Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Odstranění graffiti

A SERVIS LIPKA (pobočka Praha, Brno) jako jediná úklidová firma v České republice, na Slovensku a nově i v Rakousku zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti a kvalitní antigraffitovou ochranu VČETNĚ SERVISU ODSTRANĚNÍ GRAFFITI Z NAŠICH AGO.

A SERVIS poskytuje služby odstranění graffiti, čištění graffiti, ochranu proti graffiti znečištění a vandalismu, antigraffiti nátěry, ochrana a účinná obrana proti spreyerům a pouličnímu umění, v systému budovy bez graffitového znečištění, stop sprejerství, stop sprejům, stop nedovolenému graffiti účinnou prevencí, kvalitní antigraffiti ochranou a rychlému a včasnému odstraňování i sebemenšího graffitového znečištění ihned, stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu.

Odstranění graffiti ze všech povrchů

Při odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem je třeba zdůraznit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 – 90 %. Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. Nabízí se další postupy jak se finálně zbavit zbytků sprejů. U fasád a strukturovaných omítek je třeba počítat s tím, že při odstraňení graffiti z neošetřených povrchů můžeme odstranit i barvu fasády. V podstatě se postupuje tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetře danou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho, nepřináší dobrý výsledek. Graffiti většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury.

komplexní odstranění graffiti

Nejlepší prevence před vandalismem tohoto typu je nechat si nanést na povrch antigraffiti ochranu, která zajistí následné odstranění graffiti se 100% výsledkem. Na závěr je potřeba zdůraznit, že odstraňování graffiti nelze technologicky provést a zakázky odevzdat v uvedeném termínu dokončené, pokud klesne venkovní teplota pod 10°C. Ze zkušeností také víme, že za těchto teplot zpravidla nepřibývá ani graffiti.

Aplikace antigraffiti nátěru

Antigraffiti nátěr je nanášen v několika vrstvách podle struktury povrchu. Aplikovat ho můžeme na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát.

Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky nad + 10 ºC. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice a to od 120 Kč/m². U hladkých ploch nanášíme obvykle 3 vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést vrstev 6-12. AGO lze aplikovat také na MARMOLIT a to ve 3-5 vrstvách v ceně do 330,- Kč/m2

aplikace antigrafitové ochrany

A SERVIS LIPKA, s.r.o. (pobočka Praha, Brno) je jako jediná v České republice garantuje funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů je nekomplikované a vždy se 100% výsledkem. Graffity odstraníme a poté naneseme tzv. jednorázový nátěr Bellizoni, který docílí toho, že je ochrana zachována a znásobena tak, že její funkčnost vydrží až 6 let a snese více. Pokud provedeme antigraffiti nátěr nebo nástřik na vaší budově, jsme schopni na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku zabezpečit odstranění graffiti do 14 dnů v jakémkoliv i sebemenším rozsahu. Tato podmínka servisního čištění a odstraňování pro naše zákazníky je zakotvena ve smlouvě o dílo.

Včasné a rychlé odstranění graffiti je velmi důležité pro námi prováděný „systém čistých budov“. Z praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraňuje, pouliční umělci brzy zjistí, že jejich dílo nemá trvalou platnost a jdou se zpravidla realizovat někam jinam.   Funguje je to tak, že pokud se objeví na fasádě graffiti, my ho odstraníme, tak vždy ZDARMA na tomto konkrétním místě vrátíme nový plát AGO tam, kde jsme pracovali, takže tam znovu naneseme nové AGO, které bylo oslabeno naší odstraňovací činností. Toto jsme vymysleli a zavedli do praxe hlavně proto, abychom byli schopni nabídnout naši službu za přijatelnou cenu. Permanentní vícenásobná ochrana je drahá cca od 600,- Kč/m2. A hlavně je zbytečné chránit tak draze všechny místa na fasádě, když určitě nebudou pokresleny všechny chráněné plochy za její životnost. Nejen v ceně, ale hlavně v servisní činnosti a v umění udržet budovy bez graffiti v ČR nemáme konkurenci. AGO by rádo naneslo a aplikovalo mnoho firem, ale levný a účinný servis, nedělá prakticky nikdo, protože to už tak lukrativní není a ne všechny firmy, chtějí a umí následně prokázat FUNKČNOST svých nanesených AGO tak jako my.

