Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Dez. m.c. čištění koberců, čalounění Brno

Dez. m.c. čištění koberců, čalounění Brno 23 Pro

Tentokrát jsme pro našeho stálého zákazníka v Brně zajišťovali hloubkové čištění koberců, mytí, čištění a následné voskování podlah. Hloubkové strojové čištění koberců provádíme nejúčinnější metodou, která v současné době existuje. Jedná se metodu čištění koberců kotoučovým strojem s mechanickým rotačním čištěním kartáčem s kvalitním přítlakem a následným tlakovým sáním koberce. Je to metoda, která se výrazně liší, od nejpoužívanější metody čištění koberců Brno – čištění extraktorem. Extrakční čištění koberců je mnohem levnější. V Brně se cena pohybuje v průměru kolem 14,- Kč/m2. Naše cena za hloubkové čištění koberce kotoučovým strojem je od 27,- Kč/m2. Tento rozdíl v ceně je samozřejmě dán v odlišnosti metody. Čištění koberců kotoučovým strojem s přítlakem mechanického čištění na rotační kartáč 40 kg, je čištění hloubkové a velmi silné. Je tak pracnější. Žádná jiná metoda nedokáže koberec prakticky zrenovovat. Vyšlapané uličky, slehnutý vlas, nečistota v podsadě koberce, sjednocení plochy koberce s tím si extraktor bohužel neporadí. Extrakční čištění koberců v Brně je pouhé namočení koberce vodou s čistící chemií a následné odsátí. Vše probíhá v jednom kroku. Z přední části stříkáte z hubice extraktoru roztok a ze zadní části je rovnou vysáváte. Tedy pouhé kosmetické čištění. Tuto metodu čištění koberců extrakčním čištěním zásadně nepoužíváme a nemáme reklamace. U této metody čištění extraktorem se pravidelně vyskytuje problém, že u více znečištěných koberců po čištění extraktorem a po vyschnutí koberce se objevují mapy, koberec není v ploše jednotný. Čištěn je pouze povrch a o dezinfekci do hloubky, nemůže být ani řeč.

 

Čištění koberce strojovou metodou Brno
Čištění koberce strojovou metodou Brno

Strojové čištění koberců, dezinfekce koberce Brno

Troufáme si tvrdit, že jsme schopni strojově vyčistit koberce, se kterými si jiná firma neumí poradit. Pro strojové čištění koberců používáme kombinaci kotoučového stroje Ghibli SB 43 Comfort Plus a velmi výkonný průmyslový vysavač AS59 s výkonem 1600 W, který je osazen dvojitou turbínou, která vyvíjí podtlak 2x200mb. Kotoučovým strojem, na kterém je osazen vysoký šamponovací kartáč, jehož štětiny disponují výškou 12 cm Vám zaručujeme velmi hloubkové vyčištění, které vám nepoškodí vlákna koberce. Do stroje aplikujeme kvalitní čistící chemii Bosch RTS. Chemie se dokonale vkartáčuje do kobercové plochy, po chvilkovém působení se veškeré znečištění uvnitř koberce dostane na povrch, odkud je vše odsáto třímotorovým vysokotlakým vysavačem s úzkou hubicí téměř dosucha. Technologie, kterou používáme je nejefektivnější a koberce zůstanou vždy čisté, dezinfikované, zbaveny nežádoucích pachů a všech povrchový či hrubých nečistot. Na každý koberec Vám dáme záruku čištění. Pokud se koberec nevyčistí kotoučovým strojem je zralý na výměnu, protože ani další jinou metodou se koberec nevyčistí. Další námi vyzkoušené metody čištění koberců jako je: parní čištění koberců, čištění koberce suchou pěnou, práškové čištění koberce a nejpoužívanější metoda čištění koberců extraktorem nemají naši sílu čištění, kterou vyvíjí kotoučový stroj. Zaměstnáváme tým pravidelně proškolených pracovníků, kteří umí pracovat s chemií. Naše chemie je dezinfekční a je vhodná do zdravotnického a potravinářského průmyslu nebo tam kde se pohybují domácí zvířata. Naši zaměstnanci jsou profesionálové, odborníci, kteří u firmy pracují řadu let a nevyužíváme služeb brigádníků. Vážíme si práce našich zaměstnanců. V dnešní době, kdy skoro nikdo nechce manuálně pracovat, je kvalitní a slušný odborník vzácné zboží. Řadíme se mezi úklidové firmy, kteří dbají na kvalitu provedené práce a náš úklid je vždy dalece nad standardem konkurence. Zajistíme Vám pečlivý úklid v souladu s Vašimi požadavky a nároky.

