Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Čištění koberce České Budějovice

Čištění koberce České Budějovice 27 Lis

Čištění koberce České Budějovice – Dne 19. září 2013 jsme našemu zákazníkovi zajišťovali strojové čištění koberce České Budějovice na jeho prodejně. Zakázku realizovali tři naši zaměstnanci a vyčistili celkem 400m2 koberce. Pro toto strojové čištění a tepování koberce České Budějovice bylo spotřebováno 10l čistící chemie. Akce byla dokončena po 6 hodinách práce.

Pro čištění koberce České Budějovice na prodejně jsme použili kotoučový stroj, čistící chemii a vysoce výkonný vysavač. Za použití účinné a kvalitní čistící chemie, která se nechá vsáknout do koberce a pronikla velmi hluboko do jeho struktury, a s využitím kotoučového stroje jsme koberec důkladně zbavili veškerých hluboko usazených nečistot. Při strojovém čištění koberce České Budějovice jsme potupovali tak, že jsme nejprve na povrchu koberce nechali nějakou chvíli působit velmi kvalitní čistící chemii, aby se dostala hluboko do jeho struktury a následně za pomoci kotoučového stroje jsme důkladně povrch kartáčovali. Jakmile byl koberec dokonale vykartáčován, s použití velmi výkonného třímotorového vysavače jsme v závěrečné fázi zbavili koberec veškerých uvolněných nečistot a vlhkosti.

Čištění koberce České Budějovice jsme zrealizovali podle našeho i zákazníkova očekávání a s konečným výsledkem naší práce byl zákazník velmi spokojený.