Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Odstranění graffiti

Odstranění graffiti 22 Led

U tohoto zákazníka v Praze šly všechny grafity a plakáty odstranit na 100%, protože obklady byly ošetřeny antigrafitovou ochranou. Proto doporučujeme, aby antigrafitová ochrana byla natřena a nanesena na všech možných zařízeních a předmětech, které tvoří nedílnou součást fasád včetně nátěru na dvířka elektrorozvaděčů.  U keramických obkladů antigrafitová ochrana zvyšuje její životnost, protože se chová jako lak na dřevě. Antigrafitová ochrana má vlastnost, že se uvedené keramické dlaždice méně špiní a jsou méně zanášeny městkými spady. Další velkou výhodou nanesení antigrafitové ochrany natřené na keramické obklady je lepší odstranění plakátů a plakátových výlepů. Odstranění plakátů, které jsou nalepeny na keramický obklad, na kterém je nanesená antigrafitová ochrana, je snadněji odstranitelný.

Antigraffiti Praha 1

U obkladů, ze kterých chceme odstranění graffiti, Praha je zvlášť důležité, aby zde byla aplikována antigrafitová ochrana Praha, hlavně kvůli spárám, které jsou mezi jednotlivými dlaždicemi. Pokud není na keramickém obkladu aplikovaná antigrafitová ochrana Bellinzoni a grafitový sprej vsákne do spárovačky, je zaděláno na velký problém. Vzhledem k tomu, že spára mezi obklady je na cementové bázi a její savost není uzavřena antigrafitovou ochranou, vnikne grafitový sprej velmi hluboko do struktury a nelze ho odstranit jinak, než tuto spárovací hmotu mechanicky vyškrábat. Z jednotlivých kachliček, které na sobě mají glazovaný povrch, se graffiti relativně daří odstraňovat. Ale ze spárovací hmoty, která není ochráněna antigrafitovým nátěrem, se grafity odstranit nepodaří. Práce po odstranění grafity potom vypadá neprofesionálně, pokud máme odstraněno graffiti z keramických obkladů, ale z jednotlivých spár ne. Doporučujeme proto aplikovat antigrafitové ochrany na keramické obklady hlavně kvůli spárám, abychom dokázali odstranit graffiti na 100%.

Naše úklidová firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o. se v Praze zabývá nejenom odstraňováním graffity a její ochrany,  ale i mytím, čištění a leštěním oken, výloh a všech prosklených ploch.Dále na okna nanášíme nanoimpregnaci  tvz. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna s špatnou dostupností, po dohodě čistíme žaluzie, lamely nebo markýzy. Hloubkově čistíme koberce a to strojovou metodou.  Pískování, je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá také pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a abraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to  velmi progresivní technologií  LSG tvz. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je  založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.  Máte zájem i Vy o naše služby?  Kontaktujte nás na tel.č.  +420 608 740 707 nebo formou emailu:  centrala@a-servislipka.cz .

 

graffiti
graffiti

 

Nátěr proti sprejům, odstranění graffiti, Antigraffiti Praha

ODSTRANĚNÍ GRAFFITI, ANTI GRAFFITI PRAHA. A SERVIS LIPKA, s.r.o. funguje již několik let na tuzemském i mezinárodním trhu a v oblasti odstranění graffiti Praha je velmi profesionální s mnohaletými zkušenostmi. Odstraňujeme graffiti z povrchů, které nebyly ošetřeny antigraffiti ochranou nátěrem proti graffiti Praha, ale není nikdy výsledek tak dokonalý, jako za přítomnosti antigraffitového nástřiku či nátěru.   Doporučujeme na povrchy fasád nanášet antigraffiti nátěr či nástřik, abychom zajistili 100% bezproblémové odstranění graffiti (tagů), fixů, sprejů z povrchu. A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajistí velmi kvalitní a účinnou ochranu povrchů fasád, která má životnost 4 až 6 let. Jsme schopni odstranit i sebemenší graffiti (tagy) a ze zkušeností, které jsme při práci s odstraňováním graffiti získali, víme, že pokud není graffiti nejen velkých rozměrů, ale i malého rozměru z fasády ihned odstraněn, zanedlouho na tomto místě přibývají dalších grafity (tagy). Antigraffiti ochranou v Praze zamezíme realizování sprejerského vandalismu na vašem majetku. Antigraffiti nátěr či nástřik můžeme také označit za jediný možný prostředek prevence proti vandalům. Odstranění graffiti Praha s antigraffiti ochranou zajistíme 100% výsledek při odstranění graffiti. Z takto ošetřené fasády, povrchu je graffiti úplně a dokonale odstraněn a fasáda není nijak poškozena. Při posprejování fasády zavoláte naše techniky, kteří přijedou a okamžitě, pokud to povětrnostní podmínky dovolí, odstraní graffiti z povrchu fasády – vysokotlakým zařízením nebo vodou. Nesmí se použít v žádném případě rotační tryska, ta může poškodit antigraffiti ochranu, ale také fasádu a vznikne tak finanční újma. Antigraffiti nátěr chrání také před vlhkostí a slunkem a tak vaše fasáda vypadá dlouhé roky jako nová a při ušpinění ji stačí jednoduše omýt. A SERVIS LIPKA, s.r.o. svým zákazníkům poskytuje také denní a pravidelné úklidy bytů, domácností, kanceláří a firem Praha, mytí oken Praha, mytí a čištění žaluzií, rolet či markýz Praha, strojové čištění a tepování koberců Praha, strojové čištění a fluatace voskování podlah Praha, úklidy po stavebních a rekonstrukčních činností Praha. Nově nabízíme GLS nano impregnaci oken, výloh na skleněné plochy. Je to hydrofobní nanotechnologie, která je samoomyvatelná a nanáší se převážně na špatně přístupné skleněné plochy nebo na skleněné fasády domů a firem. Životnost je až 5 let, kdy při dešti vytvoří na skle kuličky z prachu a vody a ty se odvalí ze skla pryč. Tak zůstává vaše plocha dlouho lesklá a čistá a není třeba objednávat firmu na mytí oken dlouhé roky. www.a-servislipka.cz