A SERVIS LIPKA s.r.o. nabízí další služby:

Naše společnost svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, stavební úklid , strojové čištění a voskování a ošetření podlah. Provádíme také, čištění, leštění, mytí oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tvz. nešpinavou úpravou, která je obzvlášt vhodná pro okna se špatnou dostupností. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu u graffity, odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tvz. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.

51 komentáře pro “Odstranění graffiti”

 1. Pingback: Odstranění graffiti - Na doporučení profesionálů z A SERVISU jsme použili.

 2. Pingback: Graffiti? S Antigraffiti nátěrem od Graffiti Zlín žádný problém. - Created by Michaela - In category: Čištění a úklid, Odstranění graffiti - Tagged with: - Perpetum Vital - Další web používající WordPress

 3. Pingback: Graffiti už nechci ani vidět, Antigraffiti Praha mi mé přání pomáhá plnit

 4. Pingback: Graffiti? S Antigraffiti nátěrem žádný problém. Jedině od „Odstraňování Zlín“ - Created by Nikola - In category: Čištění a úklid, Odstranění graffiti - Tagged with: - Perpetum Vital - Další web používající WordPress

 5. Pingback: Na fasádě pekárny se objevilo graffiti - Graffiti Jihlava, odstranění ceník

 6. Pingback: Budovu hvězdárny trápilo nevzhledné - Graffiti Liberec, odstranění ceník

 7. Pingback: Odstranit graffiti z fasády domu - Graffiti Olomouc, odstranění ceník

 8. Pingback: Graffiti už nechci ani vidět - Graffiti, odstraňování Praha

 9. Pingback: „Anti graffiti nátěry se postará i o fasádu vašeho domu, včetně graffiti

 10. Pingback: Sprejeři vždycky přijdou v Odstraňování graffiti Brno

 11. Pingback: Nebojte se, graffiti jde odstranit - Odstraňování graffiti Brno

 12. Pingback: Se správnou firmou lze graffiti odstranit. Odstraňování graffiti Brno

 13. Pingback: Fasádu pekárny někdo posprejoval. Profesionálové z „Odstranění graffiti Praha“ to však odstranili - Created by Gabriela - In category: Čištění a úklid, Odstranění graffiti - Tagged with: - Perpetum Vital - Další web používající

 14. Pingback: Profesionálové nám pomohli odstranit graffiti. Odstraňování graffiti Praha

 15. Pingback: Strojové čištění koberců v Praze kvalitní metodou - čištění koberců Praha 9

 16. Pingback: Když ostružiny znečistí koberec…Čištění koberců Brno

 17. Pingback: Škola sotva začala a už jí máte plné zuby? Tyto filmy vám na školu změní názor | Ewita.cz

 18. Pingback: Přišel podzim a s tím i období holínek. Jaké jsou ty pravé? | Ewita.cz

 19. Pingback: Odstranění graffiti, čištění fasád Praha - Kvalitní úklid

 20. Pingback: Čebín čištění fasád i ve výšce, mytí oken

 21. Dobrý den, chtěl bych se také přidat k velké pochvale této firmy. Vlastíme bytový dům v centru Prahy, kde se graffiti vyskytuje skoro všude a u nás se také často objevují. Naštěstí máme od firmy A SERVIS LIPKA antigraffitovou ochranu, takže nám vždy zajistí kompletní servis odstranění graffiti a nanesení nové vrstvy antigraffitové ochrany zdarma, jakmile se objeví nové graffiti. Prostě skvělý servis, rychlá a opravdu kvalitní práce. Nemáme slov. Děkujeme.

