysoké profesionální úrovni a ve špičkové kvalitě, které lze docílit pouze při využití nejmodernějších technologií a odborných znalostí.

Jedním z hlavních cílů našeho profesionálního, ale i lidského snažení je neztrácet za žádných okolností kontakt s vývojem, a držet pevný a vyrovnaný krok s nejnovějšími technologickými poznatky v oblasti činností, které jsou zaměřeny na úklid a čištění.

Pouze nové a inspirativní myšlenky posouvají člověka či společnost směrem k vyšší kvalitě. Právě z těchto důvodů v naší firmě A SERVIS LIPKA nečekáme, až tyto myšlenky dorazí k nám, ale sami je velmi aktivně vyhledáváme a pečlivě studujeme. Vždyť naše – již tradiční poslání je mít nastavenou laťku kvality co nejvýše, abychom trvale dokázali zabezpečit maximální spokojenost našich klientů.

Odborníci…

kvalitní čištění koberceOdborníci a zaměstnanci A SERVIS LIPKA dokáží vždy zákazníkovi poradit, zorientovat se v daném problému. Ale především cíleně a účinně pomoci. Příkladem je rovněž technologické porovnání různých způsobů čištění koberců. Nikdo nechce popírat, že např. extrakční čištění koberců je oproti hloubkovému strojovému čištění o něco levnější, ale tím samotné porovnání těchto dvou technologií teprve začíná.

Hloubková strojová metoda čištění koberců ošetřuje plochu do hloubky celé struktury – tedy kvalitně a precizně – přičemž zároveň celý koberec dokonale vydezinfikuje. Naproti tomu extrakce alias mokré čištění je v současnosti zcela zastaralé, neúčinné, málo efektivní, a které často samotný vzhled koberce ještě zhorší.

Proto, ať každý sám posoudí, co bude pro něho výhodnější – zda o něco dražší strojové hloubkové čištění, nebo nejistý výsledek extrakčního čištění. Ve společnosti A SERVIS LIPKA jsme přesvědčeni, že levné a jednoduché řešení stojí v konečném důsledku podstatně více, než-li je cena za profesionální výkon a kvalitu při strojovém čištění.

Navíc…

čištění čalouněníNavíc technologie, kterou firma A SERVIS LIPKA používá, ještě nikdy nikoho nezklamala. Nepůsobí žádné problémy s kvalitou, termínem ani vzhledem. A v žádném případě nepoškodí povrch koberce. A to jsou pro klienta podstatné a nejdůležitější informace. Cílem každé zakázky je vždy maximální spokojenost zákazníka. Což bylo a bude vždycky pro společnost A SERVIS LIPKA klíčové.

Služby klientům naší úklidové společnosti A SERVIS LIPKA byly postaveny. A to od samotného počátku. Na síle moderní a výkonné techniky. Která je úzce propojena se špičkovou a účinnou technologií čištění. Naše hloubkové strojové čištění koberců proto dokáže i v těch nejsložitějších podmínkách a situacích, velmi kvalitně a efektivně pomoci našim zákazníkům.

Srdcem našeho strojového čistícího systému je jednokotoučový výkonný stroj. Samotné technické zařízení váží cca padesát kilogramů, přičemž při své práci skvěle využívá rotační kartáče, které spolehlivě „zapracují“ unikátní čistící chemii až do hloubky struktury každého koberce.

Na…

kde nechat vyčistit koberecNa rozdíl od zastaralého extrakčního čištění, dokáže společnost A SERVIS LIPKA s tímto výjimečným strojním zařízením dokonale zlikvidovat i tu nejstarší a úporně zašlapanou špínu. Jistě – pravdou také je, že i extrakční způsob dokáže poměrně dost nečistot uvolnit. Ale v žádném případě již nemá v sobě dostatečný technologický ani výkonnostní potenciál. Aby je také dokázal z koberce důkladně odstranit. Tento fakt proto představuje obrovský nedostatek extrakčního čištění. A má velmi neblahý vliv na konečný výsledek.

