Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Strojová metoda čištění podlah je spolehlivým a bezpečným řešením

Strojová metoda čištění podlah je spolehlivým a bezpečným řešením 12 Srp

Zní to zcela jednoduše a dobře se to poslouchá – naše úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA má svou práci ráda. Vždyť se také profesionálně věnujeme úklidovým službám již 30 let a stále nás to nepřestává bavit, ba naopak.

Uzavřete povrch povlakem, voskování linolea, vinylové podlahy Praha

Vždy jsme byli pozitivně nakloněni každému rozumnému přání a požadavku, a ani zdaleka přitom nehrála roli velikost ani náročnost konkrétní zakázky. Práci pro našeho klienta vnímáme jako každodenní výzvu překonat a vyřešit jeho problémy nebo nečekané těžkosti, a vždy přitom dosáhnout maximální úrovně kvality a spokojenosti zákazníka.

Naše společnost nikdy nečeká, až špičkové progresivní technologie dorazí k nám, ale sami je systematicky a aktivně vyhledáváme a studujeme. Každý z našich pracovníků plně chápe nutnost kontinuálního vzdělávání při osvojování moderních a účinných trendů. Proto také ve firmě A SERVIS LIPKA najdete pouze odborníky a profesionály. Tato fakta se pochopitelně nejlépe odrážejí na kvalitě naší práce i na důvěře každého z klientů.

Stabilní, kvalitní a zákazníky oceňované výsledky nám proto umožnily prosadit se i za hranicemi – máme tedy spokojené klienty nejen u nás doma v České republice, ale také v Rakousku, Německu a na Slovensku. Realizace každé objednávky vždy probíhá tak, aby zákazník získal komplexní, profesionální a odborné služby, které svou kvalitou provedení patří k vrcholům ve své oblasti.

Portfolio našich odborných služeb je široké. Zkušení pracovníci firmy A SERVIS LIPKA spolehlivě zvládnou jakýkoliv typ podlahy, ať již se jedná o dřevěný masiv, přírodní nebo umělý kámen, linoleum, marmoleum, laminát, vinyl, nebo plovoucí podlahy, povrchy z betonu, či keramické dlažby. Základem kvality naší úspěšné technologie je vždy osvědčená strojová metoda čištění podlah, tedy moderní výkonné strojové vybavení, účinná čistící chemie, a pochopitelně naši pracovníci, kteří jsou skutečnými odborníky a profesionály!

Každý určitě chápe, že i ta nejmodernější a nejkvalitnější podlaha vyžaduje při své náročné činnosti pravidelné a odborně provedené ošetření. Udržíme tím nejen její působivý vzhled a jedinečné kvalitativní parametry, ale i výrazným způsobem prodloužíme její životnost. Jak již bylo zmíněno – bez výkonné a spolehlivé techniky, účinné čistící chemie a zkušených profesionálů by to prostě nešlo.

Často se totiž stává, že výsledek laického vyčištění podlahy nevypadá zrovna nejlépe, čímž přináší svému uživateli někdy menší, ale mnohdy také značné problémy. Úroveň těchto problémů tak může mít rozličné důvody. Od nespokojenosti s dosaženou kvalitou a vzhledem vyčištěného povrchu, až po poškrábání podlahové plochy, chemické poškození, nebo dokonce až po nevratné škody na podlahovém materiálu.

Na rovinu řečeno – oprava nebo dokonce případná výměna podlahy rozhodně není levná záležitost. V každém interiéru představuje podlaha určitou formu investice. Proto každý z nás právem počítá, že bude spolehlivě, a hlavně dlouhodobě plně funkční – bez nutnosti jakékoliv opravy, natož výměny… Nemluvě o tom, že podlaha vlastně každý interiér utváří a na její materiálové kvality, vzhled, odolnost a trvalost zásadním způsobem spoléháme.

Naše společnost A SERVIS LIPKA, Voskování linolea Praha a její progresivní strojová metoda čištění podlah si pochopitelně tyto nároky, pochopitelně plně uvědomuje a počítá s nimi při realizaci každé přijaté objednávky. Pomocí této spolehlivé a účinné metody tak denně vyčistíme a odborně ošetříme všechny typy podlah, ale také koberců nebo čalouněného nábytku.

