Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Úklidová firma, která má široké pole působnosti pro čištění

Úklidová firma, která má široké pole působnosti pro čištění 6 Zář

Založila jsem před několika lety firmu, která se zabývá prodejem zdravotnických pomůcek pro ženy těhotné a také ženy, které mají problémy s pánevní oblastí, včetně bolesti bederní páteře. Společně s několika kolegy jsem vynalezla produkt, který ženám pomáhá eliminovat obtíže, které by mohly nastat v průběhu porodu, po něm, ale také v důsledku ochabnutí svalů pánevního dna.

Umývání oken, výkladů v Brně

I když naše firma funguje relativně krátkou dobu, nedávno jsem se musela potýkat s nepříjemnými okolnostmi, které se v mém okolí děly. V první řadě jsme rozvázaly pracovní poměr s paní uklízečkou, která u nás působila od založení firmy. A ještě k tomu jsem řešila vandalismus v podobě graffiti, které se objevilo v podstatě po celé délce našeho plotu. A to skutečně nepůsobilo dobře.

Musela jsem obě nepříjemnosti ihned začít řešit. Vzhledem k tomu, že jsem nevěděla, na koho se mohu s důvěrou obrátit, započala jsem vyhledávání na internetu. Netrvalo to moc dlouho a narazila jsem na firmu, kterou všichni moc vychvalovali. Šlo o Umývání oken Brno. Zavolala jsem jim, slečna na centrále byla moc milá a hned mi nabídla termín. Řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsem potřebovala vědět. A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci.

Okna vyčistili perfektně a lesknou se jako zrcadlo. Nenašli byste na nich jedinou šmouhu. Pak na okna ještě dali impregnaci, aby se tolik nešpinila, a nemusela firmu volat příliš často. Navíc jsem byla velmi spokojená s chováním zaměstnanců. Všechno jim to zabralo minimální čas a já nemusela ztrácet svůj drahocenný čas jejich neustálou kontrolou. Byli velice milí a profesionální, o žádné nevrlé lidi vůbec nešlo. Tímto můžu službu mytí oken jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci za přijatelnou cenu.

Skvělé také bylo, že mi tato firma zároveň zajistila ve velmi krátkém čase také odstranění graffiti. Ale úklidových služeb nabízí celou řadu. Takže pokud chcete vyčistit koberec, podlahu, nebo třeba plíseň, jsou vám k dispozici. Všechno mají více rozepsané na svých internetových stránkách. Opravdu tuto firmu všem doporučuji, byla jsem s nimi spokojená skutečně ve všech ohledech. A jsou dostupní nejen pro celou Českou republiku, ale i pro Slovensko, Německo a Rakousko. Takže je vidět, že má firma A SERVIS LIPKA opravdu široké pole působnosti a odvádí vynikající práci, když má uplatnění i v zahraničí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.