Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Více čistoty a prodloužení životnosti průmyslových podlah

Více čistoty a prodloužení životnosti průmyslových podlah 12 Srp

Pocity z čisté a dobře ošetřené podlahy jsou vždycky bezvadné. Naše společnost A SERVIS LIPKA je právem hrdá, neboť v tomto směru sehrává důležitou roli. Již více jak 30 let se totiž věnujeme odborné údržbě všech typů podlah pro nejrůznější zákazníky.

Impregnace betonových podlah a dlažby znemožní znečištění do hloubky

Kvalitní ošetření podlahy v první řadě předpokládá, že dotyčný dobře zná odborné řešení. Neboť jedinkrát stačí vzít do rukou nevhodnou chemii nebo ostrý, či hrubý kartáč – a velký problém je na světě… Ovšem, předvídavý majitel se dokáže těmto těžkostem snadno vyhnout. Pro kvalitní ošetření podlahy přece stačí zvolit zkušenou profesionální firmu a její specialisty, například úklidovou a čistící společnost A SERVIS LIPKA.

Naše společnost a strojové hloubkové čištění podlah mají v oboru úklidových činností své pevné místo a dobré jméno. Strojové čištění v provedení firmy A SERVIS LIPKA se stalo synonymem stálé kvality a důvěry zákazníka v precizní výsledek. Pokud se zeptáte proč, tak odpověď je v podstatě velmi jednoduchá. Samotný klient a jeho důvěra je u nás vždy na prvním místě, proto je každá naše práce pro zákazníka prováděna s plnou zodpovědností a vážností.

Jak tedy naše strojová metoda funguje a co našim klientům přináší? V první řadě respektuje odborný požadavek technologicky přiměřeného čištění a ošetření. To znamená, bez jakéhokoliv použití postupů, čistící techniky nebo chemie, které nejsou prověřené a adekvátní, resp. které neberou ohled na povahu znečištění podlahy, či její materiál apod.

Naše mezinárodní úklidová společnost A SERVIS LIPKA, Čištění betonových podlah Praha, využívá u každé objednávky spolehlivý a výkonný jednokotoučový stroj. S jeho nepostradatelnou pomocí jsou podlahy vždy vyčištěny hloubkově do sebemenšího detailu. Technicky se jedná o strojové zařízení s pracovní hmotností cca 50 kilogramů. Během své činnosti velice efektivně využívá silného přítlaku, který je směrován přímo na rotační čistící kotouč o průměru 45 centimetrů. Podlaha je tak systematicky, rovnoměrně a důkladně vyčištěna až do hloubky struktury podlahového materiálu.

Ano, zkušená a velice kvalifikovaná obsluha firmy A SERVIS LIPKA vždy zahajuje proces hloubkového čištění klientovy podlahy důsledným vykartáčováním celé znečištěné plochy. Samozřejmě, toto sebevýkonnější strojové úsilí by bylo k ničemu bez zásadní pomoci účinné, přitom šetrné čistící chemie…

Při pečlivém drhnutí podlahy jsou převážně využívány skvělé účinky čistící chemie zásaditého charakteru. Nejen, že poskytují značný čistící výkon, ale vůči podlaze jsou velmi šetrné. Rozhodně nehrozí žádné poškození povrchu ani materiálu podlahy. Pokud je ovšem podlaha silně až extrémně znečištěna např. stavební činností, naši specialisté neváhají použít ještě mnohem účinnější a agresivnější čistící chemii kyselého složení. Výběr vhodné čistící chemie je vždy plně v kompetenci zkušených pracovníků naší firmy A SERVIS LIPKA a podléhá přísným technologickým pravidlům, které jsou podloženy odbornou kvalifikací a mnohahaletou náročnou praxí.

Stejné, odborně specifické nároky jsou kladeny na výběr čistících kotoučů. Velice účinné, přitom jemné štětiny kvalitních kartáčů, které jsou v přímém kontaktu s čištěnou podlahou – musí čistit nejen mimořádně přesně a precizně, ale musí být bezpečné a šetrné. Mechanický krouživý pohyb kotoučů nesmí za žádných okolností podlahu zatěžovat, natož ji jakkoliv poškodit!

Vysavač z vydrhnuté plochy spolehlivě vysaje všechny nečistoty

Představitelem následující etapy naší strojové metody je vysoce výkonný třímotorový průmyslový vysavač. Našim odborníkům se pomocí jeho neuvěřitelného sacího výkonu vždy podaří, a to skvělým způsobem odstranit veškeré uvolněné nečistoty, mnohaletou úporně zašlapanou špínu a odolnou mastnotu. Vysavač z vydrhnuté plochy spolehlivě vysaje všechny nečistoty, které účinná chemie a rotační stroj uvolnily i z hloubky podlahové struktury, takže vše skončí v jeho sběrné nádobě.

Navíc, díky speciální konstrukční úpravě vysavače – v podobě pružné odolné hubice a speciálních gumových lišt – je z podlahy spolehlivě odstraněna přebytečná voda, vlhkost a použitá čistící chemie.

Po precizní činnosti výkonného vysavače je již klientova podlaha hygienicky čistá a zdravotně vydezinfikovaná. Přesto následuje ještě jedno umytí celé vyčištěné plochy čistou vodou. Jedná se o důležitý technologický krok, při kterém je podlahová plocha zneutralizována, takže již nehrozí žádné případné negativní účinky použité chemie. Nyní již následuje vyschnutí podlahy přirozenou cestou.

Pro každou – strojově vyčištěnou podlahu, je mimořádně důležité závěrečné ošetření, kterým je důkladné odborné navoskování, resp. zakonzervování podlahy. Naše úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA realizuje tuto činnost procesem tzv. fluatace, kdy je na precizně vyčištěnou podlahu aplikována kompaktní vrstva speciálního průmyslového polymeru.

Tuto kvalitní odbornou činnost naše firma doporučuje všem svým klientům, neboť odolná vrstva vosku, nebo-li polymeru, spolehlivě zabezpečí, že se navoskovaná podlaha nebude snadno špinit a dlouhodobě si zachová svůj působivý vzhled. Stane se pružnou a odolnou proti mechanickému i chemickému poškození, a její povrch získá jedinečné protiskluzové vlastnosti.

Naše profesionální firma A SERVIS LIPKA používá při zakonzervování podlahy kvalitní matný, případně pololesklý polymer renomované německé značky PKD. Tyto vosky vynikají skvělými vlastnostmi, funkčností a během naší dlouholeté úspěšné praxe se nejlépe osvědčily.

Naši specialisté nanášejí na klientovu precizně čistou podlahu dvě až tři vrstvy vosku, dokud není vytvořena pevná celistvá vrstva polymeru, která skvěle odolává běžnému zatížení. Jak již bylo řečeno – odborné zakonzervování podlahy dlouhodobě spolehlivě zabezpečí všechny již zmiňované charakteristiky – k plné spokojenosti našeho klienta.

Efektivní metoda strojového čištění a komplexního ošetření podlah v provedení profesionální společnosti A SERVIS LIPKA – představuje odborné, vysoce účinné a přitom šetrné řešení se skvělým zabezpečením povrchové ochrany. Našim klientům přinášíme vždy perfektní a dlouhodobý výsledek. Bude nás velice těšit, a pochopitelně plně zavazovat, pokud se i vy stanete našimi klienty. S důvěrou se na nás obraťte – věřte, že my uděláme vše pro vaši důvěru a spokojenost, ale především pro špičkový vzhled vaší podlahy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.