Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

„Výškové práce Praha“ nám zbavil okna plísně a ještě je krásně umyl a vyleštil

„Výškové práce Praha“ nám zbavil okna plísně a ještě je krásně umyl a vyleštil 4 Říj

Roky jsme měli úzké ale docela dlouhé akvárium, které se nám vešlo na parapet v obýváku. Je fakt, že parapety máme extra široké, takže asi v klasickém bytě by se to tam postavit nedalo.

Před časem jsme se ale rozhodli, že pořídíme rybičkám nové akvárium, větší, takové to, co stojí volně v místnosti. Pod ním je skříňka a je celé osvětlené modrým světlem. – Praha mytí oken

mytí oken PrahaJenže…

Jenže jak se s tím starým akvárkem roky nehýbalo a teprve teď jsme akvárko odstranili, tak jsme zjistili nemilou věc. Parapet je sice široký, ale ne zas tolik, aby mezi akváriem a okny byl dostatek prostoru pro ventilování vzduchu. Tím pádem to odnesly dvě okenní výplně, oba rámy a kus parapetu.

Vznikla…

Vznikla tam taková jakási plíseň, což zpětně jsme si říkali, že je úplně jasné proč, veškeré to vlhko, co tam bylo, to by spíš bylo divné, kdyby tam nic nevzniklo. Jenže co s tím.

Koupili jsme totiž novou stěnu do obýváku, mnohem menší, ne takovou tu ode zdi ke zdi, od podlahy ke stropu a tím pádem jsme měli místo postavit vedle ní to volně stojící akvárium. cena mytí oken v Praze za m2

Ale mít…

Ale mít v nově vybaveném obýváku nechutná okna, jsme nechtěli, proto jsme se rozhodli, že na to pozveme raději odborníky, abychom to třeba ještě nějak nezhoršili. Prostě jsme chtěli profesionální zásah. A naštěstí jsme na internetu objevili dokonalou firmu.

Dokonalou…

recenze mytí okenDokonalou proto, protože se jedná o úklidovou firmu, která se zabývá jak odstraňováním plísní, tak mytím a leštěním oken (případně výloh).

Firma se jmenuje Praha mytí oken a i zpětně, kdy už máme okna zase krásně zářivá a hlavně čistá bez všech plísní, ji můžeme s klidným svědomím doporučit.

Po odstranění…

Po odstranění plísní A SERVIS okna pečlivě umyl nejdříve čistým rozmývákem a následně důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci ještě pracně leštili na sucho čistou bavlněnou plenou.

Což…

Což je jejich vlastní metoda, která je sice náročnější (pracovníci se dost nadřeli) ale nejlepší, protože umytá okna pak vydrží déle čistá (na to jsem se schválně ptala, protože mě to zajímalo). S A SERVISEM byla navíc skvělá a velmi rychlá domluva a pečlivou práci dovedli k dokonalosti. – Praha mytí oken

kdo umyje okna v PrazeTeď…

mytí střešních okenTeď už je to několik měsíců od zásahu a okna máme stále čistá. Díky jejich technologii vydrží okna dlouho čistá, protože leštidlo po čase vystupuje a odhaluje tahy leštění, což nevypadá vůbec hezky, takže tomu se A SERVIS chce vyhnout.

A je to…

A je to od nich moudré, protože takto se k nim budou zákazníci vracet, nebo beru to podle nás, vím, že nám okna vydrží dlouho čistá. Takže si je stačí pozvat jednou za čas a ne jak konkurenci pořád dokola, když za umazaná okna dost často může firma sama, pokud používá leštidla!

jak správně umýt oknaNavíc,…

Navíc, což bylo perfektní, oni vydrhli také rámy a parapet, takže to vzali opravdu z gruntu. Já se opět ptala, jestli to udělali jen kvůli té naší plísní, protože jsem s tím ani nepočítala.

Myslela jsem, že umyjí jen skleněné části a oni mi odpověděli, že určitě ne, že vždy čistí okna celkově.

Tedy kromě skel také všechn komponenty, jako jsou parapety a rámy.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.