Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Čištění oken, fasád, plísní. Úklid po stavbě Ostrava

Čištění oken, fasád, plísní. Úklid po stavbě Ostrava 21 Pro

Hledáte-li zkušené a odborné mytí oken Ostrava a úklid po stavbě, malířích Ostrava, jsme tu právě pro vás. Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajišťuje služby tohoto typu již řadu let a můžeme říct, že jsme opravdu dosáhli mnoha spokojených zákazníků, kterým naše služby provádíme opakovaně a servisně, jelikož ví, že jim zaručujeme kvalitu odvedených služeb. Zajistíme úklid po malování Ostrava, úklid po řemeslnících Ostrava, úklid po rekonstrukcích Ostrava, úklid po stavbě Ostrava. Při těchto činnostech využívají malíři barvy, cement, vápno a tak je vaše opravované prostředí zanesené prachem a nečistotami, které je třeba šetrně, ale přesto důkladně odstranit. Jediná možnost je tedy provézt kompletní úklid a odstranit prach z celého objektu. Umyjeme nábytek, podlahy, vyčistíme každý kout a záhyb a umyjeme skleněné plochy. Mytí oken zajišťujeme mnohdy ve výškách, k tomu je potřeba pečlivost a bezpečnost, kterou zajistí naši proškolení profesionální pracovníci, kteří jsou držiteli certifikace podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Pro výškové práce Ostrava jsme vybaveni kvalitní technikou s platnými atesty. Na místech, kde je od budovy přístup a lze bez omezení dovézt na toto místo techniku, využíváme nejradši hydraulické rameno nebo vysokozdvižnou plošinu. Ovšem někdy není možné, abychom tuto techniku na místo dovezli, a tak používáme techniku slaňování. A co to technika slaňování vlastně je? Naši pracovníci jsou vlastně horolezci, kteří využívají horolezeckou a speleologickou techniku.

 

VÝŠKOVÉ MYTÍ OKEN. ÚKLID STAVEB OSTRAVA

Zajistíme mytí, čištění, impregnaci oken, výloh, fasád ve výšce Ostrava. Výškové práce Ostrava realizujeme při čištění, mytí, impregnaci prosklených fasád a skleněných průčelí Ostrava, střešních oken Ostrava, skleníků, zimních zahrad, prosklených stropů, skleněných stěn prosklených zdviží a výtahů Ostrava. Zajistíme mytí, čištění, impregnaci výškových budov Ostrava, luxferů, světelných reklam ve výškách Ostrava, reklamních tabulí, log, pylonů, billboardů, skleněných krycích střech a stříšek, solárních panelů ve výšce Ostrava.

 

Mytí oken ve výšce - horolezeckou technikou Ostrava
Mytí oken ve výšce – horolezeckou technikou Ostrava

 

ODSTRANĚNÍ POLEPŮ, FOLIÍ OSTRAVA

Zjistili jsme, že není důležité kupovat nákladná leštidla, navíc při velkých rozlohách skleněných ploch bychom spotřebovali nespočet litrů, používáme totiž naši „suchou metodu leštění“. To znamená, že používáme jednoduchým způsobem pouze 100% bavlněnou a suchou plenu, kterou rozleštíme rozmývákem umytá okna, která je třeba leštit dostatečně suchá. Leštidla běžného typu není nutné využívat. Stejně nedrží dlouhotrvající lesk a čistotu, jako naše metoda suchého leštění. Kdybychom používali leštidla, tak časem na sebe navazují prach a nečistoty poletující ve vzduchu a vytvoří se tak tahy a kruhy, které ukazují cestu po leštění. V takových případech je nutné často objednávat službu mytí oken Ostrava. To ale není náš cíl, aby zákazník u nás objednával často služby, ale aby byl s našimi službami spokojený. Spolu s mytím oken je zajištěno i odstranění zatvrdlých nečistot z oken (zbytky folií, bannery, akční polepy, tmely a silikony), které sundáváme korundovými žiletkami. Dále zajistíme umytí parapetů, umytí rámů oken a odstranění pavučin nebo zbytků hnízd. Provedeme stržení, sundání, odstranění krycích polepů Ostrava, kvalitně strhneme folie, krycí reklamní polepy ze slevových akcí Ostrava, celo polepy ploch a skleněných ploch z výloh a skleněných ploch při rekonstrukci a přestavbě prodejen v obchodních centrech Ostrava. Odstraňujeme samolepky, plakáty, nedovolený ilegální výlep, oškrábeme lepidlo a zbytky lepidel po stržených polepech Ostrava.

