Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Smůla nám zaneřádila terasu, „Strojové mytí podlah Hodonín“ si s tím ale hravě poradil

Smůla nám zaneřádila terasu, „Strojové mytí podlah Hodonín“ si s tím ale hravě poradil 20 Říj

Renovace betonových podlahPřed časem jsme si s mužem nechali u naší malé chatky, kterou máme spíš jen tak na převlečení a ohřátí obědu. Protože jinak trávíme většinu času venku na zahrádce, udělat terasu s pergolou. Pěstovat zeleninu a ovoce ve velkém jsme už před časem vzdali. Máme toho trochu jen tak na chuť pro děti, jinak jsme vysadili spoustu květin a keřů, které nepotřebují tolik práce. A pergolu jsme si nechali udělat, abychom se nám tam hezky sedělo u kafe a s knížkou, nebo když přijedou děti, tak aby to bylo pohodlné. Kolem jednotlivých pilířů jsme dali obrůstat růže, po pomyslném stropě zase stolní víno na jídlo. Nábytek jsme pořídili jen obyčejný plastový. