Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Kvalitní umytí a vyčištění oken vyžaduje speciální přístup. Mytí oken ve výškách. Výškové práce Brno

Kvalitní umytí a vyčištění oken vyžaduje speciální přístup. Mytí oken ve výškách. Výškové práce Brno 16 Úno

 

Žijeme v rychlé, velmi často hektické době, takže mnohé věci, které byly ještě včera samozřejmostí, se dnes posouvají níže a hlouběji po příčkách pomyslného pořadí důležitosti. Ať chceme, či nikoliv, do této klesající kategorie začíná stále častěji patřit i úklid. Nedostatek času, náročné zaměstnání a mnohdy i nechuť k takovému druhu práce – zkrátka důvodů a argumentů bývá mnoho.

 Štěstím je…

mytí oken cena za m2Štěstím je však skutečnost, že se nyní dají takové problémy celkem pohodlně vyřešit pomocí profesionálních úklidových firem, které mají s úklidovými a čistícimi službami velké množství zkušeností, přičemž používají odborné postupy a moderní technologie. Mezi přední společnosti tohoto typu patří jednoznačně také úklidová společnost A SERVIS LIPKA. Více jak dvacet let bohatých zkušeností, prověřené technologie a progresivní technika. Včetně dokonale sehraných profesionálních pracovníků tvoří vyvážený a precizně fungující tým, díky kterému je možné dosahovat nejen skvělých výsledků u každé objednávky. Ale v plné míře uspokojit individuální představy a přání každého ze zákazníků.Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí a čištění oken Brno si již v dobách svého vzniku předsevzala, že chce svým klientům nabízet pouze a jen ty nejkvalitnější a nejmodernější úklidové resp. čistící služby. Které jsou u každé přijaté zakázky výsledkem vysoké míry profesionality, odbornosti, spolehlivosti a vstřícného přístupu ke každému zákazníkovi.

Přesně do této kategorie patří i proces odborného mytí, čištění a leštění oken. Tato firma dokáže svému klientovi při každé objednávce nabídnout portfolio špičkových odborných činností. I z tohoto důvodu je proto plně realizovatelné čištění oken, skleněných fasád nebo prosklených stěn ve stížených prostorových podmínkách, stejně tak jako i ve výškách.

Úklidová společnost…

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA dnes zaujímá přední místo na vrcholu pomyslné špičky v regionu střední Evropy. Takže s její výjimečnou a cena mytí okenpoctivě prováděnou činností se denně setkávají spokojení klienti nejen v České republice, na Slovensku, ale rovněž také v Rakousku a Německu. Stabilní důvěra spojená s prací firmy A SERVIS LIPKA má své pevné kořeny zejména v odborných a lidských kvalitách našich zaměstnanců. Přičemž přirozeně nelze vynechat moderní techniku, vysoce kvalitní chemii a využívání špičkových technologií. Pro naši společnost je zákazník a jeho přání vždy na prvním místě. Proto je veškeré naše úsilí směrováno k dosažení maximální spokojenosti každého klienta.

 Skutečně podstatným, …

Skutečně podstatným, a svým způsobem nenahraditelným prvkem naší firemní filozofie je trvalá linie inovací v oblasti používané techniky, metod a aplikovaných chemických prostředků. Další velice významnou roli sehrává vstřícnost, empatie a přátelský akcent při kontaktuvýškové práce našich zaměstnanců s klienty. Pro úklidovou společnost A SERVIS LIPKA jednoznačně představuje spokojený klient to nejcennější čeho může ve své profesi dosáhnout.

V tomto kontextu je třeba zdůraznit, že pracovníci firmy jsou naslovovzatými odborníky s obrovskou a těžko docenitelnou dávkou praxe a zkušeností. Právě tyto aspekty mohou v určitých případech sehrávat významnou roli „rozdílového hráče,“ a své firmě tak mohou pomáhat dosahovat stabilních a perfektních výsledků.I z těchto důvodů lze většinu objednávek doslova „ušít“ na míru konkrétního klienta. Jak bylo řečeno, naše firma přináší zákazníkům originální systém mytí a čištění oken, skleněných ploch, stěn, výloh a výkladů. Který vychází z dokonalého mytí, čištění a legendárního leštění. Doslova třešničkou na pomyslném dortu kvality poté bývá nabídka speciální a dlouhodobé ochrany před jejich novým znečištěním.

