Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Strojové čištění Praha koberců si poradí i s odlakovačem na nehty

Strojové čištění Praha koberců si poradí i s odlakovačem na nehty 31 Led

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Koberce čištění Praha realizuje čištění koberců pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný, tudíž se nemusíte bát, že by se vám koberec mohl čištěním nějak poškodit. Je samozřejmě důležité, aby váš koberec byl z takového materiálu. Aby byl vhodný pro kotoučové čištění, což je potřeba si ověřit předem. Ale pokud je možné koberec vyčistit tímto způsobem, máte prakticky stoprocentní jistotu, že půjde pomocí stroje vyčistit.

Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Tato metoda je skutečně účinná. Protože námi používaná chemie se pořádně vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Navíc…

Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímtorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat.  Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Pokud se fleků obáváte, patrně máte zkušenosti s extrakční metodou čištění, která skutečně fleky na koberci způsobuje.

Pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit. Tato varianta je sice levnější než strojová metoda. Ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda. Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli. Jednou z posledních zakázek bylo, že náš tým zaměstnanců čistil koberec zašpiněný od odlakovače na nehty.

Snažila…

Snažila se to nejdříve vyčistit sama, ale nedařilo se jí to a chtěla se to zbavit co nejrychleji, protože to zapáchalo po celé místnosti. Naši pracovníci k ní přijeli, co nejdříve to bylo možné, protože jsme se sami obávali toho, aby se barva do koberce ještě více nevsákla. Přece jen některé odstíny barev jsou hodně výrazné a viditelné.

Koberec šlo vyčistit na první vyčištění. Protože skvrny na koberci nebyly příliš staré. Ale trvalo to trochu déle. Protože koberec byl světlý a bylo potřeba, aby na něm nebylo vůbec poznat, že byl kdy někde zašpiněný. Slečna byla s naší prací spokojená a stala se od té doby naši pravidelnou zákaznicí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.