 22. Pingback: Čebín mytí oken, čištění koberců, fasád - Uklidíme

 23. Pingback: Kot. čištění koberců Praha 7, Bubeneč - Úklid Brno

 24. Pingback: Metod. čištění koberců Praha 3, Vinohrady - Úklid

 25. Pingback: Struktur. rot. čištění koberců Brno Žabovřesky - Úklid, mytí a čištění

 26. Pingback: Systém čištění koberců Praha 3, Žižkov - Odstranění graffiti

 27. Pingback: Chem. čištění koberců Praha 10, Strašnice - Odstranění graffiti Praha

 28. Pingback: Mokrá cesta čištění koberců Brno Bystrc - Odstranění graffiti Ostrava

 29. Pingback: Systémové čištění koberců Brno Řečkovice - Odstranění graffiti Brno

 30. Pingback: Čištění oken i koberců Drásov - Mytí oken Ústí nad Labem

 31. Pingback: Čištění koberců, mytí oken Drásov - Mytí oken Praha

 32. Pingback: Systém rot. čištění koberců Brno Komín - Mytí oken Plzeň

 33. Pingback: Čištění koberců, impregnace podlah, linolea, pvc Brno - Úklidové služby

 34. Pingback: Strojové čištění koberců Brno Řečkovice - Čištění koberců Plzeň

 35. Pingback: Gener. čištění koberců, Brno Bohunice - Čištění koberců Hradec Králové

 36. Dobrý den paní Koprová,
  děkujeme za kladné hodnocení. Potěšilo nás, že jste s námi byla spokojená a těšíme se na další spolupráci.

  S pozdravem
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 37. Musím této firmě vřele poděkovat. Díky antigraffitové ochraně jsme už ušetřili opravdu hodně peněz. Jsme v lokalitě, kde je tento nešvar opravdu hodně rozšířený, takže antigraffitová ochrana od firmy A SERVIS LIPKA byla opravdu skvělá investice.

  S pozdravem
  Koprová

 38. Dobrý den paní Urbánková,
  životnost antigraffitové ochrany je až 6 let, někdy i více.

  s pozdravem
  ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 39. Jaká je životnost antigraffitové ochrany?

 40. Dobrý den pane Štrofe,
  jediná podmínka pro aplikaci antigraffitové ochrany jsou venkovní klimatické podmínky nad + 10 ºC.

  S pozdravem
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 41. Dá se aplikovat antigraffitová ochrana kdykoli během roku?

 42. Dobrý den pane Grňo,
  děkujeme za kladnou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl s naší prací spokojený a že vše dopadlo dle Vašich představ.

  S pozdravem a přáním pěkného dne
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 43. Pingback: Anti – graffiti Praha, odstraňování graffiti, tagů, spejů, fixů, čištění fasád Ženušky.cz | Ženušky.cz

 44. Dobrý den,

  děkujeme za dobře odvedenou práci , grafity je odstraněné a zatím se ani neobjevilo nové.

  Díky!

  S pozdravem,

  Jan Grňo

 45. Dobrý den paní Nováková,
  kompletní cenovou nabídku na všechny naše nabízené služby naleznete zde: http://www.a-servislipka.cz/cenik/.

  S pozdravem
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 46. Jak se u Vás pohybuje cena za odstranění graffiti?

 47. Dobrý den pane Melišíku,
  ano, všechny naše služby zajišťujeme po celé České republice a Slovensku, ale také v Rakousku či Německu.

  S pozdravem
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 48. Zajišťujete odstranění graffiti i v Jihlavě?

 49. Dobrý den paní Klanická,
  ano, antigraffitový nátěr vydrží i tyto klimatické podmínky, jelikož mezi všechny jeho vlastnosti patří i odpuzování vody – je tedy hydrofobní.

  S pozdravem a přáním pěkného dne
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 50. Pingback: Firma s dobrou pověstí a mytí výloh v centru. Čištění fasád, nano impregnace oken Praha | Ewita.cz

 51. Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, zda výše zmíněný antigraffiti nátěr vydrží na fasádě domu, když např. začne pršet nebo sněžit? Děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.