Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Snažím se problémům předcházet, proto spolupracuji se společností Odstraňování graffiti Brno

Snažím se problémům předcházet, proto spolupracuji se společností Odstraňování graffiti Brno 31 Čvc

Nedá mi to, abych se nezmínil o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstraňování graffiti Brno, která do tří dnů vyřešila můj palčivý problém. Jsem osoba samostatně výdělečně činná a zabývám se prodejem designového nábytku. Tato společnost mi zařídila odstranění graffiti, kterým chtěl někdo uškodit mému podnikání. Naštěstí se mu to nepovedlo.

Každé i sebemenší graffiti odstraňte hned a další přibývat již nebudou

Věděl jsem ihned, na koho se mohu s důvěrou obrátit. Tato úspěšná a prosperující společnost se kromě širokého spektra úklidových činností totiž specializuje i na odstraňování graffiti, které provádí na celém území České republiky, ač svou základnu má v Brně.

Každopádně, jak víme, ve městech graffiti představují velký problém. Graffiti vidíte prakticky na každém druhém rohu. Někdy se tyto malůvky blíží uměleckému dílu. Jindy zohyzďují architektonicky cenné kousky. Ale celkově tento druh “vyjádření se” vnímám silně negativně. Naštěstí existuje obrana proti takovému druhu vandalismu.

Snažíme se problémům předcházet, proto spolupracujeme se společností Odstraňování graffiti Brno. Každé i sebemenší graffiti odstraňte hned a další přibývat již nebudou. Sprejeři jsou jak psi taky své tagy přečůrávají a přidávají.

Sprejeři jsou jak psi taky své tagy přečůrávají a přidávají

Pokud si necháte na dům nebo jiný objekt předtím nanést antigraffitový nátěr od této firmy, máte jistotu, že tyto nehezké malůvky z vašich zdí půjdou snadno dolů. A nebude vás to pak ani tolik stát. Pokud se však na vaší fasádě objeví, a vy žádný ochranný filtr nemáte, bude to horší. Sice to půjde dolů, ale bude to stát výrazně větší sumu. A v některých případech nejde odstranit stoprocentně.

Měl jsem štěstí v neštěstí. Vrstvu AGO jsem si již nechal preventivně aplikovat. Takže když pracovníci graffiti odstraňovali, šlo to velmi pěkně dolů, zabralo to minimum času a po graffiti nezůstala ani stopa. Proto tuto službu můžu všem jedině doporučit, protože jsem s ní maximálně spokojený. A tomuto je opravdu lepší předcházet. Je to i finančně výhodnější, i časově a vůbec všechno. Ne nadarmo se říká, že prevence je nejlepší řešení.

Pracovníci této firmy odvádějí opravdu vynikající práci a já je tak mohu jedině doporučit. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální, takže to byla vážně radost spolupracovat s tak příjemnými lidmi. Jejich ceny jsou navíc přijatelné. Nemohu jim skutečně nic vytknout. Na nikoho jiného se v budoucnu určitě obracet nebudu. Jsem s nimi spokojen v každém ohledu. Působí po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.