 

Pískování granitem - odstranění graffity Praha 1
Pískování granitem – odstranění graffity Praha 1

 

Antigraffitová ochrana fasád, odstranění grafitů Praha

Jistě jste si při průchodu po pražských ulicích všimli nevzhledně vyhlížejících malůvek na zdech domů, které Vás přímo nutily se na ně dívat, protože do celkového dojmu prostředí nijak nezapadaly a byly přímo do očí bijící. Všechny tyto umělecké ztvárnění umělcovy duše však na fasády domů nepatří a většinou o ně ani majitel budovy nestojí. Opravy takto poničených fasád jsou časově i finančně nákladné, protože se při odstranění graffiti Praha musí postupovat specificky podle druhu materiálu který je pokreslen, a také podle prostředku, který byl na graffiti použit. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí odstranění graffiti s následnou antigraffiti ochranou Praha, která zabrání vzniku dalších škod na majetku majitele. Sami si můžete všimnout, že pokud některý ze zlosynů nakreslí na zeď malůvku, brzy vedle ní přibudou další, takže vzrostou i náklady na jejich odstranění. Všechny syntetické spreje a fixy, na toto chabé sebevyjádření, se totiž vpijí do barvy fasády a nejde je bez větších oprav vyčistit. Jediná účinná ochrana je po opravě natřít fasádu do doporučené výšky 3 metrů nátěrem proti graffiti. Povrch fasády se antigraffiti nátěrem Praha sjednocen a zacelen, takže již žádná syntetická barva nepronikne do struktury fasády pod nátěrem. Další výhodou proti graffitového nátěrů nátěru je, že pokud Vám přece jen některý z odvážlivců dům opět pomaluje, naši technici ho při vhodných klimatických podmínkách (nad 10°C) přijedou odstranit a zdarma Vám zeslabené místo po odstranění graffiti přetřou, aby zajistili 100 % opětovnou funkčnost nátěru. Antigraffiti nátěr Praha se nanáší ve vrstvách podle typu podkladu. Na hladké omítky se dává antigraffiti nátěr ve 3 vrstvách, pokud však vlastníte fasádu s hrubším profilem, jako jsou mozaikové omítky, ploty ze štípaného betonu je třeba ji přetřít 6 – 12x po sobě. Navíc tento proti sprejový nátěr Praha ochrání Vaši budovu před vlhkem a běžným znečištěním, které se poté stane snadno omyvatelným, proto si běžné omytí od nečistot dokážete zajistit snadno pomocí vlastních sil.

 

Odstranění graffiti a čištění fasády Praha
Odstranění graffiti a čištění fasády Praha

 

Tryskání, pískování Praha. Čištění, mytí ve výšce Praha

Na silně znečištěné povrchy používáme čistící metodu pomocí pískování, která zbaví Vaši fasádu a odstraní stěny od plísní a zelených sanitrů, které se díky vlhkosti na zateplených fasádách domů a stěnách objevují. Metoda pískování Praha je prováděna pomocí obraziv, profilových písků, nebo polodiamantů granátu a plastového média. Povrchy, které metodou pískování Praha čistíme jsou: betonové zdi, lícové a cihlové zdivo, dílce plotů, štípaný beton, pomníky, sochy, teracové sokly, monumenty, náhrobky, přírodní kámen, dlažby, sokly, pískovcové a žulové bloky, kamenné sokly a podezdívky, kamenné stěny, teraco, kovové dílce, městský mobiliář Praha, kovové a dřevěné prvky atd. Z těchto materiálů čistíme metodou pískování Praha nejčastěji zašlou špínu, graffiti, staré nátěry a korozní povlaky. Dokážeme také opravovat fasády, provádět penetraci fasád Praha, nátěr fasád barvou Praha, chemické čištění fasád Praha, proti-plísňový nátěr Praha.

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí i další úklidové služby, jako například čištění a mytí oken Praha, výloh Praha, výškové práce Praha, mytí a čištění skleněných a prosklených fasád ve výšce Praha, mytí a čištění skleněných a prosklených průčelí ve výškách Praha, mytí střešní oken ve výšce v Praze, mytí a čištění zimních zahrad ve výškách Praha, čištění skleněných stěn prosklených výtahů ve výškách Praha. Voskování podlah Praha, strojové čištění a tepování koberců Praha, ruční čištění čalounění Praha, úklid po stavebních činnostech Praha, úklid po rekonstrukcích Praha, úklid po malířských a řemeslnických pracích Praha, nano nátěry oken a skla GLS Praha. Nabídka služeb firmy naší je opravdu pestrá, takže pokud potřebujete provést více činností ve vašem objektu, firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Vám zajistí všechny potřebné činnosti. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. s mnohaletou zkušeností nabízí svým zákazníkům nejlepší servis v úklidu a dalších činnostech, které jsou na dnešním trhu dostupné. Zaměstnanci naší firmy jsou bezúhonní s čistým trestním rejstříkem, což považujeme mezi firmami s takovým zaměřením, jako největší a nejmarkantnější přednost. Naši zaměstnanci s námi spolupracují dlouhodobě, takže jsou za léta práce v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. prověření a zákazníci jsou s jejich přístupem velmi spokojeni. Ostatní úklidové společnosti nic takového nabídnout nemůžou, proto se často stává, že jsou jejich služby nekvalitní a přístup, většinou brigádních zaměstnanců, příležitostných brigádníků, neprofesionální. Z tohoto důvodu je naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. na špičce mezi úklidovými firmami, protože jako jedna z mála máme kvalitní portfolio zaměstnanců. Naše firma se zabývá i velkými zakázkami státního charakteru, takže máme nejrůznější prověření a certifikáty pro možnost vykonání práce takovýchto rozsahů. Díky své letité odbornosti dokážou naši zaměstnanci vyřešit nejrůznější problémy, se kterými se setkávají, což firmy s brigádními pracovníky zajistit nemohou, z důvodu absence potřebných zkušeností. Odbornost na pracovní postupy a znalost používání chemie se zaměstnanec za jeden rok nenaučí. Kvalifikační předpoklady jsou jedním z pilířů, na kterých naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. staví. Je pro nás neocenitelné, pokud jsou zákazníci spokojení se servisem a ochotou, kterou naši zaměstnanci při své práci projevují. Dle nařízení vlády a podle § 134 odst. 2 a podle  § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky, pracují naši zaměstnanci po řádném zaškolení s různými druhy techniky, které jsou při vykonávání našich služeb potřeba.

