Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Čištění koberců. Pokud máte doma zvířecí mazlíčky, oslovte odborníky. Tepování a dezinfekce Brno

Čištění koberců. Pokud máte doma zvířecí mazlíčky, oslovte odborníky. Tepování a dezinfekce Brno 23 Čvn

čištění koberců BrnoMnoho let žijeme s manželkou ve starším nájemním domě v centru města. Již v minulosti opravovaném, ale přitom stále udržovaném . Náš byt je krásně prostorný a velký. Před časem z domova odešly obě naše děti, aby si zařídily svůj vlastní život. Takže jsme po dlouhých letech zůstali opět sami.

S manželem jsme se rozhodli, že popustíme uzdu naší dávné společné lásce – k našemu psovi a kočce tak přibyla dvě rozkošná štěnátka a dvě kočičky… Muž by neváhal tento počet ještě navýšit, ale mně se zdálo, že je těch čtyřnohých přátel více než akorát.strojové čištění koberců

Je samozřejmostí, že život se zvířaty jsme vždy vnímali jako odpovědnost vůči sousedům, proto se pečlivě staráme o náležitou výchovu a usměrnění každého z našich zvířecích přátel. Oba nás těší, že jsme v tomto směru ještě nikdy nemuseli řešit žádný problém, natož konflikt s některým z našich sousedů , ba spíše naopak.

Za dveřmi svého bytu máme zaveden systém vyváženého života se zvířaty, který dobře fungoval i v době, kdy jsme žili společně s dětmi. Zvířata měla a mají své trvale dané místo, své toalety a svůj rozvrh. Jedinými chvílemi, kdy se je nutno spoléhat na určitou míru improvizace, jsou společné dovolené nebo také můj nedávný pobyt v nemocnici. Hloubkové strojové čištění Brno.

dezinfekce kobercůPro nás je obrovskou výhodou skutečnost, že několik minut cesty od domu se nachází městský lesopark, takže prakticky denně vodíme naše psy do jeho tichých zákoutí. Kdoví, možná i to byl jeden z důvodů, proč jsme si náš byt tolik oblíbili.

Jak jsem se již zmínila, náš společný život se zvířecími mazlíčky jsme měli po tolika letech promyšlený do všech detailů. A také se nám to vyplácelo. Jako žena a domácí paní jsem nepozorovala žádných větších změn – pokud se jedná o udržování pořádku a čistoty. Je logické, že bylo nutné v pokojích častěji vysávat, někdy kartáčem více přitlačit, či použít silnější roztok saponátu.spolehlivá metoda čištění

V radostném nadšení z nových čtyřnohých společníků jsme si s manželem dobře neuvědomovali, že dva psi a tři kočky přinesou do bytu – kromě nových radostí – zároveň i podstatně více starostí.

Důsledky na sebe nenechaly dlouho čekat…

Důsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Ovšem, že si to asi každý dokáže představit – tři kočky a dva irští setři vyžadují své! Vše by bylo celkem zvládnutelné a v pořádku, pokud by se velmi brzy neprojevilo, kolik zřetelných stop zanechávají naši zvířecí kamarádi, a to  díky neutuchající mladické energii, temperamentu a chomáčům srsti, které bylo možné nalézt po  celém bytě… Pochopila jsem, že zde již běžný úklid rozhodně nebude stačit.

čištění koberců PrahaJak běžel den za dnem, stále více bylo na kobercích vidět, že i přes velmi pečlivé vysávání a stále častěji a důkladněji prováděné čištění – nacházím početné množství chlupů ze psů i koček. Také sem-tam nějaké fleky od bláta a prachu. Dokonce nevábné důkazy jejich dobrého trávení. Ukázalo se, že naše soustředěná snaha začíná selhávat… Bylo nezbytné najít rychlé a účinné řešení a pokusit se kobercům vrátit jejich původní čistotu.

