Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Umývání oken je rychlé a snadné pokud použijete systém suchého leštění

Umývání oken je rychlé a snadné pokud použijete systém suchého leštění 5 Lis

S přítelem provozujeme vegetariánskou restauraci kousek od centra města, která se těší rok od roku vetší oblibě. Je to dáno také tím, že přibývá lidí, kteří ze svého jídelníčku vyřazují maso. Velmi dbáme na to, aby naše jídla byla zdravá, výživná a přitom chutná. Jsme také poměrně pečliví, co se čistoty týče. Snažíme se, aby bylo vždy vše perfektní, čisté a lesklé.

Mytí a čištění prosklených ploch pergol, zimních zahrad a skleněných fasád v Praze

K tomu nám nyní dopomáhá úklidová firma, která nám dokonale umyla všechna okna v restauraci. Proč jsme se rozhodli zrovna pro ně? Na internetu jsme sice našli několik úklidových firem, ale tato byla zaručeně nejlepší. Měla totiž mnoho velmi příznivých recenzí, a to jak od soukromníků, tak i velkých firem. Na jejich webových stránkách jsem pak četla, jak se o okna starají a nadchla mě jejich technika.

Na firmu A SERVIS LIPKA jsme se posledně obrátili a požádali o termín. Překvapilo nás, že firma mohla už hned třetí den. To bylo úžasné, protože jsme nemuseli dlouho čekat. Když k nám přijel tým pracovníků, který zajišťuje Mytí oken Praha, netrvalo dlouho a dali se s vervou do práce. Nic od nás nepotřebovali, veškeré vybavení a profesionální přípravky měli s sebou. Nejprve začali okna důkladně umývat, nevynechali ani rámy a parapety.

Technika mytí oken této oblíbené firmy začíná pečlivým provedením čistým rozmývákem a pokračuje důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Tato stěrka je velmi šetrná a díky gumě chrání před poškrabáním skla. Pak pracovníci čekali, než okna dokonale oschnou, aby se mohli vrhnout na leštění. Tím nás docela překvapili, protože nepostupovali tak, jak bychom očekávali a jak to běžně dělám já.

Neměli totiž žádné leštící přípravky. Ty nejsou pro leštění oken vhodné, protože pak se po nich objevují šmouhy, které nevypadají hezky. Místo těchto přípravků používají čistou bavlněnou plenu, která dokonale vyleští všechna okna. Sice je práce fyzicky náročnější, ale tento způsob tzv. trik suchého leštění, má své výsledky.

Když tým skončil, byli jsme s přítelem nadšeni. Okna byla tak lesklá, jak již dlouho ne. I když okna samozřejmě sami umýváme, tak nikdy jsem nedosáhla takové čistoty a dokonalosti. Pokud chcete opravdu perfektně umytá okna, myslím, že jen úklidová firma vám dá přesně to, co potřebujete.

Od té doby, co jsme si firmu na mytí oken poprvé objednali, jsme se rozhodli, že si je k nám do restaurace pozveme každý rok. Po jejich zásahu se okna dokonce i lépe myjí a udržují. Byla jsem s nimi tak spokojená, že jsme si je dokonce pozvali k nám domů. A neumyli nám jen okna, ale postarali se důkladně také o naše koberce, protože se věnují i čištění koberců.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.