 

 

Mytí oken - rodinné domy, kanceláře Ostrava
Mytí oken – rodinné domy, kanceláře Ostrava

 

VÝŠKOVÉ PRÁCE, NANO NÁTĚR OKEN OSTRAVA

V prodejnách v obchodních centrech a retailových parcích, v halách, provozovnách výrobních, skladovacích budov a hal, kde jsou otevřené stropy a kde jsou přiznané a otevřené rozvody energií a konstrukčních prvků zajistíme odprašnění a vyčištění. Výškové práce Ostrava využíváme pro čištění, mytí, odprašnění, odsátí prachu a nečistot v Ostravě pro kovové konstrukce ve výšce Ostrava, příhradové betonové a kovové nosníky, překlady, traverzy, konstrukční stavební prvky, jeřábové dráhy ve výškách Ostrava. Vyčistíme, odsajeme prach a špínu ze všech rozvodů, vzduchotechniky, klimatizace, regálů, světel ve výšce Ostrava. To vše vyčistíme nad prodejní plochou Ostrava, nad skladovací plochou Ostrava, nad výrobní plochou Ostrava v halách, budovách, objektech výrobních hal Ostrava, skladovacích hal, prodejních hal obchodů a provozoven Ostrava. Až veškeré skleněné plochy a jejich okolí vyčistíme, můžeme naši službu označit za precizně odvedenou. S námi máte zaručenou kvalitu a nikdy vás nezklameme! Pokud čistíme a myjeme skleněné a prosklené okna, výlohy, fasády Ostrava, kde zhoršený přístup doporučujeme na tyto místa aplikovat nano impregnační nátěr GLP Ostrava. Nano technologický impregnační nátěr oken, skla, fasád GLP Ostrava díky své kvalitní hydrofobní funkci zajistí čisté skleněné a plastové plochy až 5 let. Tento nano nátěr skla GLP Ostrava funguje pouze na takto ošetřených plochách pouze z venkovní strany. Nečistoty, které ulpívají na ploše jsou odpuzovány a následně opršeny a sfouknuty větrem.

Postavební mytí a leštění oken Ostrava
Postavební mytí a leštění oken Ostrava

 