 

Renovace, čištění podlah Brno
Renovace, čištění podlah Brno

 

Čištění podlah a renovace podlah kotoučovými stroji Brno

Naše mezinárodní firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. má portfoliu celou řadu spokojených zákazníků, kteří si u nás objednali a využili i dalších našich služeb. Vážíme si hlavně toho, že naši zákazníci si nás objednávají pravidelně a poptávají naše služby opakovaně. Stejně jako u čištění koberců provádíme taky čištění kotoučovým strojem čištění podlah Brno. Na vyčištěné podlahy, dlažbu, linoleum, marmoleum, betonové podlahy, lité podlahy, kamenné podlahy, mramor, žulu, teraco, doporučujeme aplikovat voskování podlah Brno. Po aplikaci navoskování podlah dojde k formátování povrchů a materiálů s následnou vysoce účinnou impregnační ochranou, která ochrání podlahy proti hlubšímu znečištění.
Další specializovanou činnosti ve které máme profesionální zkušenosti v Brně je krystalizace a odborné čištění podlah mramorových, z přírodního kamene, žulových, kamenných a přírodních dlažeb, které mají zastoupeny ve své struktuře vápenné prvky. Při krystalizaci se jedná o vytvoření zcela nového povrchu podlahy a krystalizací se vytvoří zcela nová povrchová vrstva a jde o úplnou renovaci podlahy.

 

Čištění látkových markýz Brno
Čištění látkových markýz Brno

 

V dalších činnostech provádíme mytí a čištění markýz-lamel-žaluzií, odstranění graffity či nanesení ochrany antigraffity. Na odstranění graffiti v Brně jsme specialisté, naše cena za odstranění graffiti od 290,- Kč/m2 je stále pod průměrem ceny obvyklé. A v ceně od 120,- Kč/m2 na hladkém povrchu za aplikaci anti graffitového nátěru nemáme v ČR konkurenci. Náš systém čistých budov bez graffitového znečištění je propracovaný systém, kdy Vám zaručíme a naši činnosti prokážeme, že na Vaši budově graffiti již nebudou a zcela ustanou.

 

Umývání oken v kancelářích Brno
Umývání oken v kancelářích Brno

 

Mytí výloh, odstranění polepů, bannerů Brno

 Dále pro Vás zajistíme mytí, čištění, leštění oken a výloh včetně jejich hydrofobní impregnace, kterou aplikujeme na skla pomocí technologie GLP. Jedná se o nanotechnologický nátěr na okna, výlohy, prosklené plochy ve výšce. Zvláště u čištění oken, světlíků, zimních zahrad, nedostupných oken, oken ve výškách je tento nano nátěr vhodný. Po jeho aplikaci se okna nemusejí umývat cca 4 -6 let. Čištění a mytí oken ve výškách Brno a další mytí prosklených ploch ve výšce Brno zajišťujeme horolezecky, nebo z hydraulické plošiny. Tyto výškové práce mytí oken Brno pohotově naceníme a realizaci čištění provádějí zkušení výškaři.Nabízíme také služby jako čištění fasád Brno od plísní, šířících se invazivních plísňových výkvětů, plísňových mechů, sporů ze zateplených fasád domů. Na celou řadu budov a dnes hlavně na zateplené fasády jsme nanesli velmi progresivní technologií LSG.Po aplikaci nátěru fasády proti plísním složkou LSG dosáhneme toho, že zamezíme především tvořící se vlhkosti. Na neosluněných, severních, západních stranách budov se na zateplených fasádách zdržuje vlhkost, která umožňuje růstu plísní a tvorbu zelených sanitrů. Nátěr je paro propustný a hydrofobní, tedy fasáda dýchá, ale vlhkost do fasády nevstupuje. Nátěr fasád proti plísní Brno LSG odstraní plísně a zamezí a odstraní stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na revolučním principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