I z těchto důvodů…

I z těchto důvodů mohou pracovníci úklidové a čistící společnosti A SERVIS LIPKA každodenně realizovat údržbu a ošetření ceník mytí okenoken či mnoha dalších prosklených ploch. A to na různých typech soukromých staveb, kancelářských budov nebo průmyslových objektech s plným vědomím faktu, že reprezentují jedno z nejlepších a nejvyhledávanějších jmen v oblasti těchto služeb. Pro klienta je rovněž důležité vědět, že zkušení profesionální specialisté firmy pracují při každé zakázce s vysokou mírou ohleduplnosti. A to nejen k majetku klienta, ale i k bezprostřednímu okolí. Při své činnosti proto vždy postupují s nejvyšší mírou citlivosti a opatrnosti. I tento prvek „slušnosti a přístupu“ představuje důležitou součást firemního know-how.

Při procesu …

Při procesu ošetření oken, prosklených prostorů nebo výkladů – spoléhá úklidová firma A SERVIS LIPKA na svoji prověřenou a originální technologii, která dokáže účinně zasahovat a pomáhat i na velmi znečištěných plochách. Při porovnání s jinými podobnými firmami, se nečistí pouze samotné sklo, ale celé okno jako stavební a architektonický prvek. Klientova okna jsou čištěna komplexně, výškové mytí okenprecizně a velice poctivě – zkrátka, ošetřena je vždy celá konstrukce. Takto provedená práce potom přináší jednoznačný úspěch, který každý zákazník plným právem očekává. Jádrem takto zvoleného postupu je důsledné umytí celého okna – tedy skel, rámů a parapetních desek.

Užitečným…

Užitečným příkladem tohoto originálního a profesně poctivého přístupu tak může být i čištění oken a skel – které tvoří nedílnou součást při náročných stavebních činnostech. Každý z nás si dokáže představit, jak vypadají okna a prosklené plochy po odchodu stavbařů a řemeslníků. Fleky, stříkance od malty, stěrky, vápna, silikonu a různých typů barev. Velice zjednodušeně řečeno – pro majitele takovýchjak vyleštit okna oken se jedná o „výbušnou směs,“ která nejenže nevzhledně a nepřijatelně vypadá, ale stejně tak se obtížně čistí a dává do původního kvalitního stavu.

Skutečně -…

Skutečně – profesionálním řešením takového velmi složitého úkolu je vzít do ruky pevnou a velice ostrou škrabku, která si v rukou zkušeného profesionála – jako jediná – dokáže s takovou pohromou poradit. Od profesionálů Okna Brno, mytí si tato činnost vyžaduje zkušenost, soustředěnost, opatrnost, pevnou ruku a rozvahu. Při této práci se nejedná pouze o vlastní prsty. Ale také o samotné sklo jak vyleštit okna bez šmouhnebo rám, které lze velmi snadno nevratně poškrábat. Kvalita je ovšem i zde na prvním místě. Takže naši zkušení pracovníci každý svůj pohyb podřizují tomuto základnímu firemnímu přikázání.

Škrabkou se…

Škrabkou se z oken odstraní všechny zbytky po stavebních pracech. Následně se celá okna začnou pečlivě umývat a čistit roztokem účinné chemie a vody. Naši pracovníci tento unikátní prostředek důvěrně nazývají rozmývákem – právě on velmi kvalitně a zcela spolehlivě vyčistí každý kousíček okna. Stojí za připomenutí, že právě rozmývák je mimořádně šetrný, takže při jeho používání nehrozí sebemenší poškození čištěných ploch. Díky jednoznačně pozitivním účinkům rozmýváku se okna dokonale zbaví zachyceného prachu po škrabce a ostatních jemných nečistot včetně mastnoty. To je samozřejmě pro perfektní vyčištění a konečné vyleštění okna zcela nezbytné. Při této činnosti si pracovníci společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí, čištění a leštění oken Brno počínají mimořádně pečlivě, systematicky a s maximální pozorností. Blahodárným účinkům rozmýváku tak neunikne ani to nejskrytější zákoutí znečištěného okna.

