Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Strojové čištění si poradí i se zaschlým kočičím mlékem, tepování koberců Praha

Strojové čištění si poradí i se zaschlým kočičím mlékem, tepování koberců Praha 28 Led

A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců nabízíme kvalitní čištění strojové kotoučové čištění koberce, které se spolehlivě postará o dokonalé vyčistění vašeho koberce. Poradí si i s takovými skvrnami, o nichž si majitelé koberce mnohdy myslí, že už vyčistit nepůjdou. Samozřejmě koberec nesmí přejít možnou hranici vyčistitelnosti, takže pokud je koberec dvacet let nečištění, tak jej nedokážeme vyčistit tak, aby vypadal zase jako úplně nový.

Ale dokážeme jej zbavit veškerých skvrn, nečistot, mikroorganismů a všeho, co by se na koberci nemělo vyskytovat. Ani zaschlé temperové barvy nejsou pro nás problém. A jak je to možné? Díky našim nejmodernějších technologíím. Generální vyčištění koberců strojovou metodou provádíme v několika krocích. Nejprve naneseme kvalitní chemii, která koberec nejen čistí, ale také vydezinfikuje, ale je třeba ji nechat několik minut působit.

V dalším…

V dalším kroku přichází na řadu kartáčování koberce kotoučovým strojem a zbavení struktury koberce nečistot. Kosmetiku do koberce pomocí stroje zapracováváme tak dlouho, dokud koberec není úplně čistý, takže to může být časově náročné, ale přináší to kýžené výsledky. I pokud máte na koberci zatvrdlé nečistoty, není třeba mít obavy z porušení vláken koberce. Protože kotoučový stroj je osazen dlouhými a měkkými štětinkami, které se chovají ke koberci velmi šetrně.

Tyto štětinky se postarají o to, že nerozeznáte důkladněji drhnutou část koberce a koberec bude po čištění vypadat na všech místech stejně. Bohužel je však třeba dodat, že pokud byl koberec dříve čištěn velice nekvalitní metodou, je možné, že poté nebude možné koberec vyčistit naprosto dokonale. Ale lépe by to už jiná metoda než strojová stejně nedokázala vyčistit. Proto je vždy lepší si ověřit, jakou metodou firma, u níž si službu objednáváte, využívá, abyste potom nemuseli plakat nad rozlitým mlékem.

Čištění…

Čištění realizujeme ve všech prostorách, takže i v domácnostech, firmách, obchodech, zkrátka všude, kde si jen vzpomenete. Naposledy jsme navštívili domácnost, kde potřebovali koberec vyčistit od kočičího mléka. Ale bohužel si na to prvně najali firmu, která používala exarační metodu čištění, takže to nedopadlo podle jejich představ. Ale poté se obrátili na nás a my se už o jejich koberce postarali.

Skvrnu od mléka jsme bez problému vyčistili a od té doby se stali našimi pravidelnými zákazníky. Což nás samozřejmě těší, protože není lepší vizitkou pro firmu než spokojený zákazník. Dále nabízíme i mytí oken, čištění podlah, odstraňování graffiti a plísně, takže ať už potřebujete cokoli z těchto služeb, neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme vám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.