Odstranění graffity Brno
Odstranění graffity Brno

 

Odstranění grafity ze strukturovaných povrchů Brno

Dále velmi často provádíme pískování. Pískování Brno, je silná a radikální metoda čištění, která se používá pro čištění fasád Brno. Pískováním jsme schopni podle zvoleného abraziva vyčistit prakticky všechny materiály: pískování a čištění mramoru, pískování a čištění pohledového betonu, pískování a čištění režného a cihlového zdiva, pískování a čištění žuly, čištění a pískování v Brně kamenných obkladů, čištění a pískování terasa, čištění a pískování umělého kamene, obkladů, plotů a plotových dílů a dlažby. Dále pomocí pískování provádíme čištění a odstranění graffiti v Brně, kde není možno postupovat a odstranit graffiti v Brně již chemicky. Pískováním umíme taky odstranit staré nátěry a znečištění v Brně z obkladů, dlažeb, schodů. Pískováním umíme zlikvidovat silné a invazivní mechy a řasy Pískovačka je taky vhodná pro odstraňování nátěrů, koroze ze železných a ocelových konstrukcí. Pro citlivé pískování používáme speciální pískovačku W 1-40 u které je možno velmi přesně řídit tryskací tlak. Další možnost u pískování je výběr speciálních jako jsou jemné písky, granát, slupky z vlašských ořechů vhodné pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Vyzkoušejte si profesionální úklidovou firmu, rádi o Vás postaráme. Kontaktujte nás na tel.č. +420 608 740 707 nebo formou emailu: centrala@a-servislipka.cz .

 

Odstranění tegů, graffit Brno
Odstranění tegů, graffit Brno

 

Graffity - odstranění Brno
Graffity – odstranění Brno

 

Cenové nabídky a realizace akcí jsme poskytli v těchto místech:

Černovická 30, 617 00 Brno – Komárov, Brno … Charbulova 120, 618 00 Brno – Černovice, Brno … Hviezdoslavova 70, 627 00 Brno – Slatina, Brno … U Střelnice 1746, 666 01 Tišnov … Tyršova 26, 664 51 Šlapanice… Bartošova 36, 709 00 Ostrava-Nová Ves … Syllabova 34, 703 00 Ostrava-jih … Slezská 36, 700 30 Ostrava … U Studia 32, 700 30 Ostrava … Ahepjukova 23, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava … Terezy Novákové 28, 702 00 Ostrava …Bosákova 30, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Langrova 23, 722 00 Ostrava-Třebovice … Alšovo náměstí 32, 708 00 Ostrava …Českobratrská 51, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz …Adamusova 33, 700 30 Ostrava-Ostrava-jih … Divišova 26, 711 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Aloise Parmy 30, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … Buková 32, 724 00 Ostrava-Proskovice … Aloise Gavlase 23, 700 30 Ostrava … Aloise Gavlase 22, 700 30 Ostrava-Dubina, Ostrava-jih … Božetěchova 26, 720 00 Ostrava-Hrabová … Čapkova 41, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice …

Oderská 23, 625 00 Brno-Starý Lískovec … Růženec 25, 644 00 Brno-Soběšice … Langrova 60, 627 00 Brno-Slatina … Ladova 52, 621 00 Brno-Řečkovice … Malá 25, 619 00 Brno-jih, Brno-Přízřenice … Poříčí 22, 603 00 Brno-Pisárky … Veslařská 42, 616 00 Brno -Žabovřesky, Brno … Konečného 31, 615 00 Brno-Brno-Židenice … Březová 31, 717 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Alberta Kučery 35, 700 30 Ostrava- Dubina u Ostravy … Dlážděná 30, 725 28 Ostrava-Hošťálkovice … Bělská 35, 720 00 Ostrava-Hrabová … Dvouletky 75, 700 30 Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-jih … Gen. Svobody 707, 742 83 Klimkovice … Bajgarova 37, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Bezová 30, 723 00 Ostrava-Martinov … Bolkova 30, 715 00 Ostrava-Michálkovice … Bezručův sad 23, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Gen. Sochora 33, 708 00 Ostrava-Poruba … Balbínova 30, 725 29 Ostrava-Petřkovice … Grmelova 28, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky … Bezová 32, 723 00 Ostrava-Martinov … Ivana Sekaniny 31, 708 00 Ostrava-Poruba … Červenkova 33, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Hladnovská 127, 712 00 Ostrava-Slezská Ostrava …26. dubna 128, 725 27 Ostrava-Plesná …