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, IMPREGNACE PODLAH OSTRAVA

Další služby, které naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. pro své klienty zajišťuje, naleznete na našich webových stránkách. Ať už je to strojové čištění koberců Ostrava či čištění látkových markýz Ostrava – všechny tyto služby realizujeme pomocí kvalitního kotoučového stroje. Speciálně na koberce používáme jednu dezinfekční chemii BOSCH RTS, která ze struktury naváže nečistoty, kterých se následně zbavíme kotoučovým strojem, když je jím koberec kartáčován. Nakonec jsou nečistoty a přebytečná vlhkost z povrchu koberce odsáty vysoce výkonným vysavačem s úzkou štěrbinovou hubicí. Na kvalitní strojové čištění podlah pak využíváme různé druhy chemií, které vybíráme dle druhu podlahy, kterou čistíme. Důkladně vykartáčujeme jak spáry, tak nečistoty ze struktury podlahy a chemii následně deaktivujeme pouze čistou vodou. Komplikovanější je pak čištění markýz strojovou metodou, a to především proto, že se do látky, kterou jsou markýzy potaženy, a jejích záhybů usazují agresivní městské spady, pyly a prach, proto je třeba čištění opakovat i 3x během jednoho čistícího cyklu. Jednodušší je naopak čištění plastových markýz Ostrava, stačí nám k němu pouze čistý rozmývák a saponát. Realizujeme výškové práce Ostrava, nabízíme kupříkladu čištění reklam, bannerů a cedulí ve výškách Ostrava, čištění markýz a žaluzií Ostrava, čištění fasád Ostrava, a to vše za použití bezpečné vysokozdvižné a slaňovací techniky. Specializujeme se na čištění podlah Ostrava, dále pak zrestaurování renovace podlah Ostrava či krystalizace podlah Ostrava. Aplikaci ochranné vrstvy ve formě vosku realizujeme jak na nové, tak na právě umyté podlahy. Voskování podlah Ostrava vaši podlahu chrání, zajišťuje její snadnou údržbu a navíc propůjčuje podlaze protiskluzovou vrstvu, takže funguje i jako bezpečnostní prvek. Vosk na podlahu Ostrava Vaši podlahu chrání až po dobu jednoho roku. Kromě voskování podlah nabízíme samozřejmě také odstranění vosku z podlah Ostrava. Vosk na podlahy Ostrava vám po skončení životnosti nejen odstraníme, ale i znovu kvalitně aplikujeme!

Čištění a voskování podlahy Ostrava
Čištění a voskování podlahy Ostrava

 

ODSTRANĚNÍ, PÍSKOVÁNÍ, NÁTĚR PROTI PLÍSNI OSTRAVA

Nabízíme odstranění graffiti, fixů, tagů, sprejů, malůvek Ostrava, s úspěšností 60 – 90%, kdy poškozenou fasádu následně i opravíme. V případě opravy fasády bohužel není možné namíchat přesný odstín, snažíme se jí proto alespoň zamalovat do celistvého pruhu, abychom překryli místo, kde sprejeři řádili. I přesto je ale poznat, že na vašem domě proběhly nějaké opravy. Těmto situacím se dá ovšem předcházet, proto nabízíme antigraffiti nátěr Ostrava a antigraffiti nástřik Ostrava. Tato antigraffiti ochrana je velmi účinná v boji proti graffiti a především garantuje 100% úspěšnost při odstraňování graffiti. Malůvky se díky ní na vaší fasádě moc dlouho neohřejí, což nejen zkušení sprejeři poznají, radši si tedy naleznou jiný cíl pro své řádění. K aplikaci antigraffiti nátěru/nástřiku patří i levný servis odstranění graffiti. To znamená, že pokud se vám na fasádě graffiti náhodou objeví, stačí nám zavolat a my vám jej přijedeme odstranit. Graffiti a silné nečistoty čistíme pískováním. Pískování, tryskání Ostrava je vhodné pro čištění, tryskání, pískování cihlových zdí Ostrava, lícového zdiva Ostrava, pomníků Ostrava, monumentů Ostrava, soch Ostrava, náhrobků Ostrava, podstavců soch a pomníků Ostrava, kamenných bloků a stěn Ostrava, betonů, betonových zdí Ostrava, břízolitových stěn Ostrava, teracových kamenných soklů a obkladů Ostrava, kamenných zídek a zdí Ostrava, pískovcových stěn a obkladů Ostrava, kamenných podlah Ostrava, zámkových podlah a dlažeb Ostrava, betonových, dřevěných, kovových prvků městského mobiliáře Ostrava, kovových a betonových konstrukčních prvků, staré silně zašlé špíny a nečistot, vodního kamene, koroze. V neposlední řadě realizujeme i odstranění plísní, mechů, organických výkvětů řas, sporů Ostrava z vašeho domu, bytu či firmy. Díky kvalitní technologii LSG s životností 6 let, jsou výsledky naší práce spolehlivé, s plísněmi odstraníme i vlhkost a chráníme tak vaše zdraví. Tento problém vyřešíme na Vaši fasádě, zdi, stěně nátěrem proti plísní Ostrava. www.a-servislipka.cz

