Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Řepu není záhodno čistit v obýváku

Řepu není záhodno čistit v obýváku 25 Dub

Nedávno nám zavolala jedna rodina s docela kuriózním problémem. Rodina se totiž rozhodla čistit řepu, jenže, protože toho dne pršelo a bylo velmi nevlídno, a také to byla velmi početná rodina, rozhodli se ji nakonec čistit v obýváku. Byla to jediná místnost, kam se všichni vlezli prý. Samozřejmě nečistili tu řepu jen tak, koberec přikryli igelity a přes ně položili ještě noviny, tedy za normálních okolností je to běžně dostačující ochrana. No a u toho čištění, aby jim to lépe šlo od ruky se řádně posilňovali. Myšleno tak, že popíjeli domácí pálenku. Jeden z mladších členů rodiny pak však láhev rozbil. To by ještě nebylo tak hrozné, střepy uklidili a dali na hromádku.

Čištění koberců Brno - tepování koberců a čalounění v Brně

Strojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu Brno

Jenže jim uniklo něco důležitého…

Jenže jim uniklo něco důležitého. Všimli si toho, až když dočistili řepu a sklidili noviny z koberce. Jeden větší střep z rozbité láhve od pálenky se totiž prořízl skrz noviny a igelit. Tím pádem tam vznikla od řepy obří táhlá skvrna. To víte, řepa nejde skoro ničím vyčistit. Rodina se o to při několika marných pokusech pokoušela, ale nakonec sedli k internetu a našli si nás. Ještě ten samý den jsme k nim přijeli. Na pořádné vyčištění koberce už jsou staré praktiky typu extrakčního čištění nepříliš účinné. A co teprve když máte skvrnu od řepy. To však není nic, co by nezvládla naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců ceník Brno. Vyložili jsme si potřebné nástroje k práci a dali jsme se do toho.

Čištění koberců - Nejnovější technologie v ČR

Na koho se obrátit s vyčištěním koberců v kanceláři

Naše firma používá moderní technologii čištění koberců pomocí hloubkového strojového čištění. Takovéto čištění má pak větší časovou i finanční náročnost, ale dá se s ní vyčistit snad cokoliv. Způsob čištění funguje tak, že se hloubkově zapraví značková chemická látka kosmetiky Bosch RTS do struktury samotného koberce za pomoci velmi výkonného kotoučového stroje s rotačními kartáči. Jedná se o speciální a zároveň šetrnou kosmetiku, která spolehlivě i v hloubce struktury koberce nabalí do vzniklé pěny z čistění všechny nečistoty, i ty již hodně zašlé a k tomu také alergeny a roztoče. Co je také velkou výhodou tohoto způsobu čištění, je zajisté fakt, že celý koberec řádně dezinfikuje.

Recenze na čištění koberců

Kvalitní čištění koberců

Nemusíte se tak už bát roztočů…

Nemusíte se tak už bát roztočů. Koberec se nám nakonec po pár hodinách podařilo vyčistit. Ale byla to jedna z náročnějších procedur. Není však nic, co by firma A SERVIS LIPKA nezvládla, nebo alespoň se o to nepokusila. Rodina byla nakonec velmi spokojená, jak mladí, tak staří, ti zejména ocenili naši pečlivou práci a příjemné vystupování. Vychvalovali nás snad až do nebe a řekli, že takhle by se mělo chovat více firem. Dokonce nám pak nabídli pálenku, ale jelikož jsme byli v pracovní době, slušně jsme odmítli. Z takovéto výzvy v podobě skvrny od řepy, dobře odvedené práce a spokojených zákazníků pak máme největší radost.

Pomocí čeho vyčistím z koberce alergeny

Od koho si nechat vyčistit koberce

Pomocí čeho se zbavím parazitů v koberci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.