Právě v tuto…

Právě v tuto chvíli je nezbytné zdůraznit, že z pohledu klienta je tento – mnohaletou praxí odzkoušený a dokonale funkční pracovní postup. Který byljak na mytí oken vytvořen pro systém čištění oken –  mimořádně stabilním a cenným prvkem firemního know-how. Přesvědčivým důkazem správnosti této cesty, jsou každodenní pozitivní reakce v zemích střední Evropy. Kde má společnost A SERVIS LIPKA své zastoupení. Ve chvíli, kdy pracovníci A SERVIS LIPKA ukončí fázi umývání oken. Přichází na řadu další krok, který je pro perfektní výsledek čištění obzvlášť důležitý. Na první pohled se může zdát, že poctivé a důsledné setření zbytkové vody a vlhkosti ze skel gumovou stěrkou, nepředstavuje nic mimořádného. Ale přesně pravý opak je pravdou a nutností. Neboť bez tohoto kroku, tato ověřená technologie další činnost nepřipustí.

Protože pozadí…

Protože pozadí této firemní technologie není zase až tak složité – stojí za to – věnovat jí několik řádků navíc. Běžně používaná leštící kosmetika, která se v domácnostech nebo ve firmách většinou vyskytuje – zanechává na každém okně typické šmouhy a fleky. Určitě mi dáte za pravdu, že čím umýt oknanevypadají dobře, a my je rozhodně nemáme rádi. Odborníci často klienty varují, že po umytí skla na jekémkoliv okně, by rozhodně neměly zůstávat žádné pozůstatky a stopy po starém leštidle. Z jakého důvodu? Nevzhledné skvrny a šmouhy „spojené s minulostí“ totiž vystoupí postupně, ale jistě na povrch.Takže se zanedlouho objevují nikým nechtěné odkazy na předchozí proces čištění.

Tento hrubý…

Tento hrubý nedostatek považuje firma A SERVIS LIPKA za natolik závažný a důležitý, že od prvopočátku své profesionální činnosti zásadně nepoužívá při leštění oken žádných, byť sebevíce kvalitních a nejmodernějších leštidel! Při závěrečné etapě u své vlastní technologie mytí, čištění a leštění oken se proto spoléhá pouze na dva faktory. Pořádný kus bavlněné tkaniny a sílu svalů svých zaměstnanců, neboť systém tzv. suchého leštění se jednoznačně projevil jako nejlepší a nejúčinnější. Samotné suché leštění je ve své podstatě velice jednoduché. Jak bylo řečeno, použije se pouze kvalitní bavlněná látka a trpělivá síla pečlivých profesionálů. Okna jsou pracovníky leštěna tak dlouho, dokud nezůstanou dokonale čistá a lesklá. Nelze zpochybnit skutečnost, že se po fyzické stránce jedná o náročnější způsob leštění. Ale konečné výsledky tohoto suchého leštění se přípravky na mytí okens využitím chemických prostředků nedají vůbec porovnávat.

Léta úspěšné…

Léta úspěšné praxe a mimořádná spokojenost firemních zákazníků, přesvědčila naší společnost A SERVIS LIPKA, že takto vyleštěná a ošetřená okna nabízí klientům čistý a zářivý vzhled mnohonásobně delší dobu. Všudypřítomný atmosferický spad, nečistoty pravidelně přinášené větrem, deštěm nebo sněžením se totiž, na takto vyčištěných a vyleštěných sklech  neusazují vůbec snadno. Je prokázáno, že leštění běžnými chemickými prostředky se ani zdaleka nedokáže, ba a ani nemůže pochlubit takto kvalitními výsledky. K vysvětlení této skutečnosti určitě přispěje i tato poznámka odborného charakteru. Každé používané chemické leštidlo vytváří na vyleštěném skle velice tenkou vrstvu tzv. mikrofilm. Kdy v zápětí začne mít vlastnosti „neviditelné lepící pásky.“ Na takto ošetřených oknech se v krátké době začnou přichytávat všechny nečistoty a prach z okolí. Což má za následek jediné jak odstranit polepy z oken– opětovné mytí a čištění během nepřípustně krátké doby.

Firemní,…

Firemní, přesně fungující a mnohaletými zkušenostmi prověřený technologický postup suchého leštění proto tvoří základní kámen. Který garantuje mimořádnou stálost vyleštěných skleněných ploch. Po ukončení leštění, společnost A SERVIS LIPKA svým klientům nabízí další progresivní zdokonalení. Kdy vyleštěná okna jednoznačně v otázce kvality – posouvá a další úroveň výše. Úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí, čištění a leštění oken, včetně nano-impregnace Brno přináší svým zákazníkům moderní a skutečně jedinečný proces. Tzv. hydrofobní impregnace. Podstata této skvělé metody spočívá v radikální myšlence. Okna se nanesením speciální a unikátní nano-impregnace ochrání vlastními silami před nežádoucími povětrnostními vlivy okolí.