Znečištěná fasáda plísněmi - před nátěrem
Znečištěná fasáda plísněmi – před nátěrem Ostrava

 

Ošetřená fasáda nátěrem proti plísním, mechům Ostrava
Ošetřená fasáda nátěrem proti plísním, mechům Ostrava

 

Cenové nabídky, obhlídky objektů k vypracování finančních návrhů a odborné konzultace jsme provedli zde:

Jabloňová 28, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … Sídlištní 31, 724 00 Ostrava-Proskovice … Menšíkova 43, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Na Josefské 31, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Na Mlýnoze 26, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Praskova 28, 722 00 Ostrava-Třebovice … Františka Formana 45, 700 30 Ostrava-Dubina, Ostrava-jih … Krašická 27, 720 00 Ostrava-Hrabová … Nová kolonie 59, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Na Pastvisko 30, 723 00 Ostrava-Martinov … Ludvíka Podéště 33, 708 00 Ostrava-Poruba … Postranní 32, 725 28 Ostrava-Hošťálkovice … Na Janošku 29, 720 00 Ostrava-Hrabová … Potoční 31, 717 00 Ostrava-Radvanice a Bartovic … Jana Maluchy 86, 700 30 Ostrava- Dubina u Ostravy … Rabasova 29, 708 00 Ostrava-Poruba … Kosatcová 30, 725 29 Ostrava-Petřkovice …Lechova 28, 715 00 Ostrava-Michálkovice … Lomonosovova 26, 711 00 Ostrava-Slezská Ostrava …Poděbradova 31, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz … Na Pastvisko 31, 723 00 Ostrava-Martinov … Horní 81, 700 30 Ostrava-Ostrava-jih …Janáčkova 31, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Podolí 46, 712 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Nad Plesenkou 23, 725 27 Ostrava-Plesná … Spojná 26, 709 00 Ostrava-Nová Ves … Krakovská 42, 700 30 Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-jih … Vřesinská 640, 742 83 Klimkovice … Náprstkova 38, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky … Květná 2, 748 01 Hlučín … Okružní 2, 792 01 Bruntál … Mezi brahy 14, 747 06 Opava … Dukelská 6, 748 01 Hlučín … Ke koupališti 5, 747 06 Opava … Mánesova 3, 748 01 Hlučín … Kostelní 16, 747 21 Kravaře … Lomená 16, 747 06 Opava … Julia Fučíka 101, 795 01 Rýmarov … U Trati 514, 691 55 Moravská Nová Ves … Zahradní 104, 685 01 Bučovice … U Stadionu 2, 691 45 Podivín … Tabačov 150, 691 02 Velké Bílovice … Nová 56, 692 01 Mikulov … Sovadinova 11, 690 02 Břeclav … Mikulovská 164, 691 42 Valtice … Břeclavská 506, 691 44 Lednice … Vyškovská 482, 685 01 Bučovice … Revoluční 4, 696 01 Rohatec … Havlíčkova 5, 692 01 Mikulov … Revoluční 1073, 691 02 Velké Bílovice … Radějovská 844, 696 62 Strážnice … Štefanikova 59, 691 45 Podivín … J. Palacha 3195, 690 02 Břeclav … Pančava 47, 695 01 Hodonín … Vrchlického 1221, 696 03 Dubňany … Dolní 221, 691 55 Moravská Nová Ves … U Zdravotního střediska 1645, 696 03 Dubňany … Vinařská 20, 696 01 Rohatec … Nejdecká 172, 691 44 Lednice … U Podjezdu 1721, 696 62 Strážnice … Měšťanská 55, 695 01 Hodonín … Kopečná 980, 691 42 Valtice … Stachovická 29, 742 47 Hladké Životice … K Fojtství 163, 739 42 Frýdek-Místek … Příčnice 179, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Mlýnská 370, 742 45 Fulnek … Pod Puklí 300, 738 01 Frýdek-Místek … Prostřední 223, 757 01 Valašské Meziříčí … Mírová 632, 742 13 Studénka … Smetanova 350, 742 58 Příbor … Sušilova 1564, 742 58 Příbor … Pod Morávií 28, 742 21 Kopřivnice … Martinská čtvrť 1815, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Růžová 174, 757 01 Valašské Meziříčí … Slunečná 33, 742 35 Odry … Štursova 23, 741 01 Nový Jičín … Pionýrská 35, 742 21 Kopřivnice … Novellara 35, 741 01 Nový Jičín …Kovářská 378, 739 44 Brušperk … Prostřední 322, 757 01 Valašské Meziříčí … Malá strana 330, 742 13 Studénka … Sušilova 1564, 742 58 Příbor … M. Baláše 2248, 741 01 Nový Jičín … Květinová 24, 742 21 Kopřivnice … Míru 2079, 738 01 Frýdek-Místek … Na Nivách 373, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Ondřejnická 825, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … třída Těreškovové 71, 734 01 Karviná … Školská 79, 734 01 Karviná … Švabinského 32, 736 01 Havířov … Myslivecká 641, 735 31 Bohumín …Komenského 800, 739 61 Třinec … Rychvaldská 27, 735 41 Petřvald … Selská 39, 736 01 Havířov … Strmá 84, 737 01 Český Těšín … Myslivecká 608, 735 31 Bohumín …Studentská 41, 736 01 Havířov … Třešňová 1225, 735 14 Orlová … Purkyňova 27, 735 06 Karviná … Makarenkova 39, 736 01 Havířov … Slezská 469, 735 81 Bohumín … Valašská Bystřice 227/241, 756 27 Valašská Bystřice … Nový Hrozenkov 649/65, 756 04 Nový Hrozenkov … Nad Fojstvím 97/781, 756 54 Zubří … Halenkov 783/47, 756 03 Halenkov … Hovězí 441/274, 75601 Hovězí … Bánov 78/69, 68754 Bánov … U Dvora 239/150, 687 51 Nivnice … Ostrožská 768/62, 687 25 Hluk … Vlčnov 1183/756, 687 61 Vlčnov … Slovenská 2898/33, 760 01 Zlín … U Křivačkárny 928/650, 755 01 Vsetín … Vlčnovská 2544/68. 688 01 Uherský Brod … Ludkovická 407/750, 763 26 Pozlovice … Lázeňské náměstí 584/31, 763 26 Luhačovice … Fučíkova čtvrť 629/750, 687 71 Bojkovice … Pilařská 351/32, 763 31 Brumov-Bylnice – Bylnice … Komenského nám. 84/954, 766 01 Valašské Klobouky … Lidečko 476/32, 756 12 Lidečko … Masarykovo náměstí 1037/510, 763 12 Vizovice … náměstí Svobody 55/30, 763 15 Slušovice … Karla Vystrčila 69/822, 763 21 Slavičín … Východní 1382/46, 686 03 Staré Město … Jižní 1400/791, 686 05 Uherské Hradiště … tř. Odboje 635/64, 765 02 Otrokovice … Pod Kalvárií 462/220, 763 61 Napajedla … Bučiska 651/33, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … Zašová 530/374, 756 51 Zašová … Liptovská 28, 747 06 Opava … Farní 5, 748 01 Hlučín … Na vyhlídce 6, 747 06 Opava … Opletalova 