 

Výškové práce z montážní plošiny Praha
Výškové práce z montážní plošiny Praha

 

Impregnace, voskování, čištění, mytí, odstranění plísní Praha

Dále zajišťujeme mytí a čištění oken a výloh Praha, výškové práce Praha, mytí a čištění výškových budov, prosklených ploch ve výškách, skleněných stropů ve výšce, prosklených fasád ve výškách, výškové čištění a mytí prosklených výtahů, čištění předokenních a okenních žaluzií, lamel čištění vertikálních žaluzií, čištění a impregnace markýz, slunečníku, látkových stínidel, přístřešků, mytí a čištění v Praze reklamních nápisů, billboardů, reklamních oznámení, reklamních poutačů, solárních panelů, protihlukových stěn, dopravního značení, směrového značení, strojové čištění koberců Praha, , ruční čištění čalouněného nábytku Praha, údržba fasád, odstranění graffiti z fasád, stěn, zateplených fasád, betonů, pískovcových obkladů, kamenných podezdívek a soklů, obkladů, skla, dveří, oken, výloh, travertinu, mramorových obkladů, žulových obkladů, soklů z přírodního kamene, soklů z umělého kamene, billboardů, reklamních poutačů, dopravních značek, solárních panelů, protihlukových stěn, zdí garáží apod. Na těchto místech rovněž provádíme antigraffiti nátěr Praha, opravy fasád Praha, odstranění plísní Praha, proti plísňová ochrana, proti písňové nátěry LSG Praha, stříkání, mytí, čištění, impregnace fasád, chemické a mechanické čištění, ošetření fasád, pískování fasád Praha, strojové čištění podlah v Praze mramorových, betonových, PVC podlah, čištění linolea Praha , čištění a mytí podlah z marmolea Praha, čištění a impregnace dřevěných podlah Praha, čištění, mytí impregnace plovoucích podlah Praha, čištění, mytí impregnace vinylových podlah Praha. Zajistíme odborné chemické a mechanické mytí, čištění a impregnaci průmyslových podlah. Provedeme kvalitní čištění a krystalizaci mramorových podlah, čištění a impregnaci žulových podlah, zámkové dlažby, keramických podlah, podlah z umělých materiálů a podlah z přírodního kamene. Hledáte profesionální přístup a odborné znalosti pro řešení Vaší zakázky v oblasti úklidových prací a údržby objektů? V tom případě Vám firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. dokáže zrealizovat všechny Vaše požadavky na nejvyšší úrovni. Naše firma se během 25 let působnosti na českém a zahraničním trhu dokáže přizpůsobit i těm nejnáročnějším zakázkám tak, aby byl zákazník s výslednou prací nanejvýše spokojen. Ve svém týmu má totiž pouze profesionální zaměstnance, kteří jsou odborníky ve svém oboru a dokáží si poradit ve všech situacích. Všichni pracovníci jsou u firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. zaměstnáni na hlavní pracovní poměr, což zaručí našim zákazníkům jistotu, že jsou jejich kvalifikační předpoklady ty nejlepší. Naši noví zákazníci, kteří mají zkušenost s jinými úklidovými firmami jsou vždy překvapení, jaký servis a přístup naši zaměstnanci mají. Považují naše zaměstnance za velmi ochotné a vstřícné při řešení různých situací, proto si našich služeb velmi váží a doporučují je. Dalším prokazatelným plusem je fakt, že naši pracovníci mají čistý rejstřík trestů. Chtěli byste snad, aby Vám Vaši kancelář, obchod či dům uklízel někdo, kdo má sklony ke kleptomanii? Hádáme, že byste nikomu o kom tuto skutečnost víte, dveře ochotně neotevřeli. Z tohoto důvodu naše firma zaměstnává pouze lidi bezúhonné, protože se při práci v domácnostech a dalších objektech setkávají s drahým vybavením. V jiných úklidových firmách se již několikrát stalo, že se zákazníkům ztratili cennosti, pročež se naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nikdy nespoléhá na brigádní pracovníky a osoby se záznamem v trestním rejstříku. Další nespornou předností je, že naši zaměstnanci mají proškolení o bezpečnosti práce ve výškách proškolení o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů. Některé větší zakázky realizujeme pomocí speleologické a horolezecké techniky v případě, že je místo těžko dostupné pro vysokozdvižnou plošinu či hydraulické rameno. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí dlouholeté zkušenosti v oboru a kvalitní provedení práce našim zákazníkům. Svou poptávku můžete zaslat na adresu centrala@a-servislipka.cz .