Jednokotoučový stroj s rotačními kartáči, unikátní a šetrná speciální chemie v úzké spolupráci s odborně zdatnými pracovníky vytváří pevný základ trvalého úspěchu hloubkové strojové metody. Díky výkonu jednokotoučového stroje se chemický roztok dostává až do úplného nitra kobercové struktury. Tento proces pečlivě probíhá až do okamžiku, kdy se z koberce uvolní veškeré nečistoty.

V průběhu tohoto důkladného hloubkového čištění, se společně s veškerými nečistotami odstraní také všechny zdraví škodlivé látky, roztoče a alergeny. Koberec vyčištěný strojovou hloubkovou metodou tak odevzdávají profesionálové této firmy nejen dokonale čistý a svěží, ale rovněž precizně vydezinfikovaný.

Klientovi…

cena čištění koberceKlientovi jsou tímto způsobem nabízeny všechny dostupné hygienické výhody. Které poskytují naprosto bezpečné prostředí pro hrátky malých dětí či domácích zvířecích mazlíčků. Popřípadě jsou velice vhodné pro využití ve zdravotních nebo sociálních zařízeních, kde se pohybují nemocní lidé či senioři.

To ovšem ještě není vše. Díky účinkům hloubkové strojové technologie se každičký vlas vyčištěného koberce dokáže dokonale napřímit a získat zpět – svůj již dávno ztracený objem. Tato skutečnost je našimi klienty s mimořádně kladnými ohlasy vítána a ceněna. V konečném výsledku je proto povrch vyčištěného koberce hebký, krásně nadýchaný. Čímž působí velice svěžím dojmem. Dá se říci – téměř jako nový koberec.

Se špičkovou výslednou kvalitou vyčištěného koberce pomáhá společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové strojové čištění koberců Brno ještě jedno nepostradatelné strojové zařízení. Jedná se o výjimečně účinný a výkonný třímotorový vysavač. S pomocí jeho extrémní sací síly. Která splňuje rovněž vysoké parametry ochrany čištěné plochy – nemá toto unikátní, technologicky vyspělé zařízení žádný problém s precizním odstraněním veškeré uvolněné špíny, zbytků pěny, vody, včetně všech zdraví škodlivých alergenů a roztočů.

Jak…

nejlevnější čištění koberceJak již bylo zmíněno, tímto silným vysavačem se třemi výkonnými motory dokáží zaměstnanci A SERVIS LIPKA zcela bez námahy odstranit z plochy koberce i všechnu vodu, která byla nedílnou součástí chemického roztoku při vlastním čištění. Dokonalé odstranění vody z koberce je nezbytně důležité pro dosažení nejvyšší možné úrovně konečné kvality, a tím i plné spokojenosti klienta.

V tuto chvíli je nutné připomenout jednu zásadní souvislost – během procesu čištění při extrakční metodě. Tedy při tzv. mokrém způsobu, pojme do sebe každý koberec skutečně velký objem vody. Který tento zastaralý způsob nezvládne efektivně odstranit. Takže se voda a vlhkost v koberci hromadí.

Z pohledu klienta je proto nezbytné trpělivě čekat do té doby. Pokud se toto nashromážděné množství vody v koberci nevysuší přirozenou cestou. Již pouze tento nepříjemný faktor představuje pro zákazníka značný diskomfort celé objednávky. Musí počítat s tím, že toto vynucené čekání zabere i devět hodin.

Ještě…

strojové čištění koberceJeště větší nebezpečí při samotném extrakčním čištění představuje zákonitá skutečnost, že velké množství vody obsažené v koberci uvolní. A následně vyplaví na jeho povrch značné množství nečistot a zašlapané špíny. Dalo by se nyní říci, že to je v naprostém pořádku. Ale při detailnějším pohledu se naopak jedná o velké riziko pro konečnou kvalitu vyčištění.