O svých kobercových starostech jsem se při našem rozhovoru zmínila dceři. K mé velké radosti mi hned nabídla účinné řešení, neboť její manžel – tedy náš zeť, pracuje v jisté mezinárodní firmě. Která klade mimořádný důraz na čistotu pracovního prostředí. Proto k nim pravidelně dochází úklidová společnost čištění koberců Brno. Mají s touto firmou dokonce podepsanou dlouhodobou smlouvu, takže údržbu všech oken, ale také koberců má A SERVIS LIPKA plně ve své kompetenci. Mezinárodní společnost je údajně s jejich úklidovou činností výjimečně spokojena, a dle zeťových informací se zrovna chystá opětovné prodloužení vzpomínané smlouvy. Hloubkové strojové čištění Brno.

Malinko jsem se zalekla, neboť taková úspěšná firma mi určitě naúčtuje nekřesťanské peníze. Dcera zřejmě vytušila mou obavu. Navedla mne na jejich webové stránky. Po prolistování a přečtení mnoha pozitivních ohlasů od svých klientů, jsme se s manželem jednomyslně rozhodli společnost A SERVIS LIPKA oslovit.

Telefonický rozhovor s touto firmou byl více než příjemný…

Telefonický rozhovor s touto firmou byl více než příjemný – s velmi milou slečnou jsme se skutečně rychle domluvili na ceně, termínu a všech ostatních detailech, a to k naší naprosté spokojenosti. Po dvou dnech se na prahu našeho bytu objevili tři usměvaví pracovníci a hned se dali do práce.turbo vysátí kobercestrojová metoda čištění

S manželem jsme byli přesvědčeni, že toto generální gruntování našich koberců potrvá více než půl dne. Jaké bylo naše překvapení, když po třech hodinách nám s naprostým klidem, a opět s úsměvem oznámili, že mají hotovo! Na okamžik jsem zaváhala, neboť jsem se obávala, zda rychlost opět nepotlačila kvalitu…

První pohled na naše koberce mne ovšem dokonale vyvedl z omylu. Všechny naše pokoje se nádherně rozvoněly čistotou a příjemně útulnou atmosférou uklizeného bytu. Každá žena si na to potrpí a určitě nemluví pravdu, pokud říká, že ji útulně čisté bydlení nepotěší. Ale nyní ten hlavní poznatek – každý z koberců vypadal skutečně jako nový. Jejich barvy a vzory vyzařovaly v plné sytosti a kráse. A po původních nemilých odkazech našich mazlíčků nebylo nikde sebemenší stopy. Byla jsem nadšením bez sebe a na dálku jsem děkovala dceři i zeťovi za tak úžasný tip.

Pracovníci A SERVIS LIPKA u nás odvedli výjimečnou práci. Nejen, že zbavili naše koberce všech stop po našich čtyřnohých miláčcích. Vrátili měrou vrchovatou do celého bytu útulnost, pohodlí a důležitý pocit hygieny.

Otázku hygieny vyzdvihuji záměrně…

vyčištění a dezinfekceOtázku hygieny vyzdvihuji záměrně. Koberce byly kromě důkladného vyčištění firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové strojové čištění Brno i celkově vydezinfikovány. Takže nyní již víme, že když k nám příští týden přijede dcera. Nemusíme již mít s manželem sebemenší obavy o její zdraví naší dvouleté milované vnučky. Děvčátko si může bez jakéhokoliv omezení klidně hrát přímo na koberci. Mimochodem, nebylo by poprvé, kdyby přímo na koberci i spokojeně usnulo…

Velmi ráda z tohoto místa doporučuji vzbudit i vaši pozornost ke službám úklidové společnosti A SERVIS LIPKA. Získáte nejen skvělou kvalitu za přiměřenou cenu, ale také dokonalý servis. Příjemné vystupování odborně vyškoleného týmu profesionálů, ale zejména – jedinečný výsledek. Můžete se sami přesvědčit na webových stránkách: kvalitni-uklid.com, a zcela nepochybně mi dáte za pravdu.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.