 

 

Renovace, čištění podlah Praha
Renovace, čištění podlah Praha

 

 

 

Čalounění, koberce, praní a čištění Praha

A SERVIS LIPKA, s. r. o. pro své zákazníky realizuje pravidelně opakující se nebo nárazové generální čištění koberců a podlah strojovou metodou v České republice, Slovenské republice, Německu a Rakousku. Používáme strojovou metodu, ta jako jediná zaručí velmi kvalitní a důkladné odstranění nečistot ze struktury koberce a podlah. Při čištění a dezinfekci koberce používáme vysoce účinnou chemii BOSCH RTS – chemie na sebe navazuje veškeré nečistoty z hluboké struktury koberce, ale je třeba nechat ji několik minut působit. Po několika minutovém působení chemie kartáčujeme nečistoty z povrchu koberce kotoučovým strojem GHIBLI, jedině tak zbavíme koberec veškerých nečistot ze struktury. Kotoučový stroj má 12 cm dlouhé štětinky a je velmi šetrný k vláknům koberce díky měkkosti štětinek. Vykartáčované nečistoty odsajeme i s vlhkostí vysoce výkonným vysavačem AS59, se štěrbinovou úzkou hubicí a necháme koberec po čištění a vysátí ještě několik hodin mimo provoz, aby důkladně doschnul. Strojovou metodou čistíme také veškeré podlahy – kamenné, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy, aj. Na čištění podlah používáme několik druhů chemií, které na každou podlahu působí jinou silou. Provádíme generální čištění podlah strojovou metodou v restauracích, obchodních domech, kancelářích, institucích, úřadech, školách, nemocnicích, residencích, bytech a domech. Většinou začínáme čištění od nejšetrnější chemie, abychom nepoškodili povrch podlahy. Někdy není třeba využívat hned agresivnější druh chemie, protože nečistoty pustí i při slabším druhu. Chemii následně kartáčujeme kotoučovým strojem o váze 40 kg, pokud není tato váha dostatečná, tak využijeme ještě 10 – 15 kg závaží, tento stroj má dva nástavce – držák padů a silonový kartáč. Po kvalitním vyčištění podlahy, odsajeme vykartáčované nečistoty vysoce výkonným vysavačem a po té ještě deaktivujeme chemii pouze čistou vodou. A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí i další úklidové služby – denní a pravidelné úklidy, odstranění graffiti, aplikace antigraffiti ochrany na fasády, strojové čištění čalounění a sedaček, voskování podlah průmyslovým polymerem (FLUATACE), odstranění plísní technologií LSG, čištění markýz látkových i plastových, čištění žaluzií, mytí oken a výloh, odstranění přebytečných reklam, bannerů a zatvrdlých nečistot, aplikace GlasProtect hydrofobní nanotechnologie, úklidy po řemeslnících, malířích a po stavebních pracích a rekonstrukcích, opravy fasád po útoku vandalů, při odstranění graffiti. www.a-servislipka.cz

 

Hloubkové čištění koberců Praha 1
Hloubkové čištění koberců Praha 1

 

Čištění, impregnace markýz, slunečníků. Mytí oken, výloh Praha

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. pro své zákazníky, nejen na českém trhu, ale také v zahraničí, nabízí kvalitní mytí oken a čištění markýz. Tyto služby realizujeme i ve výškách a pro tyto případy vlastníme kvalitní a bezpečnou techniku, s kterou pracují naši odborně proškolení zaměstnanci, kteří jsou proškoleni dle nařízení vlády a podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zak. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Pro práci ve výškách je třeba prozkoušení našich zaměstnanců, kteří mají platné testy díky zkoušejícímu lektorovi, jelikož výšková práce je vykonávána ve většině případech cca 3 m nad zemí. Proto naše firma zaměstnává pouze lidi, kteří jsou vlastníky licencí. Při mytí oken používáme techniku suchého leštění, bez leštidel. Po důkladném umytí oken a výloh čistým rozmývákem, použijeme pouze 100% suchou bavlněnou plenu na proschnuté okno a skleněnou plochu vyleštíme. Suchou metodou zajistíme nejen déle trvající lesk, ale také nevyjdou na povrch tahy a kruhy po leštění, které nám způsobovala použitá leštidla. Abychom provedli kvalitní a bezpečné odstranění zatvrdlých nečistot z oken – folie, reklamní polepy, tmely a silikony, tak používáme korundové žiletky, které v žádném případě nepoškodí povrch skla a nepoškrábeme jej, protože umíme s těmito žiletkami odborně zacházet. Kvalitní službu čištění markýz nabízíme jako samostatnou zakázku, nebo také čištění markýz realizujeme spolu s mytím oken. Látkové markýzy čistíme strojovou metodou čištění, při které použijeme chemii BOSCH RTS, kotoučový stroj GHIBLI a vysoce výkonný vysavač AS 59, tím odsajeme vykartáčované nečistoty a přebytečnou vlhkost – je tedy výrazně složitější. Plastové markýzy myjeme způsobem, který používáme při mytí oken a výloh. Ve společnosti A SERVIS LIPKA, s. r. o. lze využívat i mnoho dalších úklidových činností – denní a pravidelné úklidy bytů, domácností, firem a kanceláří, úklidy po malířích či řemeslnících, strojové čištění a tepování koberců, odstranění graffiti a nanesení antigraffiti ochrany, strojové čištění a fluatace podlah.  www.a-servislipka.cz

Čištění markýz a impregnace Praha
Čištění markýz a impregnace Praha

 

Mytí výloh autosalónu Praha
Mytí výloh autosalónu Praha

 

Realizace zakázek, cenové návrhy a nabídky, konzultace pracovních postupů, zkoušky odstranění a impregnací byly provedeny v těchto lokalitách:

