Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Vandal posprejoval zídku navzdory kamerám, „Čištění graffiti Plzeň“ nám s tím ale pomohlo

Vandal posprejoval zídku navzdory kamerám, „Čištění graffiti Plzeň“ nám s tím ale pomohlo 20 Říj

kdo odstraní graffitiU vily jsme si nechali udělat kamerový systém, jednak proto, že nás už dřív, když jsme bydleli ještě v bytě vykradli. A jednak proto, že jsme nepovažovali naši čtvrť za úplně bezpečnou. Některé existence, které se v okolí pohybují, jsou přinejmenším podezřelé. Kameru tak máme umístěnou nad hlavním vchodem, pak zezadu domu u vchodu na zahradu a poslední kameru máme nad garáží. A zatím jsme s tím takto byli v pohodě. Já jsem si totiž i myslel, že když by se zloděj přece jen přiblížil k domu s úmyslem něco ukrást, tak by ho pak nainstalované kamery přesvědčily o opaku. A těžko říct, jestli jsme doteď měli jen štěstí, že se do baráku žádný zloděj nechtěl vloupat a nebo, jestli se opravdu potvrdila naše domněnka s tím, že ho kamery vylekaly a on si svůj čin rozmyslel. – čím odstranit graffiti

Těžko říct, naštěstí, a musím to zaklepat do stolu, se nám nic z domu, garáže a vlastně ani zahrady neztratilo. Až jednou, když jsem přišel odpoledne dřív z práce domů, doma ještě nikdo nebyl, žena byla v práci, děti ve škole, jsem se nestačil divit. Protože zídka, která lemuje příjezdovou cestu, byla posprejovaná obrovským graffiti. První, co mě napadlo předtím, než jsem vytočil číslo na policii, je, že se kouknu do kamerového záznamu. Jenže na něm nic nebylo. Záběr kamery končí těsně před garáží a na zídku ani zdaleka nevidí. Nečekal jsem na ženu, až se vrátí domů a raději to začal hned řešit. Sedl jsem si k počítači a na internetu hledal možnosti.

Po chvíli…

jak odstranit graffitiPo chvíli jsem narazili na úklidovou společnost Plzeň odstranění graffiti. Je to osvědčená firma, která se roky zabývá s bojem proti graffiti a kromě odstranění nabízí také prevenci před dalším zákrokem sprejových vandalů. Takže jsem se už dál nepotřeboval rozhodovat, toto byl prostě favorit. A výsledek byl opravdu perfektní, A SERVIS LIPKA, s.r.o. nás od graffiti zbavil a následně podnikl i preventivní kroky jako ochranu, postup vám popíšu následovně. Po odstranění nevzhledného graffiti nápisu (to probíhalo tak, že sprejový obrazec nejdříve co nejvíce zeslabili a poté ho ještě museli přetřít fasádní barvou) udělali zmíněný preventivní krok – antigraffiti nátěr. Tato antigraffiti ochrana totiž zajistí následné odstranění graffiti se 100% výsledkem.

Protože se jedná o speciální technologii, která spočívá v unikátním nátěru. Jenž zamezí propuštění graffiti spreje až do struktury povrchu a graffiti lze pak snadno odstranit. Pokud se objeví na zídce znovu graffiti, A SERVIS přijede a okamžitě ho odstraní. A aplikuje novou vrstvu antigraffiti nátěru. A SERVIS poskytuje celý tento následný servis zdarma. Což je od nich opravdu velmi přátelské. Takže já se svými zkušenostmi nemůžu jinak, než tuto bezva společnost doporučit všema deseti. Protože jednak odvedli svou práci na jedničku, jednak domluva s nimi byla neuvěřitelně rychlá, a navíc je to ještě příjemné, co se týče ceny za zákrok. To je prostě kombinace, kterou nemá šanci jiná firma v Česku překonat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.