Přitom se…mytí zimních zahrad

Přitom se vůbec nejedná o nikterak komplikovaný technologický postup – po první tzv. základní aplikaci nano-impregnace, se prosklená plocha  ponechá 15-20 minut zaschnout. Jedná se čistě o technologickou dobu. Která je nezbytná, aby aplikovaný nátěr správně plnil svoji funkci. Poté se na takto kvalitně připravený povrch pozvolna a pečlivě nanese hydrofobní impregnace GlasProtect. Tím vznikne – svými vlastnostmi jedinečná nanovrstva, kterou profesionální odborníci A SERVIS LIPKA ještě poctivě vyleští do vysokého lesku. Ekonomičnost, efektivnost, ale především vysoká účinnost této moderní chemické ochrany tkví v tom, že při dalším mytí svých oken již zákazník nebude potřebovat žádné další chemické čistící prostředky. Ať již se jedná o saponáty či leštidla.

mytí výlohKlient nebo…

Klient nebo jiná úklidová firma si bohatě vystačí s kbelíkem vlažné čisté vody. Precizně aplikovaná nano-vrstva GlasProtect spolehlivě zabezpečí proces shlukování nečistot do miniaturních kuliček. Takto shromážděné veškeré nečistoty se poté snadno – díky dešti, větru, ale také samospádu – z okna odpoutají a padají dolů mimo skleněné prostory. Klíčová výhoda této technologie spočívá také v tom, že tyto kuličky nečistot v žádném případě nezanechávají stopy na skle. Mimořádně ceněnou vlastností této progresivní metody je také skutečnost, že nano-impregnace GlassProtect dokáže velmi účinně zabránit vzniku vodního kamene. Také ůzných druhů plísní a zrovna tak vzniku solných nebo rezavých skvrn. Prosklené plochy jsou na dlouhou dobu rovněž dostatečně chráněny před škodlivými vlivy UV záření. Což ve svém důsledku velice pozitivně ovlivňuje spolehlivost ochrany před nežádoucí materiálovou degradací konstrukce celého okna.

Úklidová společnost…

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA poskytuje svým zákazníkům dvouletou záruku na funkčnost nano-vrstvy GlassProtect, zároveň ovšem garantujemytí prosklenných stěn stoprocentní účinnost této vysoce účinné moderní technologie. Trvalá a plná účinnost nano-vrstvy, díky své převratné technologii, se však spolehlivě pohybuje v rozmezí 4 až 5ti let. Všechny tyto skutečnosti, které jsou součástí systému nano-ochrany GlassProtect jsou důležité především pro zákazníky, kteří potřebují ošetřená a čistá okna ve velkých a rozlehlých prostorách. Samotné čištění rozsáhlých prosklených ploch je časově a finančně náročnější. Takže zákonitě nastává problém při nutnosti častějšího čištění a mytí z důvodu klimatických a smogových podmínek dané lokality. Tento systém nano-impregnace představuje unikátní produkt pro profesionální čištění. Který dokáže udržet okna, výlohy a ostatní prosklené plochy dlouhodobě čisté a zářivé.

Tyto informace…

Tyto informace se opět potvrdily i nedávno, kdy naše společnost čistila okna v poměrně velké a rozlehlé rodinné vile. Zákazníci jednoduše již nestačili na takové množství oken. Proto oslovili profesionály z A SERVIS LIPKA s žádostí o pomoc. Konečný výsledek je nesmírně potěšil. Přičemž největší důvod k radosti pocítili až o nějaký čas později. Kdy se plně projevily výjimečné účinky hydrofobní impregnace. Klienti nám s radostí a s úsměvy sdělovali své spokojené pocity. A upřímně děkovali za skvělé řešení v podobě aplikované nano-impregnace. Z jejich strany zaznělo neskrývané uspokojení nad skutečností, že z venkovní strany nemusí okna vůbec čistit. Což jim šetří čas, finanční prostředky i práci – skutečně lepší a kvalitnější řešení nemohli zvolit. Naše firma A SERVIS LIPKA je velmi potěšena, že mohla pomoci svým klientům o polovinu zjednodušit jejich péči o všechna okna v jejich rodinné vile.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.