Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

„Výškové práce Brno“ zvládá péči o výlohy dokonale už řadu let

„Výškové práce Brno“ zvládá péči o výlohy dokonale už řadu let 23 Říj

Mytí výlohKaždý, kdo pracoval v obchodě ví, že je tam frmol a často člověk nemá ani čas se najíst, sednout si nebo si skočit na záchod. A každý, kdo kdy takový obchod provozoval na vlastní triko ví, že práce rozhodně nekončí tím, že se krám zavře. Je potřeba vyřídit všechny papíry, s dodavateli, účetnictví, mzdy zaměstnanců a ještě miliony dalších věcí včetně úklidu. Rutinní úklid si u nás zajišťujeme sami, ale jelikož sídlíme v prostorách, kde jsou docela obří výlohy, tak si na jejich mytí voláme profesionály. Je to pro nás lepší, protože ušetříme spoustu času a energie, kterou pak můžeme věnovat právě papírování. – mytí oken ceník

A stejně na nás zbývá hodně práce. Například mytí podlah, utírání prachu a nebo leštění vitrín. Tak aspoň, že ty výlohy někdo řeší za nás. Už před časem, když jsme s obchodem začínali jsme hledali nějakou spolehlivou firmu, která by odvedla kvalitní práci a byl na ni spoleh. Dostali jsme tip od známých na firmu Brno mytí oken  a s nimi spolupracujeme už nějakou dobu. Za tu dobu je naše spolupráce doladěná téměř k dokonalosti, máme domluvené termíny, kdy přijdou a výlohy vyleští a zároveň tím nenaruší chod obchodu. Co se týče domluvy různých individualit je A SERVIS LIPKA, s.r.o. opravdu ukázka toho, jak by firmy ve službách měly fungovat.

Není…

Stržení krycích folií z okenNení problém s mini domluvit jakoukoliv změnu a zároveň z jejich strany k žádným změnám nedochází. No, ale s čím jsme spokojení nejvíce a co je asi nejdůležitější je to, že výlohy myjí opravdu dobře. Při mytí oken vždy postupují tak, že nejdříve umyjí veškeré nečistoty z rámů, odstraní špínu a prach ze spár a neskleněných částí a poté se vrhnou na skleněné tabule. Ty důkladně omyjí čistým rozmývákem se saponátem a odstraní nečistoty kvalitní gumovou stěrkou. Poté nechají skleněnou plochu důkladně proschnout. Poté co je sklo suché a čisté následuje leštění. Při mytí využívají metodu takzvaného suchého leštění, kdy pro leštění nepoužívají žádná chemická leštidla, ale pouze stoprocentní bavlněnou plenu.

Je to z toho důvodu, že když se na sklo použijí chemikálie, výsledek vydrží daleko menší dobu, protože po nějaké době leštidlo vystoupí napovrch. Proto, když se sklo leští jenom tak, výsledek vydrží daleko dále. I když čistíme vitríny v obchodě, postupujeme tímto způsobem, který jsme odkoukali od zaměstnanců A SERVISU. Je to sice náročnější, ale výsledek je jednoduše lepší. Pro všechny tyto důvody můžeme firmu A SERVIS jednoznačně doporučit ke spolupráci a jsme si téměř jistí tím, že s nimi budete spokojení i vy, pokud jejich služeb využijete. Kromě kvalitně odvedené práce vás totiž přivítá i řada usměvavých tváří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.