Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Školku trápilo nevzhledné graffiti, to pomohli odstranit profesionálové z „Čištění graffiti Ústí nad Labem“

Školku trápilo nevzhledné graffiti, to pomohli odstranit profesionálové z „Čištění graffiti Ústí nad Labem“ 17 Říj

čím odstranit graffitiV naší úklidové a čistící firmě Ústí nad Labem odstranění graffiti  se kromě čištění oken, koberců podlah a dalších povrchů specializujeme také na odstraňování graffiti. Zajišťujeme také proti graffiti prevenci jako je opatření fasády antigraffitovou vrstvou a kompletní servis s tím spojený. Jsme jediná úklidová firma na trhu, která Vám může nabídnout celou škálu těchto služeb. A to od samotného odstranění graffiti z fasády, očištění graffiti, nanesení ochrany proti graffiti znečištění a vandalismu, použití antigraffiti nátěru, aplikace účinné ochrany proti sprejerům a jinému pouličnímu umění včetně výlepu plakátů. – jak odstranit graffiti

Díky této preventivní ochraně nebude odstranění případného dalšího graffiti problém a naše služby pak dosahují 100% účinnosti. Při odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem je totiž potřeba říci, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 do 90 %. Proto každému doporučuje myslet v první řadě na prevenci. Která vám následně může ušetřit velké množství peněz a nervů a zanechá vaši fasádu připravenou na budoucí efektivní údržbu. Toto opatření doporučujeme zejména lidem, bydlícím v centrech měst a institucím v něm sídlícím, zkrátka budovám umístěným v náchylnější lokalitě. My jsme však připravení Vám co nejrychleji pomoci s včasným odstraněním jakéhokoliv graffitového či jiného znečištění. Graffiti odstraňujeme téměř ze všech povrchů, avšak po odstranění graffiti z plochy, která nebyla nijak ošetřená, zůstávají na některých místech nevzhledné stíny.

Ty…

recenze odstranění graffitiTy se bohužel nedaří ani při opakovaném čištění úplně dokonale odstranit. U fasád a strukturovaných omítek je také třeba počítat s tím, že při odstraňení graffiti z neošetřených povrchů se může společně s odstraněním graffiti odstranit také část barvy fasády. Při odstraňování nevzhledného pouličního umění postupujeme následovně. Nejdříve se graffiti co nejvíce zeslabí a poté se přetře danou fasádní barvou. Co nejvyšší stupeň odstranění je však velice důležitý. Protože kdybychom graffiti pouze přemalovali bez předešlého odstranění, je zde vysoká pravděpodobnost, že by malůvky z pod nátěru vystupovaly a celá práce by byla zbytečná a zákazníci nespokojení. Zničenou fasádou ošklivým a nic neříkajícím nápisem se trápili i v malé mateřské školce. Nejdříve chtěli udělat novou fasádu, protože věděli, že pouhý nátěr graffiti úplně neodstraní.

Poté se ale rozhodli obrátit na profesionály z naší firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Fasádu jsme očistili, opravili, i natřeli, takže po graffiti nezbylo ani památky. Potom jsme budovu preventivně ošetřili antigraffitovou ochranou, což je nanotechnologická vrstva, která zakonzervuje, ale přesto jí umožňuje dýchat. Díky této vrstvě se grafitový sprej nevpije do hlubokých vrstev fasády a případné odstraňování graffiti je jednodušší a daří se ve většině případů stoprocentně. Fasáda školky tedy byla znovu krásně oranžová a rodiče do mí mohly nadále zvesela vodit děti si hrát. I samotní zaměstnanci školky byli spokojení s výsledkem. Do budoucna plánují využít i dalších našich služeb, jako je čištění koberců a podlah. Díky kterým bude prostředí školky antialergické a zcela zdravotně nezávadné.  A spokojení zákazníci jsou to, co nás nejvíce těší. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.