8, 792 01 Bruntál … Na včelínku 4, 748 01 Hlučín … Nábřežní 18, 747 21 Kravaře … Lužická 4, 747 06 Opava … Máchova 15, 795 01 Rýmarov … Okrajová 20, 748 01 Hlučín … Polní 239, 691 42 Valtice … Pod Hájkem 6, 692 01 Mikulov … Fintajslova 5, 690 02 Břeclav … Stará čtvrť 2, 691 45 Podivín … U Zastávky 29, 696 01 Rohatec … Svárov 14, 691 02 Velké Bílovice … Hybešova 3041, 690 03 Břeclav … Kamenný řádek 1, 692 01 Mikulov … Ždánská 904, 685 01 Bučovice … Řadová 3, 691 45 Podivín … nám. Osvoboditelů 264, 691 02 Velké Bílovice … Kamenná 650, 691 55 Moravská Nová Ves … Komenského 375, 696 03 Dubňany … Soboňky 10, 696 01 Rohatec … Komenského 610, 691 44 Lednice … Mlýnky 365, 696 62 Strážnice … Brněnské náměstí 2, 695 01 Hodonín … Josefská 380, 691 42 Valtice … Polní 23, 695 01 Hodonín … Legionářská 93, 685 01 Bučovice … Na Výsluní 839, 691 55 Moravská Nová Ves … Komenského 255, 696 03 Dubňany … Ořechovka 1736, 696 62 Strážnice … 21. dubna 60, 691 44 Lednice … Štramberská 30, 742 21 Kopřivnice … Ke studánce 286, 739 42 Frýdek-Místek … Sídl. Beskydské 1234,744 01 Frenštát pod Radhoštem … Sborová 96, 742 45 Fulnek … Krátká 1110, 739 44 Brušperk … Štěpánov 630, 757 01 Valašské Meziříčí … Šafaříkova 79, 757 01 Valašské Meziříčí … Panská 430, 742 13 Studénka … Školská čtvrť 1295, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Sokolovská 862, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … U náhonu 344, 738 01 Frýdek-Místek … U Kasáren 33, 757 01 Valašské Meziříčí … Sokolovská 42, 742 35 Odry … U Hřiště 126, 741 01 Nový Jičín … Větřkovská 1589, 742 58 Příbor … Tolstého 26, 741 01 Nový Jičín … Štramberská 24, 742 21 Kopřivnice …náměstí Republiky 778, 742 13 Studénka … Šmeralova 776, 742 58 Příbor … Pod Skalkou 43, 741 01 Nový Jičín … Sportovní 26, 742 21 Kopřivnice … Nad Mostárnou 2949, 738 01 Frýdek-Místek … Šibenky 436, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … U Haldy 185, 735 14 Orlová … Úvozní 28, 735 31 Bohumín … V Poli 120, 735 14 Orlová … U Zborůvky 41, 736 01 Havířov … Marušky Kudeříkové 33, 736 01 Havířov … Žákovská 36, 736 01 Havířov … Úzká 42, 737 01 Český Těšín … U Bažantnice 44, 735 06 Karviná … U Potoka 34, 735 03 Karviná …Úvozní 28, 735 31 Bohumín …U Křížů 39, 736 01 Havířov … Seifertova 753, 739 61 Třinec … Wolkerova 308, 735 81 Bohumín … Roketská 21, 751 02 Troubky … Jiráskova 101, 751 01 Tovačov … Gorkého 19, 796 07 Držovice … Eduarda Světlíka 1195, 768 24 Hulín … Ratiboř 309, 756 21 Ratiboř … Jablůnka 185, 756 23 Jablůnka …Kollárova 48, 767 01 Kroměříž … Babice 375, 687 03 Babice … Modrá 130, 68706 Velehrad … Peřinova 13, 779 00 Olomouc … Velký Újezd 12, 783 55 Velký Újezd … Náměstí Dr. M. Tyrše 2, 751 17 Horní Moštěnice … Liptál 174, 756 31 Liptál … Mlýnská 2, 683 23 Ivanovice na Hané … Trnava 240, 763 18 Trnava … Svat. Čecha 26, 751 31 Lipník nad Bečvou … Vrbátky 100, 798 13 Vrbátky … Šrámkova 17, 783 73 Grygov … Švábenice 378, 683 23 Švábenice … Tršice 249, 783 57 Tršice … Bedihošťská 209, 798 12 Kralice na Hané … Komenského náměstí 1050, 752 01 Kojetín … Včelín 51 768 21 Kvasice … 28. října 563, 753 01 Hranice … J. Fučíka 662, 768 11 Chropyně … Zamenhofova 32, 779 00 Olomouc … Bezručova 389, 757 01 Valašské Meziříčí … Kelč 374, 756 43 Kelč … Sokolská 9, 796 01 Prostějov … Přerovská 78, 783 72 Velký Týnec … Třebízského 550, 751 03 Brodek u Přerova … Těšánky 10, 768 02 Zdounky … Wilsonova 10, 750 02 Přerov I-Město … Žabák 163, 798 27 Němčice nad Hanou … Na vyhlídce 25, 747 06 Opava … Okolnice 29, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Na včelínku 23, 748 01 Hlučín … Opletalova 27, 792 01 Bruntál … Na vyhlídce 25, 747 06 Opava … Farní 24, 748 01 Hlučín … Liptovská 41, 747 06 Opava … Okrajová 35, 748 01 Hlučín … Na Milířích 101, 725 27 Ostrava-Plesná … Gudrichova 775, 747 41 Hradec nad Moravicí … Na Březích 595, 747 22 Dolní Benešov … Nábřežní 105, 747 21 Kravaře … Havlíčkova 32, 767 01 Kroměříž … Fibichova 24, 747 70 Opava-Komárov … Wolkerova 901, 749 01 Vítkov … K Domkům 156, 74781 Otice …Na Lánech 37, 747 23 Bolatice … Olšina dolní 32, 747 27 Kobeřice … U Sadu 24, 747 20 Vřesina … Polní 274, 747 69 Pustá Polom … Na Rohuli 42, 747 64 Velká Polom … Na Luhu 24, 720 00 Ostrava-Hrabová … Moravská 31, 748 01 Hlučín … Okružní 29, 747 92 Háj ve Slezsku … Městský kopec 39, 743 01 Bílovec … Máchova 34, 795 01 Rýmarov … Lužická 23, 747 06 Opava … Nábřežní 31, 747 21 Kravaře … Družstevní 245, 763 15 Slušovice … Pardubská 1194, 763 12 Vizovice … 4. května 806, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Lidečko 36, 756 12 Lidečko … Masarykovo náměstí 189, 766 01 Valašské Klobouky … Družba 1189, 763 31 Brumov-Bylnice – Brumov … Jasmínová 876, 763 21 Slavičín … Tovární 543, 687 71 Bojkovice … Jurkovičova alej 858, 763 26 Luhačovice … Antonína Václavíka 336, 763 26 Pozlovice … Moravská 99, 688 01 Uherský Brod … Smetanova 1484, 755 01 Vsetín … Borová 2332, 760 01 Zlín … Tyršova 58, Vlčnov 687 61 … náměstí Komenského 230, 687 25 Hluk … Sadová 697, 687 51 Nivnice … Bánov 507, 68754 Bánov … Hovězí 699, 75601 Hovězí … Halenkov 640, 756 03 Halenkov … U Domoviny 64, 756 54 Zubří … Nový Hrozenkov 832, 756 04 Nový Hrozenkov … Velké Karlovice 621, 756 06 Velké Karlovice … Na Lukách 296, 756 57 Horní Bečva … Valašská Bystřice 316, 756 27 Valašská Bystřice … Zašová 42, 756 51 Zašová … Meziříčská 2868, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … třída Tomáše Bati 1541, 763 61 Napajedla … Čechova 1378, 765 02 Otrokovice … Na Krajině 44, 686 01 Uherské Hradiště … Svatoplukova 1195, 686 03 Staré Město …