Buková 63, 641 00 Brno-Žebětín … Bezručova 409, 757 01 Valašské Meziříčí … Nové dvory-Vršavec 3293, 738 01 Frýdek-Místek … Palackého 70, 741 01 Nový Jičín … náměstí Míru 22, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Komenského 438, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Dolní 430, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Francouzská 45, 742 21 Kopřivnice … Alfréda Havleny 385, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Divišova 2678, 738 01 Frýdek-Místek … Dolní 24, 742 21 Kopřivnice … Bohuslava Martinů 34, 741 01 Nový Jičín … Dukelská 570, 742 58 Příbor … Antonína Dvořáka 719, 742 13 Studénka … Anenská 50, 741 01 Nový Jičín … Frenštátská 439, 742 58 Příbor …

Doubí 30, 644 00 Brno-Útěchov … Smetanova 25, 602 00 Brno-střed … Jahodová 67, 620 00 Brněnské Ivanovice, Brno … Skalní 22, 642 00 Brno – Bosonohy … Kamenice 22, 625 00 Brno-Bohunice … Krásného 40, 636 00 Brno-Židenice … Bezručova 245, 739 61 Třinec … M. Ryšky 704, 735 14 Orlová … Janského 41, 735 06 Karviná … Karola Śliwky 29, 733 01 Karviná … Klášterní 24, 735 11 Orlová … Moskevská 35, 736 01 Havířov …Bludovická 29, 736 01 Havířov … Dačického 30, 734 01 Karviná … Cihelní 353, 735 31 Bohumín … U Lesa 38, 736 01 Havířov … Cihelní 359, 735 31 Bohumín … Fučíkova 63, 735 06 Karviná …Astronautů 33, 736 01 Havířov … Godulská 197, 737 01 Český Těšín … Družstevnická 39, 736 01 Havířov … Dlouhá 377, 735 81 Bohumín … Okružní 375, 735 81 Bohumín …