Jakým způsobem tedy strojové čištění podlahy probíhá, abychom vždy dosáhli maximální spokojenosti našich zákazníků? Tato odborná metoda čistí podlahy precizně a kvalitně do hloubky materiálové struktury, přičemž ji zároveň pečlivě vydezinfikuje. Klíčovým prvkem k dosažení špičkové kvality je výkonné strojové vybavení a účinná, přitom velmi šetrná čistící chemie. Ovšem, ústředním bodem celého strojového procesu je spolehlivý jednokotoučový čistící stroj, který společně s účinnou chemií uvolní z podlahy veškeré nečistoty.

Bez mnohaleté praxe a odborných znalostí se může – výběr vhodné a zároveň účinné chemie – v konečném důsledku zle vymstít

Pokud se jedná o čistící chemii, profesionálové firmy A SERVIS LIPKA používají převážně zásadité chemické prostředky, které jsou spolehlivé, účinné a každopádně bezpečné. Samozřejmě, že ke slovu mohou přijít i chemické prostředky kyselého charakteru. Ovšem, pouze ve výjimečných případech, kdy byla podlaha extrémně silně znečištěna. Zářným příkladem takového znečištění jsou následky způsobené stavební činností. Tato mnohem účinnější, ale také agresivnější chemie si dokáže – za přesně daných podmínek – skvěle poradit s nánosy cementu, betonu, malty, lepidel, barev a mnoha dalších stavebních materiálů.

Proto je důležité v tomto směru doplnit jedno zásadní pravidlo.  Je vždy plně v kompetenci specialistů společnosti A SERVIS LIPKA. Jen odborně precizně proškolený a mnohaletou praxí dokonale prověřený zkušený pracovník totiž dokáže přesně posoudit, který typ chemického prostředku lze bezpečně použít! Musí vždy vzít v úvahu typ a kvalitu podlahového materiálu, jeho opotřebení a stupeň znečištění. Skutečně, bez mnohaleté praxe a odborných znalostí se může – výběr vhodné a zároveň účinné chemie – v konečném důsledku zle vymstít, což velice rychle vede k poškození povrchu, nebo dokonce k poničení klientovy podlahy.

Když tedy jednokotoučový stroj společně s čistící chemií dokončí svou důkladnou činnost, přichází na řadu extrémně silný třímotorový průmyslový vysavač. S jeho sací silou a energií jsou z vydrhnuté podlahy důsledně a systematicky odstraněny veškeré uvolněné nečistoty, zbytky vody a stopy po čistící chemii. Poté je pracovníky firmy ještě naposledy celá podlaha

umyta, byť pouze čistou vodou. Tímto důležitým technologickým krokem jsou spolehlivě neutralizovány případné účinky použité chemie. Po pečlivém vyschnutí celé podlahové plochy je systém strojového vyčištění ukončen, a podlaha je dokonale čistá a zdravotně vydezinfikovaná.

Pro dlouhodobé zachování špičkové kvality a životnosti podlahy, je zásadně důležitý následující odborný krok. Jedná se o tzv. zakonzervování povrchu, nebo-li nanesení kvalitní a kompaktní vrstvy moderního vosku. Úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA jej realizuje procesem tzv. fluatace, kdy je na precizně vyčištěnou podlahu nanesen speciální průmyslový polymer. Vznikne velmi odolná vrstva, která jedinečným způsobem chrání podlahu před mechanickým i chemickým poškozením, spolehlivě udržuje její působivý vzhled a podlaha dlouhodobě získává mnohé výtečné vlastnosti.

Vysoce kvalitní polymer garantuje, že povrch podlahy nyní disponuje skvělými protiskluzovými vlastnostmi, a pohyb po podlaze tak bude velice bezpečný. Profesionálové společnosti A SERVIS LIPKA používají zejména matný nebo pololesklý vosk německé značky PKD, neboť ve své kategorii patří k tomu nejlepšímu, co mohou úklidové služby nabídnout. Kromě všech zmiňovaných předností, disponuje odborně ošetřená podlaha také důslednou schopností eliminovat stopy, které na povrchu zanechávají vlhké nebo zpocené nohy.

Přednosti a jedinečná kvalita strojového čištění – v provedení specialistů naší společnosti A SERVIS LIPKA jsou potvrzovány dnes a denně. Nás samozřejmě velice potěší, pokud si i vaše domácnost nebo firma rozhodne zvolit si právě naše úklidové služby. Pro špičkovou kvalitu odvedené práce a dlouhodobou spokojenost našich klientů učiníme vše, co je v našich silách. Vždyť spokojený klient, který se na nás opětovně a s důvěrou obrací – je pro nás prvořadou odměnou a smyslem naší odborné činnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.