Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Vandalismus jako nejhorší forma protestu. Odstraňování graffiti Brno

Vandalismus jako nejhorší forma protestu. Odstraňování graffiti Brno 31 Čvc

Máte vlastní zkušenost se sprejery, kteří vám znehodnotili majetek? A jak jste na vzniklou situaci reagovali? Na internetu najdete spoustu firem, které nabízejí službu odstraňování graffiti. Jenže ne všechny z nich poskytují komplexní služby. Mezi ně patří kupříkladu i to, že pokud graffiti nejde úplně bez problémů dolů, protože předtím zdi nebyly ošetřeny antigraffitovým nátěrem, tak už fasádu nepřemalují a podobně. Svoje zkušenosti s tím mají i můj táta s mojí macechou.

Jak účinně chránit fasády a zdi proti graffiti a sprejům

Ti se před nedávnou dobou přestěhovali do novostavby kousek za Brnem. Než však došlo ke kolaudaci domu, nějaký vandal jim dům posprejoval. A barvou vůbec nešetřil. Vypadalo to, že se mému otci někdo mstí. Že to tedy nebyla náhoda. Můj táta se totiž dal na politiku a někomu pravděpodobně dost hýbl žlučí…

Oba věděli, že s odstraňováním graffiti si sami neporadí. Takže doufali, že když si na to někoho najmou, bude po problémech. Jenže nebylo. Po nápisu tam zbyla pořád poměrně výrazná barevná skvrna. Zaměstnanci dané firmy řekli, že se s tím nic víc nedá dělat, protože neměli antigraffitový nátěr, a že už to tam zůstane navždy.

Samozřejmě s jejich prací ani trochu nebyli spokojení, a tak se nakonec snažili skvrnu zamaskovat fasádní barvou. Jenže graffiti bylo odstraněné tak ledabyle, že prosvítalo i pod tou fasádní barvou. Takže si opět sedli k internetu s úmyslem najít opravdu dobrou firmu, která by měla skvělé reference, aby nemuseli stále řešit stejnou situaci pořád dokola.

Kdo Vám spolehlivě aplikuje antigraffitovou ochranu v Brně

Ve vyhledávání jsme narazili na diskuzi vandalismus jako nejhorší forma protestu, odstraňování graffiti Brno. A jak účinně chránit fasády a zdi proti graffiti a sprejům. A kdo Vám spolehlivě aplikuje antigraffitovou ochranu v Brně. A podle recenzí objevili úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstraňování graffiti Brno, která se zabývá i právě odstraňováním graffiti a nabízela vše, co bylo potřeba.

Psali, že nejenomže nabízí odstraňování graffiti, ale i případné přemalování, pokud by nějaký nežádoucí odstín barvy zůstal, ale vždy podle všeho graffiti odstraní do té míry, aby nápis případným přetřením nebyl absolutně viditelný. A k tomu nabízeli i antigraffitový nátěr.

Zavolali jim a domluvili se s nimi na termínu, kdy k nim přijedou zničenou zeď dát do pořádku. Nejprve graffiti odstranili, kdy zůstal opravdu světlý stín, který následně přetřeli barvou, jež si nechali předem namíchat. Poté nanesli antigraffitovou ochranu, zkráceně AGO.

Jedná se o nanotechnologii, která zabrání vsáknutí spreje do podkladu a následné odstranění graffiti je snadnější a daří se bez pozůstatků obrysů a stínů. S jejich prací byli skutečně moc spokojení, a proto lze A SERVIS LIPKA jedině všem doporučit, protože pokud se na ně obrátíte, máte záruku, že vše přenecháváte skutečným odborníkům, kteří vědí, co dělají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.