Klobouček 23, 641 00 Brno – Žebětín … Mozolky 21, 616 00 Brno-Žabovřesky … Mikulovská 22, 628 00 Brno-Vinohrady … Hlinky 131, 603 00 Brno – Pisárky, Brno … Slavíčkova 22, 638 00 Brno – Lesná, Brno … Belcrediho 35, 628 00 Brno – Líšeň, Brno … Rysova 30, 621 00 Brno-Brno …Ukrajinská 50, 625 00 Brno – Bohunice, Brno … Palackého třída 178, 621 00 Brno – Medlánky, Brno ­… Horní Valy 2, 695 01 Hodonín … Vinohradská 33, 696 62 Strážnice … U Zdravotního střediska 1640, 696 03 Dubňany … Na Zahradách 650, 691 44 Lednice … U Zastávky 1, 696 01 Rohatec … Medlov 330, 691 55 Moravská Nová Ves … Hřbitovní 379, 691 02 Velké Bílovice … Bratislavská 65, 691 45 Podivín … Studentská 221, 685 01 Bučovice … Boženy Hrejsové 1253, 696 62 Strážnice … tř. Dukelských hrdinů 59, 695 01 Hodonín … Lázeňská 283, 691 42 Valtice … Valtická 9, 692 01 Mikulov … Jungmannova 5, 690 02 Břeclav … Na Vyhlídce 892, 685 01 Bučovice … Rakvická 860, 691 45 Podivín … Žižkovská 1226, 691 02 Velké Bílovice … Hlavní 90, 691 55 Moravská Nová Ves … Husova 3, 690 02 Břeclav … Mlýnská 4, 692 01 Mikulov … Dlážděná 1017, 691 42 Valtice … Hovězí 456/97, 75601 Hovězí … Bánov 706/217, 68754 Bánov … V sadě 1059/55, 687 51 Nivnice … Závodní 1087/621, 687 25 Hluk … Vlčnov 154/14, 687 61 Vlčnov … Cihlářská 3915/389, 760 01 Zlín … Dolní náměstí 334/78, 755 01 Vsetín … Masarykovo nám. 165/990, 688 01 Uherský Brod … Lipska 122/77, 763 26 Pozlovice … Nábřeží 1001/884, 763 26 Luhačovice … Luhačovická 1041/66, 687 71 Bojkovice … Horní náměstí 314/331, 763 21 Slavičín … Kloboucká 1437/17, 763 31 Brumov-Bylnice – Brumov … Dobrovského 70/874, 766 01 Valašské Klobouky … Lidečko 110/77, 756 12 Lidečko … Výpusta 686/331, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Štěpská 412/92, 763 12 Vizovice … Vítězství 280/30, 763 15 Slušovice …Hodonínská 103, 696 03 Dubňany … Školní 48, 696 01 Rohatec … Slovácká 662, 691 44 Lednice … Za Kněžským hájkem 28, 641 00 Brno – Žebětín, Brno … Černého 53, 635 00 Brno – Bystrc, Brno …Malínská 44, 620 00 Brno-Tuřany … Kobylnická 31, 627 00 Brno-Brno-Slatina … Hapalova 23, 621 00 Brno-Brno-Řečkovice a Mokrá Hora … Na Náspech 74, 753 01 Hranice … Seminárka 107, 751 31 Lipník nad Bečvou … Hostinův Důl 349, 783 57 Tršice … Dolní Újezd 51, 751 23 Dolní Újezd … Velký Újezd 319, 783 55 Velký Újezd … Věrovany 162, 783 75 Věrovany … Troubky 898, 751 01 Troubky … náměstí Míru 121, 768 24 Hulín … Tlumačovská 694, 768 21 Kvasice … Babice 158, 687 03 Babice … Trnava 138, 763 18 Trnava … Liptál 291, 756 31 Liptál … Josefská 37, 747 06 Opava … Cihelní 22, 748 01 Hlučín … Hlavní 216, 747 06 Opava … Čs. armády 24, 748 01 Hlučín … Čeňka Trunčíka 32, 747 21 Kravaře … Jana Nerudy 22, 748 01 Hlučín … Kavalcova 23, 792 01 Bruntál … Na pastvisku 22, 747 05 Opava … Moravice 145, 749 01 Vítkov … Skřipov 124, 747 45 Skřipov … Československé armády 23, 748 01 Hlučín … Brněnská 491/84, 586 01 Jihlava … Dlážděná 746/22A, 641 00 Brno – Žebětín … Blanenská 375/58, 664 34 Kuřim … Kollárova 410/58, 676 02 Moravské Budějovice … Lipartova 93/58, 588 32 Brtnice … Masarykovo náměstí 136/19, Horka-Domky -Třebíč, 674 01 Třebíč … Pražská 219/58, 675 26 Želetava … Třináctky 39/74, 671 72 Miroslav … Hybešova 317/11, 664 91 Ivančice … Hladov 100/84, 67555 Hrotovice … Majrov 656/57, 664 11 Zbýšov … Školní 61, 747 92 Háj ve Slezsku … Budovatelská 31, 743 01 Bílovec … Bezručova 31, 795 01 Rýmarov … Boženy Němcové 25, 767 01 Kroměříž … Na spojce 21, 747 70 Opava-Komárov … Branecká 21, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Kolumbova 29, 720 00 Ostrava-Hrabová … Česká 38, 747 06 Opava … Smetanova 446, 747 41 Hradec nad Moravicí … Hlavní 274, 747 81 Otice … Družstevní 186, 747 69 Pustá Polom … Větrná 148, 747 64 Velká Polom … Sluneční 629, 747 22 Dolní Benešov … Alejní 37, 747 21 Kravaře … Hlučínská 22, 747 23 Bolatice … Slezská 791, 747 27 Kobeřice … 21. dubna 38, 747 20 Vřesina … Josefská 37, 747 06 Opava … Dobroslavická 28, 725 27 Ostrava-Plesná …

