Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Antigraffiti nátěr

Dominantní pozice v široké nabídce úklidových služeb společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. (pobočka Praha, Brno) přísluší dokonale propracované firemní technologii odstranění graffiti a zajištění komplexního servisu po nanesení antigraffitové ochrany.

Antigraffitová ochrana (AGO) a servis

Touto kvalitní a 100% účinnou službou v boji proti graffitovému vandalizmu, se nemůže pochlubit žádná jiná úklidová společnost u nás. A právě až s „buldočí zatvrzelostí“ okamžité nasazování komplexního servisu po nahlášení graffitového napadení jakéhokoliv prostoru ošetřeného antigraffitovou ochranou mělo za následek, že tento nekompromisní servis vyvolal mezi zákazníky takový věhlas, že již dávno přesáhl naše hranice a je rovněž k plné spokojenosti využíván na Slovensku, v Německu a také v Rakousku.

 

4

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, a její obdivuhodný antigraffitový program, který důsledně a spolehlivě paralizuje činnost stupidních graffitových vandalů je založen na využití všech svých zkušeností, které tato firma získala za více jak dvacetileté působení v tomto boji, který neuvěřitelným způsobem devastuje naše životní prostředí, a  v kterém dosud nikdo a to ani naše či mezinárodní legislativa nebyla schopna docílit účinných výsledků. Tento antigraffitový program zahrnuje technologie odstraňování graffiti i z neošetřených ploch, ochranu proti graffitovému vandalizmu a  znečištění, aplikaci antigraffitových nátěrů, které jsou jedinou skutečnou účinnou ochranou a obranou proti sprejerům a pouličnímu pseudo umění. Dále tento program zahrnuje tzv. systém budov bez graffitového znečištění, stop sprejerství, stop sprejům, účinnou prevenci stop nedovolenému graffiti a samozřejmě jeho nedílnou součástí je kvalitní komplexní servis s velmi rychlým a včasným odstraňováním i sebemenšího graffitového znečištění ihned a to včetně stržení a odstranění plakátů a nepovolených výlepů.

A právě z těchto zmiňovaných faktů jednoznačně vyplývá, že nejspolehlivější prevencí se stoprocentní účinností před vandalizmem tohoto typu, je nechat si touto firmou nanést antigraffitovou ochranu všude tam, kde se nacházejí sprejery vyhledávaná inkriminovaná místa v podobě fasád, zdí, kamenných zídek, teras, schodišť apod. Tato  ochrana zajistí následné dokonalé a bezproblémové odstranění graffiti jakéhokoliv typu.

Technické údaje k antigraffiti nátěrům antigraffitová ochrana AGO

Antigraffitový nátěr (AGO) je nanášen v několika vrstvách. Počet vrstev je závislý dle struktury ošetřovaného povrchu. U hladkých ploch se obvykle nanáší 3 vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést 6 až 12 vrstev. Aplikovat jej lze na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky nad + 10°C. Je proto třeba zdůraznit, že ani vlastní odstranění graffitového nástřiku nelze technologicky provést, pokud venkovní teplota klesne pod tuto hranici. Z dlouholeté zkušeností firmy zároveň vyplývá, že ovšem za těchto podmínek také nepřibývá graffitového vandalizmu. Je proto logické, že pokud panují tyto nepříznivé teplotní podmínky, opravdu nelze uskutečnit a odevzdat domluvené zakázky v uvedeném termínu. Společnost A SERVIS LIPKA nabízí nejlevnější cenu antigraffitové ochrany v České republice a to od 120 Kč/m2. AGO lze aplikovat také na MARMOLIT a to ve 3-5 vrstvách v ceně do 330,- Kč/m2.

Při odstranění graffiti z povrchů NEOŠETŘENÝCH antigraffitovým nátěrem nebo nástřikem je důležité mít na vědomí, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 – 90 %. Po vlastním odstranění graffiti z těchto ploch zůstávají na některých místech stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. Nabízí se další postupy jak se finálně zbavit zbytků sprejových barev. U fasád a strukturovaných omítek je třeba počítat s tím, že při odstraňení graffiti z těchto povrchů hrozí reálné nebezpečí odstranění i barvy fasády. V podstatě se postupuje tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetře daným odstínem fasádní barvy. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat jej, bohužel nepřináší dobrý výsledek – graffiti v drtivé většině případů prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury.

Aplikace antigraffiti nátěru

antigraffitová ochrana

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. jako jediná v České republice garantuje funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z takto ošetřených povrchů je naprosto bezproblémové a to vždy se 100% výsledkem. Poté  je nanesen tzv. jednorázový nátěr Bellizoni, který docílí toho, že je stávající ochrana nejen zachována, ale znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let i  více. Pokud byl antigraffitový nátěr nebo nástřik na vaší budově proveden touto špičkovou specializovanou firmou, jsou jejich pracovníci schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku a Německu zabezpečit odstranění graffiti do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu. Tato podmínka komplexního servisního čištění a odstraňování graffiti je každému klientovi zakotvena ve smlouvě o dílo.

Včasné a rychlé odstranění graffiti je pro tuto kvalitní úklidovou společnost velmi důležité a nezbytné a to z hlediska jimi prováděného „systému čistých budov“. Z praxe totiž mají spolehlivě ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraňuje, pouliční „umělci“ brzy zjistí, že jejich dílo nemá trvalou platnost a jdou se zpravidla realizovat tam, kde ještě nehrozí okamžitá likvidace jejich výtvorů. Neboť samozřejmě i sprejové barvy stojí nemalé finanční prostředky a navíc je pro tyto vandaly hanbou, když jejich graffitové kreace jsou vzápětí hravě odstraněny.

Firemní strategie funguje tak, že pokud se objeví na ošetřené fasádě znovu graffitový nástřik – oni jej v nejkratším možném termínu odstraní a poté vždy ZDARMA  na tomto konkrétním místě, kde pracovali – znovu nanesou novou vrstvu AGO, aby nedošlo k jejímu zeslabení vlivem činnosti při vlastním odstraňování graffiti. Firma je autorem a realizátorem této velmi účinné metody, díky které jsou schopni tuto, tolik potřebnou službu nabídnout svým klientům za velmi přijatelnou cenu. A právě každodenní zodpovědný a poctivý přístup k této společensky významné problematice, učinil z této firmy dominantního a klíčového partnera všem klientům, kterým dokáže nabídnout nejen bezkonkurenční cenu za své služby, ale nemá konkurenci ani v perfektní servisní činnosti a v umění udržet budovy bez graffiti a to nejen v ČR.  Toto partnerství je podtrženo rovnocenným a vstřícným přístupem o kterém se každý zákazník určitě přesvědčí velmi rychle sám. Jako příklad poctivosti lze určitě uvézt, že firma sama klienta upozorní o zbytečnosti vynakládat finanční prostředky za aplikaci AGO do míst, které určitě nebudou sprejery napadeny např. pro nedostupnost.

Antigraffitovou ochranu (AGO) by rádo aplikovalo mnoho úklidových firem, ale levný a hlavně účinný a rychlý servis, nedělá prakticky nikdo, protože to už tak lukrativní záležitost pro ostatní firmy není a  proto tyto firmy nejsou schopny prokázat skutečnou funkčnost svých nanesených antigraffitových ochran.