Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Stojí za to si na správné lidi počkat, koho najít v Brně na mytí a čištění

Stojí za to si na správné lidi počkat, koho najít v Brně na mytí a čištění 3 Zář

V naší pekárně jsme velmi dlouho spolupracovali s úklidovou firmou, která se starala o pravidelné mytí podlah několikrát do roka, stejně jako o mytí oken a výloh. Jenže ona úklidová firma zkrachovala a mi najednou nevěděli, koho narychlo sehnat. Znám to z vlastní zkušenosti. Když nutně někoho potřebujete a přijmete v podstatě kohokoliv, kdo projeví špetku zájmu, dopadá to tak, že ve výsledku jste nešťastní vy i váš zaměstnanec. A tomu jsme se chtěli vyhnout. Vybírali jsme pečlivě. Byť za cenu, že podlahy a okna musely chvilku počkat.

Odstraňování polepů, umývání oken a výkladů Brno

Dělali jsme si skutečně kvalitní průzkum na internetu. Zaplatili jsme si inzerci a všechny zájemce si důkladně proklepli. Nakonec jsme usoudili, že je lepší se zaměřit na úklidové firmy než na jednotlivce. A také, že je vhodné v tom nekonečném seznamu hledat takové, které mají dlouhou tradici a mohou se pyšnit dobrým hodnocením klientů. A těch už bylo podstatně méně. Nebudu vás napínat. Dopadlo to nakonec dobře. Za měsíc jsme měli přesně takovou firmu, jakou jsme hledali.

Rozhodování nám velmi ulehčila moje kamarádka, která vyzkoušela služby firmy Čištění výkladů Brno a velmi nadšeně o nich mluvila. Ještě v práci jsem tedy jejich jméno zadala do vyhledávače a hned jsme se dozvěděla, že kromě mytí normálních oken nabízejí i mytí oken ve výškách. A také ještě nabízejí spoustu dalších služeb jako čištění koberců, mytí podlah, odstraňování plísní a graffiti.

Opsala jsem si telefonní číslo a další den jsem je kontaktovala. Bylo vidět, že to jsou opravdu profesionálové, protože svou práci udělali mnohem rychleji, než jsem čekala. Bylo to možná i tím, že měli odpovídající vybavení. Všechno udělali opravdu poctivě, umyli veškeré prosklené plochy, a navíc i plochy přilehlé – rámy, žaluzie a parapety.

Nedalo mi to musela jsem se zeptat, jak to dělají, že mají okna tak čistá a hlavně, že se tak krásně lesknou. A pracovník z A SERVIS LIPKA mi řekl, že prý používali metodu tzv. suchého leštění, což znamená, že na leštění nepoužili žádné speciální čisticí prostředky, ale že použili vlastní sílu a na veškeré leštění používali pouze bavlněné látky a utěrky. Je to sice fyzicky náročnější metoda, ale stojí za to na výsledky počkat. Odvedli opravdu skvělou práci a musím říci, že takhle čistá okna a výlohy tu snad nikdy nebyly. Doufám, že nám tato firma vydrží ještě mnoho a mnoho let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.