Ratiboř 50, 756 21 Ratiboř … Jablůnka 54, 756 23 Jablůnka … Nová 4, 757 01 Valašské Meziříčí … Kelč 240, 756 43 Kelč … Nová 198, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Stojanovo Nádvoří 61, 687 06 Velehrad … Frajtovo náměstí 18, 779 00 Olomouc … Holečkova 3, 779 00 Olomouc …Podvalí 351, 751 01 Tovačov … Hlavní třída 153, 798 12 Kralice na Hané … Dolní 39, 796 01 Prostějov … Na Buble 21, 621 00 Brno-Ořešín … Hamry 24, 614 00 Brno-Maloměřice a Obřany … Palírenská 32, 621 00 Brno-Medlánky … Výpustky 37, 61400 Brno-Obřany … Svadůvky 21, 796 07 Držovice … Vrbátky 3, 798 13 Vrbátky … TršiceTršice 234, 783 57 Tršice … Komárov 271, 783 72 Velký Týnec … Havlíčkova 53, 783 73 Grygov … Štefanikova 261, 751 03 Brodek u Přerova … Zborovská 3, 768 02 Zdounky … 17. listopadu 138, 768 33 Morkovice-Slížany … Švábenice 117, 683 23 Švábenice … Nerudova 4, 750 02 Přerov … Zámostí 10, 751 17 Horní Moštěnice … Rostislavova 72, 683 23 Ivanovice na Hané … Masarykova 398, 798 27 Němčice nad Hanou … Křenovská 884, 752 01 Kojetín … Komenského 344, 768 11 Chropyně … Oskol 21, 767 01 Kroměříž … … K Feroně 550/107, 250 91 Zeleneč … Divišova 1548/35, 564 01 Žamberk … Benátky nad Jizerou 74/64, 294 71 Benátky nad Jizerou …Horoušanská 285/34, 250 81 Nehvizdy … Horní konec 341/64, 561 51 Letohrad … Hořátevská 60/61, 288 02 Nymburk … Erno Košťála 1117/67, 530 12 Pardubice-Pardubice III … Nymburská 117/53, 290 01 Poděbrady … Huntovická 51/22, 251 01 Popovičky … Chrpová 686/72, 252 43 Průhonice … Husova 107/33, 251 67 Pyšely … Masarykovo náměstí 90/75, 535 01 Přelouč … Jizerská 60/40, 251 01 Říčany … Hálkova 657/30, 289 12 Sadská … Husovo náměstí 140/64, 533 04 Pardubice-Sezemice … Švermova 429/75, 538 21 Slatiňany … Milady Horákové 66/79, Předměstí 568 02 Svitavy … Ke Školce 73/30, 250 82 Tuklaty … Turkova 833/79, 517 21 Týniště nad Orlicí …

 

Lidická 23, 602 00 Brno – Černá Pole, Brno … Hamry 28, 614 00 Brno-Brno-Maloměřice … Místní 290, 635 00 Brno-Kníničky … Kleštínek 40, 621 00 Brno-Brno-Jehnice … Hřebíčková 21, 621 00 Brno-Ivanovice … Příční 150, 602 00 Brno-střed … Na Štěpnici 965/84, 665 01 Rosice … Školní 183/51, 672 01 Moravský Krumlov … Habrová 2150/23, 594 01 Velké Meziříčí … Králova 1762/41, 666 01 Tišnov … Staňkova 250/51, 588 56 Telč … Havlíčkovo náměstí 173/22, 591 16 Žďár nad Sázavou … U Školy 535/54, 594 51 Křižanov … Zájezdní 250/22, 642 00 Brno-Bosonohy … Žitná 473/40, 664 48 Brno – Moravany … Tyršova 239/58, 595 01 Velká Bíteš … Komenského 73/21, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Brněnská 50/47, 691 23 Pohořelice … Luční čtvrť 1897/15, 686 03 Staré Město … Na Dědině 194/980, 686 01 Uherské Hradiště … Moravní 6642/62, 765 02 Otrokovice … Husova 1195/487, 763 61 Napajedla … U trati 2649/62, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … Zašová 606/333, 756 51 Zašová … Valašská Bystřice 211/92, 756 27 Valašská Bystřice … Horní Bečva 326/474, 756 57 Horní Bečva … Léskové 905/18, 756 06 Velké Karlovice … Nový Hrozenkov 478/222, 756 04 Nový Hrozenkov … Hamerská 728/49, 756 54 Zubří … Halenkov 31/768, 756 03 Halenkov …