Ostrovní 6, 110 00 Praha-Praha 1 … Myslíkova 10, 120 00 Praha-Praha 2 … Korunní 85, 130 00 Praha-Praha 3 … Horáčkova 12, 140 00 Praha-Praha 4 … Kutvirtova 3, 150 00 Praha-Praha 5 … Lomená 37, 162 00 Praha-Praha 6 … Letohradská 11, 170 00 Praha-Praha 7 … Nad Okrouhlíkem 12, 182 00 Praha-Praha 8 … Kurta Konráda 6, 190 00 Praha-Praha 9 … K louži 8, 101 00 Praha-Praha 10 … U skalky 14, 181 00 Praha-Bohnice, Praha 8 … U háje 9, 147 00 Praha-Braník, Praha 4 … Šantrochova 14, 169 00 Praha-Břevnov, Praha 6 … Na poli 4, 182 00 Praha-Praha-Březiněves … Za Císařským mlýnem 3, 170 00 Praha-Bubeneč, Praha 7 … Mansfeldova 4, 198 00 Praha-Černý Most, Praha 14 … K polím 4, 181 00 Praha-Čimice, Praha 8 … Koulova 13, 160 00 Praha-Dejvice, Praha 6 … Na paloučku 9, 109 00 Praha-Dolní Měcholupy, Praha 10 … Ocelíkova 3, 149 00 Praha-Háje, Praha 11 … Zelenečská 22, 198 00 Praha-Hloubětín, Praha 14 … Tilleho náměstí 3, 152 00 Praha-Hlubočepy, Praha 5 … V mokřinách 6, 147 00 Praha-Hodkovičky, Praha 4 … Chlabská 34, 170 00 Praha-Holešovice, Praha 7 … Neapolská 323, 109 00 Praha-Horní Měcholupy, Praha 15 … Jansova 636, 198 00 Praha-Hostavice, Praha 14 … Trhanovské náměstí 5, 102 00 Praha-Hostivař, Praha 15 … Nový Svět 3, 118 00 Praha-Hradčany, Praha 1 … U Smetanky 3, 190 00 Praha-Hrdlořezy, Praha 9 … Bartůňkova 2, 149 00 Praha-Chodov, Praha 11 … Na Vidouli 3, 158 00 Praha-Jinonice, Praha 5 … náměstí Republiky 3, 110 00 Praha-Josefov, Praha 1 … Písnická 48, 142 00 Praha- Kamýk, Praha 12 … Pernerova 12, 186 00 Praha-Karlín, Praha 8 … Albrechtická 4, 197 00 Praha-Kbely, Praha 19 … Vršní 33, 182 00 Praha-Kobylisy, Praha 8 … Naskové 3, 150 00 Praha-Košíře, Praha 5 … Za obecním úřadem 5, 140 00 Praha-Krč, Praha 4 … Bratří Venclíků 6, 198 00 Praha-Kyje, Praha 9 … Rychnovská 649, 199 00 Praha-Letňany, Praha 18 … náměstí Na Balabence 5, 180 00 Praha-Libeň, Praha 8 … Vítězná 9, 150 00 Praha-Malá Strana, Praha 5 … Káranská 44, 108 00 Praha-Malešice,Praha 10 … Baarova 51, 140 00 Praha-Michle, Praha 4 … Kudrnova 3, 150 00 Praha-Motol, Praha 5 … Purkyňova 2, 110 00 Praha-Nové Město, Praha 1 … Sdružení 35, 140 00 Praha-Nusle, Praha 4 … Dopplerova 349, 109 00 Praha-Petrovice, Praha 10 … Pod Klaudiánkou 25, 147 00 Praha-Podolí, Praha 4 … Prosecká 71, 190 00 Praha-Prosek, Praha 9 … Kutvirtova 3, 150 00 Praha-Radlice, Praha 5 … Pod Brentovou 7, 150 00 Praha-Smíchov, Praha 5 … Bílkova 4, 110 00 Praha-Staré Město, Praha 1 … Nákupní 1, 102 00 Praha-Štěrboholy, Praha 10 … Srbínská 1, 100 00 Praha-Strašnice, Praha 10 … Na dračkách 3, 162 00 Praha-Střešovice, Praha 6 … K Zahradnictví 57, 180 00 Praha-Střížkov, Praha 8 … Laudonova 1, 102 00 Praha-Praha-Štěrboholy … Čimická 35, 181 00 Praha-Troja, Praha 8 … Ke mlýnu 9, 149 00 Praha-Praha-Újezd … Dědická 241, 190 16 Praha-Újezd nad Lesy, Praha 21 … Šumavská 30, 120 00 Praha-Vinohrady, Praha 2 … Nad Vinným potokem 4, 101 00 Praha -Vršovice, Praha 10 … Poděbradská 3, 190 00 Praha-Vysočany, Praha 9 … Jabloňová 6, 106 00 Praha -Záběhlice, Praha 10 … Křišťanova 6, 130 00 Praha-Žižkov, Praha 3 … Zbraslavská 39, 252 42 Jesenice, Praha-západ … Náměstí 5. května 17, 252 25 Jinočany … Střelnice 31, 628 00 Brno-Líšeň … Kolejní 22, 612 00 Brno-Královo Pole … Švermova 29, 625 00 Brno-Bohunice … Roviny 23, 64300 Brno – Chrlice … Proškovo náměstí 27, 614 00 Brno-Maloměřice … Petra Křivky 24, 634 00 Brno-Nový Lískovec … Hasičská 25, 620 00 Brno-Tuřany … náměstí Míru 116, 666 01 Tišnov … Kluchova 45, 634 00 Brno-Nový Lískovec … Hlaváčova 34, 614 00 Brno-Obřany … Slezákova 33, 614 00 Brno-sever, Husovice … Uprkova 25, 621 00 Brno-Jehnice … Dukelská 37, 664 34 Kuřim … K Čimperku 1826, 666 01 Tišnov … Kosatcová 31, 638 00 Brno-Lesná … Blümlova 32, 643 00 Brno – Chrlice … Ponětovská 42, 664 51 Šlapanice … Labská 34, 625 00 Brno-Starý Lískovec … Rotalova 45, 614 00 Brno-sever, Husovice … Voroněžská 22, 616 00 Brno-Žabovřesky… V Jámách 22, 664 48 Brno – Moravany … Bohuňova 23, 625 00 Brno-Bohunice … Planinka 24, 621 00 Brno-Jehnice … Vrchlického 25, 664 34 Kuřim … Vltavská 24, 625 00 Brno-Starý Lískovec …Mokrohorská 51, 644 00 Brno-Soběšice … Nad zámkem 56, 664 51 Šlapanice … Marie Pavlíkové 1904, 666 01 Tišnov … Zvěřinova 28, 61800 Brno – Černovice … Švédská 133, 620 00 Brno-Tuřany … Krásného 31, 636 00 