Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

„Výškové práce Praha 10“ je největší přeborník na mytí oken ve výškách

„Výškové práce Praha 10“ je největší přeborník na mytí oken ve výškách 4 Říj

Mytí světelných reklamMytí a čištění logNaši zaměstnanci si už několikrát stěžovali na nekvalitně umytá okna. Sám jsem také pozoroval, že firma, která má tuto práci za úkol, je dost nedbalá. Můj výhled z kanceláře skoro vždy kazily nánosy prachu, občas byly tyto nánosy vyměněny za obří šmouhy, které vznikly, když se firma zabývající se mytím oken pokoušela o cosi, čemu by se s trochou dobré vůle dalo říkat leštění skel. – mytí oken ceník

Protože výsledky těchto prací byly skutečně tristní, dali jsme za pravdu našim zaměstnancům, s firmou se rozloučili a začali shánět novou. To ovšem nebylo tak jednoduché. Na jednu stranu jsme dosud spolupracovali s tak lajdáckou firmou, že by ji měla trumfnout snad každá jiná, na druhou stranu jsme si ale museli dát pozor, aby se u nové firmy nevyskytl zase jiný problém. Kdyby třeba další firma okna umývala perfektně, ale přitom by nehleděla na bezpečnost, anebo by nedodržovala termíny a přijela si, kdy by se jí zachtělo, nemělo by smysl s někým takovým spolupracovat.

Při…

Mytí výškových budovMytí skleněných lodžiíPři výběru jsme proto byli obzvláště pečliví. A nakonec se nám ta pečlivost opravdu vyplatila. Protože jsme díky ní vybrali excelentní firmu Praha 10 mytí oken, která v uvedených bodech vyniká. Bezpečnost je pro ni zásadní. Zaměstnanci jsou kvůli tomu důkladně proškolováni a pečlivě dodržují daná pravidla. Dodržování termínů a celková domluva s touto firmou je také na té nejvyšší úrovni co může být.

Největší spokojenost ale stejně převládá, co se týče mytí oken. Zaměstnanci A SERVIS LIPKA, s.r.o. si dávají záležet, jsou důkladní a pečliví. Vždy jsou výsledky takové, že by nad nimi určitě neohrnuli nosem ani na královském hradě. Okna jsou u nás tedy nejen absolutně čistá. Ale dokonce i perfektně vyleštěná. Díky triku leštění na sucho se nikdy nestalo, že by na oknech zůstala šmouha nebo zaschlé zbytky vody. Tuto firmu tedy mohu jen doporučit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.