Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Koberec je možné vyčistit i tak, abyste nenarušili jeho vlákna. Stačí použít strojovou metodu Praha

Koberec je možné vyčistit i tak, abyste nenarušili jeho vlákna. Stačí použít strojovou metodu Praha 11 Úno

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Praha koberce  realizujeme úklidové služby, mezi něž patří čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti a plíseň. Naše služby poskytujeme za dostupné ceny a to na celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. Díky tomu, že jsme schopni uplatnit se i na mezinárodním trhu si troufáme tvrdit, že odvádíme tu nejlepší možnou kvalitní práci.

Co se týče čištění koberců, tak to realizujeme pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný. Takže nemůže dojít poškození vašeho koberce. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot. A to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Tato metoda je skutečně účinná. Protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Navíc…

Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat.  Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Tu bohužel způsobuje extrakční metoda čištění, kterou našim klientům rozhodně nedoporučujeme.

Jedná se totiž o mokrou metodu čištění, která není na čištění koberci vhod. Protože pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit. Tato varianta je sice levnější než strojová metoda. Ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda.

Pomocí…

Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli. Pokud koberec už není za hranicí možné vyčistitelnosti. Protože přece jenom jsou případy, kdy už nepomůže opravdu nic. Jednou z výhod kotoučové metody je i to, že nepoznáte, na kterém místě byl koberec čištění. Naposledy jsme navštívili domácnost, která si od nás koberce nechává čistit pravidelně.

Také přišli na to, že je lepší je svěřit profesionálů a zbavit se této starosti. Pomocí speciální kosmetiky a kotoučového stroje z koberce vždycky vyčistíme veškerou špínu. Náš stroj je totiž velice účinný. Ale zároveň i šetrný a náš vysavač koberec poté z koberce vysaje veškeré nečistoty a tím i nadzvedne vlákna koberce. Takže není poznat, kde byl čištěný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.