Brno-Židenice … Vilová 24, 643 00 Brno – Chrlice … Za mostem 25, 617 00 Brno-jih, Komárov … Živanského 24, 621 00 Brno-Jehnice … Studená 23, 638 00 Brno-Lesná … Kulkova 29, 614 00 Brno-Maloměřice … Dohnalova 31, 644 00 Brno-Soběšice … Breitcetlova 37, 628 00 Brno-Líšeň … Kaštanová 152, 619 00 Brno-jih, Horní Heršpice … Líšeňská 24, 636 00 Brno-Židenice … Písečná 2, 748 01 Hlučín … Viléma Balarina 5, 748 01 Hlučín … U Panského mlýna 11, 747 06 Opava … U Panského mlýna 9, 747 06 Opava … Terezie Kronesové 4, 792 01 Bruntál … Petra Bezruče 8, 748 01 Hlučín … Panská 5, 747 21 Kravaře … Tylova 2, 747 06 Opava … Rudé armády 24, 795 01 Rýmarov … Slavkovská 46, 685 01 Bučovice … sídl. Dukelských hrdinů 22, 690 02 Břeclav … Gagarinova 22, 692 01 Mikulov … Růžová 46, 691 42 Valtice … Měšťanská 81, 695 01 Hodonín … Štefánikova 24, 695 01 Hodonín … Proletářská 28, 696 01 Rohatec … Pod Hájkem 25, 692 01 Mikulov … 17. listopadu 22, 690 02 Břeclav … 1. máje 256, 691 02 Velké Bílovice … Břeclavská 665, 691 44 Lednice … nám. 17. listopadu 1553, 696 62 Strážnice … Cihlářská 146, 691 44 Lednice … Vítězná 23, 696 01 Rohatec … Nádražní 1622, 696 03 Dubňany … Hlavní 125, 691 55 Moravská Nová Ves … Lázeňská 297, 691 42 Valtice … nám. Osvoboditelů 289, 691 02 Velké Bílovice … Havlíčkova 42, 691 45 Podivín … U Dráhy 91, 691 55 Moravská Nová Ves … náměstí Vítězství 294, 685 01 Bučovice … Důl Josef 835, 696 03 Dubňany … Kovářská 1420, 696 62 Strážnice … Sokolská 23, 691 45 Podivín … Pasíčka 333/64, 382 03 Křemže … Školní 371/58, 373 11 Ledenice … Lazna 35/81, 373 72 Lišov … Sádecká 630/24, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … Nábřeží 1. Máje 2274/57, 39701 Písek … Neumannova 37/172, 383 01 Prachatice … U transformátoru 364/24, 251 66 Senohraby … Na Švadlačkách 31/101, 392 01 Soběslav … Na Křemelce 330/35, 386 01 Strakonice … Husova 178/107, 373 82 Včelná … Pod tratí 352/35, 257 22 Čerčany … U Malše 35/107, 370 01 České Budějovice … Zámecké schody 33/81, 381 01 Český Krumlov … Petra z Lindy 36/72, 373 12 Borovany … Petra z Lindy 38/622, 373 12 Borovany … 28. října 1, 403/22 41 Hluboká nad Vltavou … Kosmonautů 39/947, 377 01 Jindřichův Hradec … Bělidlo 130/322, 382 41 Kaplice … Okrasná 63/150, 251 63 Strančice … Měšická 31/75, 390 02 Tábor … Družstevní 355/75, 382 32 Velešín … Třída Československé armády 230/71, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Mírová 161/45, 398 11 Protivín … Budovatelská 1030/75, 374 01 Trhové Sviny … Novohradská 1295/174, 379 01 Třeboň … Míru 685/442, 389 01 Vodňany … K Loučení 104/51, 373 24 Římov … Na Tržišti 1135/81, 256 01 Benešov … Prostřední 204, 757 01 Valašské Meziříčí … Mírová 611, 742 13 Studénka … Smetanova 331, 742 58 Příbor … Sušilova 1543, 742 58 Příbor … Novellara 14, 741 01 Nový Jičín …Pod Morávií 9, 742 21 Kopřivnice … Martinská čtvrť 1794, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Růžová 153, 757 01 Valašské Meziříčí … Slunečná 12, 742 35 Odry … Štursova 4, 741 01 Nový Jičín … Pionýrská 14, 742 21 Kopřivnice … Stachovická 8, 742 47 Hladké Životice … K Fojtství 142, 739 42 Frýdek-Místek … Příčnice 158, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Sušilova 1543, 742 58 Příbor … M. Baláše 2227, 741 01 Nový Jičín … Květinová 5, 742 21 Kopřivnice … Míru 2058, 738 01 Frýdek-Místek … Na Nivách 354, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Ondřejnická 804, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Pod Puklí 281, 738 01 Frýdek-Místek … Mlýnská 351, 742 45 Fulnek … Kovářská 357, 739 44 Brušperk … Prostřední 301, 757 01 Valašské Meziříčí … Malá strana 311, 742 13 Studénka … Astronautů 43/547, 736 01 Havířov …Frýdecká 169/11, 737 01 Český Těšín … Alexandra Sergejeviče Puškina 44/60, 736 01 Havířov … Alšova 39/488, 733 01 Karviná … Na Nábřeží 104/74, 736 01 Havířov … Míru 503/854, 735 31 Bohumín … Čs. armády 1071/25, 735 81 Bohumín … Blatná 552/34, 735 31 Bohumín … Březová 47/255, 734 01 Karviná … K Holotovci 90/32, 735 11 Orlová … Bohumínská 41/744, 735 06 Karviná … Blatná 99/20, 735 31 Bohumín … Březová 818/421, 735 14 Orlová … Beskydská 749/98, 739 61 Třinec … U Studny 44/17, 734 01 Karviná … Sokolovská 39/617, 735 06 Karviná … Alexandra Sergejeviče Puškina 42/22, 736 01 Havířov … Práce 241/69, 277 11 Neratovice … Purkyňova 