Stalo se totiž pravidlem, že když konečně touto metodou ošetřený koberec vyschne. Veškerá vyplavená špína dokáže na jeho povrchu vytvořit velice nevzhledné, až odpudivé skvrny, mapy a fleky. Což samozřejmě vyvolává u zákazníka silný pocit zklamání až šoku. Nelze se tomu ovšem vůbec divit. Neboť klient poctivě a v dobré víře zaplatil za kvalitně čistý a ošetřený koberec. Nikoliv za jeho estetické znehodnocení…

Velice často se potom následná reklamace takto provedené „práce“ řeší i novým vyčištěním, přičemž naše společnost A SERVIS LIPKA již nesčetněkrát tyto záchranné kroky realizovala. Logicky se potom stává, že takové znovuvyčištění je technologicky náročnější, než-li to původní. A to se přitom ještě příliš nezmiňujeme o zcela zbytečných nákladech a stresu nespokojeného zákazníka…

Za…

hloubkové čištění koberceZa těchto okolností je více než jasné, že hloubkové strojové čištění koberců společností A SERVIS LIPKA nabízí svým klientům neporovnatelnou míru prokazatelných, a plným právem očekávaných výhod, technologických jistot s nejvyšší úrovní výsledné kvality. Technicky a morálně zastaralá, neúčinná a neefektivní metoda extrakčního čištění je výsledkům strojového hloubkové čištění skutečně „na hony vzdálena!“

Jako jeden z nesčetného množství uskutečněných zakázek, lze v tomto okamžiku uvést příběh naší nové klientky. Mladá paní se na nás obrátila s prosbou, zda-li by jí naše firma – jak sama řekla – nezachránila její skoro nový koberec.

Nešťastnou náhodou se jejím neposedným dětem podařilo vylít celé balení javorového sirupu. V úvodním zmatku nejmladší dcera navíc dokonce sirup rozšlapala a roznosila po koberci. Takže řešení vzniklé situace se stalo ještě obtížnější.

Maminka…

dezinfekční čištění koberceMaminka velmi rychle zjistila, že si s tím sama neporadí, proto „sáhla“ po první firmě, která se jí na webu zalíbila. Bohužel, firma čistila extrakční metodou. Takže výsledek celé této anabáze byl ještě horší, než-li před jejich zásahem.

Kontakt na naši firmu získala od kolegyně, která má se společností A SERVIS LIPKA  již několik výtečných zkušeností. Žena si ještě raději – vzhledem ke zkušenostem s extrakcí –  prošla na webových stránkách odkazy. Které ji potvrdily že má naše společnost u svého jména pouze pozitivní a velmi dobré ohlasy, množství příznivých reakcí a poděkování.

Vše ostatní se již stalo věcí profesionální rutiny a praxe. Dohodli jsme se s klientkou velmi rychle na detailech celé zakázky. A již za dva dny jsme začali s čištěním koberce poznamenaným lepkavým javorovým sirupem. V podstatě naše práce proběhla bez problémů. Neboť naše hloubkové strojové čištění zvládá tato znečištění s přehledem.

Za…

jak odstranit skvrny z koberceZa pomocí kotoučového stroje, účinné chemie, výkonného vysavače. Ale také díky našim profesionálním zkušenostem, jsme velmi rychle vrátili koberci jeho ztracený vzhled. Je zcela samozřejmé, že kobercová plocha byla na konci našeho čištění dokonale jednolitá. Nikde žádný náznak jakéhokoliv sebemenšího narušení kobercové struktury. Což klientka upřímně ocenila a s povděkem kvitovala.

Navíc, celý koberec byl nadýchaný, krásně hebký a svěží. Přičemž se tato svěžest přenesla do celé domácnosti. Neboť po vyčištění se celá plocha příjemně rozvoněla. Kvalita, preciznost a vstřícný individuální přístup opět prokázaly, že právě zde je třeba hledat nejen úspěchy úklidové společnosti A SERVIS LIPKA. Ale i její dobré a ceněné jméno na trhu s úklidovými a čistícími službami.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.