Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Strojové čištění umí čistit do hloubky, rotační kotouč je jediný prostředek čištění do hloubky struktury betonových litých průmyslových podlah a dlažeb

Strojové čištění umí čistit do hloubky, rotační kotouč je jediný prostředek čištění do hloubky struktury betonových litých průmyslových podlah a dlažeb 13 Říj

Hledáte někoho dobrého na čištění podlah? V tom případě bych pro vás měl tip. Jde o úklidovou firmu. Pracuji v pivovaru, a přestože se o úklid pečlivě staráme, došli jsme k závěru, že je potřeba nechat už pořádně vyčistit od úklidové firmy. Na podlaze už byly četné skvrny, které potřebovaly vyčistit. Tak jsme hledali někoho, kdo by se o to postaral. A právě jsme našli firmu A SERVIS LIPKA.

Jaký je systém ochrany betonových podlah proti silné špíně, olejům a gumovým šmouhám, kvalitní hydrofobní impregnace

Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měl i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze. Kontaktoval jsem je a vysvětlil jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za necelý týden přijeli do naše pivovaru vyčistit všechny prostory. A jejich strojové čištění podlah dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách.

Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Což se v práci jako je ta naše rozhodně hodí, protože to máte fleky na podlaze hned. A skvělý je i ten vosk. Díky němu podlaha už tolik neklouže a věřte mi, že v prostředí, jako je to naše, je to velice důležité. Mohlo být dojít nejenom k rozbití, ale i k nějaké nehodě. Tímto bych chtěl jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ.

Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc. Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho. Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu. Nabízejí i celou řadu dalších služeb, takže pokud poptáváte i něco jiného, tak stejně navrhuji podívat se na jejich stránky, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah a hydrofobní impregnace betonových podlah a dlažeb v Brně.

A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže se neváhejte na ně obrátit, ať už jste odkudkoli. Určitě s nimi budete spokojeni tak jako my. Cena jejich služeb je sice vyšší, ale rozhodně se vyplatí do této služby investovat. Ve výsledku se vám to vyplatí jak časově, tak i finančně. Protože byste sami museli nakoupit tuny čisticích prostředků a obětovat fůru času a stejně byste nedokázali dosáhnout takového výsledku, kterého jsou schopni oni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.