Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Zaměstnanci Nátěrů proti plísni Praha jsou na odstraňování plísně skutečnými odborníky

Zaměstnanci Nátěrů proti plísni Praha jsou na odstraňování plísně skutečnými odborníky 2 Lis

Jestli vám můžu něco nebo někoho doporučit na odstranění plísně, tak úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Nátěr proti plísni, která realizuje službu likvidaci Plísní Praha, která zahrnuje kompletní servis v oblasti odstraňování plísní. U nás v kanceláři se s tím uklízečky mohly mořit pořád dokola, ale nikdy se plísně nedokázaly úplně zbavit. Už nám jich bylo vážně líto. Umím si představit, jak to muselo být otravné se s něčím prát pořád dokola a nemít odpovídající výsledky.

Takže jsme se rozhodli obrátit na odborníky a těmi jsou právě zaměstnanci z A SERVISU. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním na předtím napadené povrchy. Ty pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

LSG

LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony dokonce i keramické obklady. Takže si tím můžete pojistit jakýkoli povrch, u kterého máte obavy, že by se tam v budoucnu mohla plíseň objevit. Zaměstnanci firmy odvedli opravdu vynikající práci, takže je můžeme všem jedině doporučit. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi milí a ochotní, což je určitě velké plus, protože málokdo se spolupracovat s nepříjemnými bručouny. Leda by to bylo zadarmo, což je samozřejmě nereálné. Takže pokud poptáváte firmu na odstranění plísně, doporučujeme úklidovou firmu A SERVIS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.