Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Strojové čištění podlah si poradí i se zaschlým vlasovým kondicionérem. „Strojové mytí podlah Liberec“

Strojové čištění podlah si poradí i se zaschlým vlasovým kondicionérem. „Strojové mytí podlah Liberec“ 13 Říj

Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazila na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma A SERVIS LIPKA nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. Nazývá se to průmyslový polymer. Když jsem se o tom dočetla, strojové čištění podlahbylo to jako na zavolanou, protože jsem zrovna poptávala nějakou dobrou firmu na čištění podlah.

Stala se mi…

Stala se mi totiž ta věc, že jsem jednou omylem zapomněla zavřít lahvičku od drahého vlasového kondicionéru a nechala ho otevřený na vaně. A mám kočku, která velice ráda shazuje věci z okraje vany dolů.

Většinou spadnou dovnitř vany, jenže bohužel lahvička s kondicionérem skončila mimo vanu. Takže nejenom že jsem přišla o prakticky celou lahvičku drahého kvalitního vlasového kondicionéru, který jsem dostala jako dárek. Ale než jsem se stihla vrátit domů a toto objevila, většina kondicionéru už dokonce zaschla.hloubkové mytí podlah

Určitě…

Určitě tomu napomohlo letní vedro. Takže jsem se to snažila vyčistit, ale na podlaze pořád zůstávaly nepěkné a mastné fleky. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měla i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.  Kontaktovala jsem je a vysvětlil jim, co požaduji.

Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a recenze na čištění podlahna všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách.

Tím docílili

Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěla jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ.Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. nechte práci odborníkům, vyčistí podlahy za vás

Naopak,…

Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc. Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho.

Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu. Firma Liberec čištění podlah  nabízí  i celou řadu dalších služeb, takže pokud poptáváte i něco jiného, tak stejně navrhuji podívat se na jejich stránky, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.