Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Umývání a čištění prosklených ploch ve výškách na pergolách a zimních zahradách

Umývání a čištění prosklených ploch ve výškách na pergolách a zimních zahradách 5 Lis

S růstem naší účetní firmy rostla i potřeba změny v podobě větších a světlejších kanceláří. A tak jsme se po mnoha letech dokopali k rekonstrukci. Přestavba objektu byla poměrně náročná, natahovala se a poté, co pracovníci skončili, nechali nám předpisově ušmudlaná okna. S reklamací jsem u nich nepochodil, proto jsem se rozhodl, že si objednám nějakou spolehlivou úklidovou firmu, která okna zbaví barvy a zbytků stavebních hmot.

Jak efektivně čistit prosklené fasády a skleněné průčelí

Dostal jsem doporučení na úklidovou firmu Čištění skleněných Pergol, která, jak jsem zjistil, má i velmi dobrá hodnocení celkově. I když dám na osobní doporučení, raději se ještě vždy vydám a ujistím na internet. A jejich služba Mytí oken a prosklených ploch ve výškách se mi skutečně zamlouvala, protože měla mnoho pozitivních recenzí.

Zavolal jsem do firmy A SERVIS LIPKA a požádal o nejbližší termín. Protože bylo potřeba dát kanceláře co nejrychleji do pořádku. Nelze pracovat v takových podmínkách. Hned mi vyhověli a za dva dny jsem čekal tým pracovníků. Když jsem se přišel podívat do kanceláře před jejich odjezdem, tak jsem byl nadmíru s výsledkem spokojen.

Okna byla dokonale čistá, bez barvy, sádry i prachu. Byl to neskutečný skok směrem k lepšímu. A jak toho docílili? Díky své specifické technice a pracovníkům, kteří pracovali pečlivě a rychle. Nejprve začali okna důkladně umývat, nevynechali ani rámy a parapety. Vlastně je u nich velmi příjemné, že technika samotného mytí není nijak složitá. Vsází na pečlivost a kvalitní vybavení.

Co mě docela překvapilo, byl fakt, že neměli leštící přípravky. Podle nich nejsou pro leštění oken vhodné, jelikož pak se po nich objevují šmouhy, které nevypadají hezky. Místo těchto přípravků použili čistou bavlněnou plenu, která dokonale vyleští všechna okna. Sice je práce následně fyzicky náročnější, ale tento způsob, tzv. trik suchého leštění, má své výsledky.

Jsem rád, že jsem si firmu objednal a nechal si okna perfektně umýt. Zmizely všechny skvrny od barvy, prachu a omítky. Díky této zkušenosti můžu tuto úklidovou službu doporučit i dalším, kteří potřebují umýt okna. Na firmě je navíc skvělé to, že s nimi nebyl žádný problém a udělali všechno tak, jak slíbili. S tím bývá občas problém, mám dojem, že dnešní služby už všeobecně za moc nestojí.

Každý to chce mít honem a kvalita je leckdy druhořadá. Ale tato firma rozhodně nepatří k těm nezkušeným rychlokvaškám, kteří by si nejraději jen hrabali pod sebe. Naopak. Jejich profesionalita je vidět na každém kroku. Kdyby nebyli kvalitní, jistě by se těžko prosadili i v zahraničí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.