Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Na řádné vyčištění je třeba pořádného řemesla

Na řádné vyčištění je třeba pořádného řemesla 25 Dub

Nedávno nám volala jedna rodina. Nejprve spustili o tom, jak přišli celí špinaví, unavení a vyčerpaní z výletu. Přihodilo se jim totiž, že chytli bouřku zrovna uprostřed výletu a bylo to strašné, manželce se zničily boty, děti vřískaly jak vetřelci a tak. No zkrátka, takový normální rodinný výlet. Po tom, co jsme si tohle vše vyslechli, jsme se optali, co že teda vlastně potřebují. Potřebují vyčistit koberec, na který ve spěchu, jak se vraceli domů jaksi zapomněli. Tedy zapomněli na to, že ho mají v předsíni, když na sobě měli zablácené boty. A že neví, co s tím mají dělat, nic jim na to nezabíralo a prý, zda bychom mohli přijet.

Tak jistě, že mohli…

Tak jistě, že mohli, odvětili jsme. Domluvili jsme si termín a už to šlapalo. Vzali jsme si věci a přijeli jsme na místo. Koberec byl opravdu hodně zašpiněný od bláta a všemožného listí, které se společně s blátem vpilo do koberce. Pokud byste chtěli čistit koberec pomocí extrakčního čištění, pravděpodobně byste nikdy nedosáhli tak kýženého výsledku jako u technologie, kterou používá naše firma, a sice A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců ceník Praha. Naše firma totiž používá čisticí metodu hloubkového strojového čištění. Tato metoda je moderní, a je jen málo firem, které ji používají. Proto jsme celkem hrdí, že se naše firma může mezi těchto pár jedinců zařadit.

Každopádně nyní k samotnému čištění. Koberec nebyl zablácený po nějak extra převeliké ploše, spíše na menších plochách, zato hodně do hloubky. Naštěstí nás majitelé koberce přivolali docela brzy, takže jsme měli šanci koberec zachránit, což se nedá říct o všech zákaznících. S kolegy jsme si rozvrhli práci a dali jsme se do čištění. Metoda hloubkového strojového čištění spočívá v tom, že se do hloubky zapraví chemická kosmetika, která je od kvalitní značky Bosch RTS do samé struktury koberce, a to za pomoci extrémně výkonného kotoučového stroje s rotačními kartáči.

Tato specifická, a přitom stále šetrná kosmetika…

Tato specifická, a přitom stále šetrná kosmetika spolehlivě nabalí do vzniklé pěny veškeré nečistoty, a to i v hloubce struktury koberce a také včetně už dávno zašlých nečistot. Navíc také nabere alergeny, roztoče a v neposlední řadě celý koberec pořádně vydezinfikuje. Je tedy záhodno si za takové čištění připlatit, zvláště pokud máte malé děti, které hodně lezou po zemi nebo třeba zvířata, která se pohybují často venku, a tak také mohou nanosit spoustu nečistot a s nimi i roztoče.

Koberec se nám nakonec podařilo krásně vyčistit. Rodina z něj byla nadšená, strašně nám děkovali. A řekli, že to určitě nebylo naposledy, a že v budoucnu našich služeb určitě ještě někdy využijí, pokud se opět dostanou do úzkých a nebudou vědět, jak zatočit se špínou. Nebo nás alespoň minimálně doporučí mezi svými známými. Spokojený zákazník je pro naši firmu A SERVIS LIPKA to nejdůležitější!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.