475/56, 547 69 Náchod … Jičínská 1102/56, 293 01 Mladá Boleslav … Svojsíkova 85/656, 28903 Městec Králové … Studentská 52/557, 276 01 Mělník … Poděbradova 97/65, 289 22 Lysá nad Labem … Na vyhaslém 843/76, 272 01 Kladno … Žižkovo náměstí 32/109, 506 01 Jičín … Moravská 93/998, 55101 Jaroměř … Na Vinici 261/108, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … Za Poštou 1942/70, 500 08 Hradec Králové … Josefská 231/70, 53401 Holice … Opočenská 460/65, 518 01 Dobruška … Ed. Karla 101/785, 50303 Smiřice … Medřická 181/65, 50353 Smidary … Dobrovského 361/68, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … Al. Jiráska 591/86, 504 01 Nový Bydžov … Náchodská 2132/106, 549 01 Nové Město nad Metují … Brodek u Přerova 62/107, 75103 Brodek u Přerova … Nad Chmelnicí 309/631, 68706 Velehrad … Babice 94/85, 687 03 Babice … Kroměřížská 364/204, 768 21 Kvasice … Kroměřížská 180/71 , 768 24 Hulín … Kotojedská 59/284, 767 01 Kroměříž … Hrad 537/104, 768 11 Chropyně … náměstí Svobody 1464/861, 752 01 Kojetín … Jablonského 421/82, 798 27 Němčice nad Hanou … Malinovského 56/934, 683 23 Ivanovice na Hané … Havlíčkova 78/111, 751 17 Horní Moštěnice … Žerotínovo náměstí 112/507, 750 02 Přerov … Švábenice 323/45, 683 23 Švábenice … Nový Svět 177/194, 768 33 Morkovice-Slížany … Světlá 380/52, 768 02 Zdounky … 8.Května 264/185, 783 73 Grygov … Tršice 84/43, 78357 Tršice … Vrbátky 132/645, 798 13 Vrbátky … Konečná 67/87, 796 07 Držovice … Za Kosteleckou ulicí 3950/341, 796 01 Prostějov … Komárov 179/59, 798 12 Kralice na Hané … Smetanova 267/295, 751 01 Tovačov … Nová čtvrť II 56/110, 751 02 Troubky … Velký Újezd 63/322, 783 55 Velký Újezd … Tršice 79/112, 783 57 Tršice … Souhradní 1441/131, 751 31 Lipník nad Bečvou … Svatoplukova 125/82, 753 01 Hranice … Vodní 63/825, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Kelč 114/80, 756 43 Kelč … Kálalova 894/645, 757 01 Valašské Meziříčí … Jablůnka 145/88, 756 23 Jablůnka … Ratiboř 548/980, 756 21 Ratiboř … Liptál 53/43, 756 31 Liptál … Trnava 374/644, 763 18 Trnava … U botanické zahrady 59/87, 779 00 Olomouc … Na vlčinci 53/230, 779 00 Olomouc … Olšina dolní 35, 747 27 Kobeřice … U Sadu 23, 747 20 Vřesina … Na vyhlídce 26, 747 06 Opava … Okolnice 28, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Na Luhu 27, 720 00 Ostrava-Hrabová … Okrajová 40, 748 01 Hlučín … Na Milířích 106, 725 27 Ostrava-Plesná … Havlíčkova 39, 767 01 Kroměříž … Fibichova 23, 747 70 Opava-Komárov … Wolkerova 908, 749 01 Vítkov … K Domkům 165, 74781 Otice …Moravská 38, 748 01 Hlučín … Okružní 28, 747 92 Háj ve Slezsku … Městský kopec 38, 743 01 Bílovec … Máchova 35, 795 01 Rýmarov … Gudrichova 780, 747 41 Hradec nad Moravicí … Polní 287, 747 69 Pustá Polom … Na Rohuli 47, 747 64 Velká Polom … Na Březích 600, 747 22 Dolní Benešov … Nábřežní 108, 747 21 Kravaře … Na Lánech 40, 747 23 Bolatice … Lužická 24, 747 06 Opava … Nábřežní 38, 747 21 Kravaře … Na včelínku 22, 748 01 Hlučín … Opletalova 28, 792 01 Bruntál … Na vyhlídce 24, 747 06 Opava … Farní 25, 748 01 Hlučín … Liptovská 48, 747 06 Opava … Mezipolí 838, 720 00 Ostrava-Hrabová …Horní 132, 700 30 Ostrava-Dubina, Ostrava-jih … Šaljapinova 38, 722 00 Ostrava-Třebovice … Na Surdíku 45, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Na Najmanské 76, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Mikšova 31, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Poláškova Staroveská 166, 724 00 Ostrava-Proskovice … Poděbradova 28, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Jana Zrzavého 29, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … K Nad Úhorem 30, 725 29 Ostrava-Petřkovice … Radova 42, 717 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Porážková 80, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz … Miroslava Bajera 31, 708 00 Ostrava-Poruba … Na Hraničce 3177, 723 00 Ostrava-Martinov … Novoveská 31, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky … Mitušova 32, 700 30 Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-jih … Sokolovská 22, 708 00 Ostrava-Poruba … Štěrková 23, 709 00 Ostrava-Nová Ves … Na Milířích 100, 725 27 Ostrava-Plesná … Před Lanovkou 32, 712 00 Ostrava-Slezská Ostrava …Legerova 32, 715 00 Ostrava-Michálkovice … Na Svobodě 23, 723 00 Ostrava-Martinov … Okolnice 22, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Plovárenská 23, 711 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Krakovská 41, 700 30 Ostrava-Ostrava-jih … Na Luhu 35, 720 00 Ostrava-Hrabová … Prudká 32, 725 28 Ostrava-Hošťálkovice … Jana Škody 31, 700 30 Ostrava- Dubina u Ostravy … Na Suchých 348/54, 252 42 Vestec … Na Horkách 141/26, 251 63 Všestary … Na Staré cestě 108/35, 281 63 Vyžlovka … Na hřišti 43/64, 289 24 Milovice … Ondřejovská 68/62, 251 64 Mnichovice … Na Sádkách 219/65, 250 87 Mochov … Chotusická 45/69, 286 01 Čáslav … Tyršovo náměstí 995/65, 560 02 Česká Třebová … Pražská 315/47, 281 66 Jevany … Máchova 408/41, 250 90 Jirny … Tovární 245/85, 252 43 Průhonice … náměstí T. G. Masaryka 42/89, 251 67 Pyšely … Hradecká 198/18, 535 01 Přelouč … Orlická 43/92, 251 01 Říčany … Pražská 1108/54, 289 12 Sadská … Tyršovo náměstí 58/64, 533 04 Sezemice … Husova 411/47, 538 21 Slatiňany … Průmyslová 1868/51, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav … Sokolovská 1679/25, 250 88 Čelákovice …Masarykova 112/36, 284 01 Kutná Hora … Rostoklatská 212/25, 250 82 Tuklaty … 17. listopadu 251/65, Týniště nad Orlicí … Popradská 1541/65, 562 06 Ústí nad Orlicí … Maroldova 1424/14, 250 82 Úvaly … Voříškova 198/97, 51754 Vamberk … Tovární 47/21, 568 02 Svitavy … Benešova 1027/124, 280 02 Kolín … Polní 1173/124, 281 63 Kostelec nad Černými lesy … Na Křenovce 498/21, 289 21 Kostomlaty nad Labem … Svízelová 205/44, 250 84 Květnice … Nad Strouhou 948/91, 250 91 Zeleneč … Havlenova 146/24, 564 01 Žamberk … Dr. Nováka 44/32, 294 71 Benátky nad Jizerou … náměstí Arnošta z Pardubic 48/21, 282 01 Český Brod … Lipová 209/21, 251 01 Dobřejovice … V Tejnecku 528/24, 537 01 Chrudim … K Elektrárně 256/32, 533 12 Chvaletice … Sportovní 98/24, 251 62 Mukařov … Toušeňská 314/24, 250 81 Nehvizdy … Nový dvůr 178/32, 561 51 Letohrad … Pístecká 42/14, 288 02 Nymburk … Spořilov 106/36, 530 03 Pardubice-Pardubice I … Truhlářská 74/24, 290 01 Poděbrady … Na Skalce 61/74, 251 01 Popovičky … Bešůvka 875/51, 641 00 Brno – Žebětín … Za Školou 650/21, 595 01 Velká Bíteš … Svatopluka Čecha 680/84, 664 34 Kuřim … Horní Město 85/62, 588 32 Brtnice … Zdenky Vorlové 2106/61, 594 01 Velké Meziříčí … náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 119/87, 672 01 Moravský Krumlov … Brněnská 278/82, 67555 Hrotovice … Na Volvách 977/70, 664 91 Ivančice … Na drahách 230/55, 664 11 Zbýšov … náměstí Svobody 98/71, 671 72 Miroslav … 9. května 317/284, 675 26 Želetava … Masarykovo náměstí 716/71, 586 01 Jihlava … Dobrovského 602/88, 665 01 Rosice … Tyršova 445/84, 676 02 Moravské Budějovice … náměstí Svobody 814/574, 691 23 Pohořelice … Kovářova 294/34, Žďár nad Sázavou 4, 591 01 Žďár nad Sázavou … Pražská 677/76, 674 01 Třebíč … Štěpnická 479/57, 588 56 Telč … Za Branou 601/75, 594 51 Křižanov … Lipová 284/95, 675 71 Náměšť nad Oslavou … U Střelnice 1819/82, 666 01 Tišnov … Skalní 813/53, 642 00 Brno – Bosonohy … Na Rozcestí 110/55, 664 48 Brno – Moravany … Družstevní 295/84, 763 15 Slušovice … Pardubská 1234/764, 763 12 Vizovice … 4. května 856/998, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Lidečko 86/118, 756 12 Lidečko … Masarykovo náměstí 239/951, 766 01 Valašské Klobouky … Družba 1239/86, 763 31 Brumov-Bylnice – Brumov … Jasmínová 926/842, 763 21 Slavičín … Tovární 593/34, 687 71 Bojkovice … Jurkovičova alej 908/56, 763 26 Luhačovice … Antonína Václavíka 386/684, 763 26 Pozlovice … Moravská 149/64, 688 01 Uherský Brod … Smetanova 1534/131, 755 01 Vsetín … Borová 2402/68, 760 01 Zlín … Tyršova 108/764, Vlčnov 687 61 … náměstí Komenského 280/118, 687 25 Hluk … Sadová 747/495, 687 51 Nivnice … Bánov 557/39, 68754 Bánov … Hovězí 759/1010, 75601 Hovězí … Halenkov 690/81, 756 03 Halenkov … U Domoviny 114/674, 756 54 Zubří … Nový Hrozenkov 882/86, 756 04 Nový Hrozenkov … Velké Karlovice 671/941, 756 06 Velké Karlovice … Na Lukách 346/35, 756 57 Horní Bečva … Valašská Bystřice 366/353, 756 27 Valašská Bystřice … Zašová 92/68, 756 51 Zašová … Meziříčská 2918/575, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … třída Tomáše Bati 1591/38, 763 61 Napajedla … Čechova 1428/844, 765 02 Otrokovice … Na Krajině 94/39, 686 01 Uherské Hradiště … Svatoplukova 1255/930, 686 03 Staré Město …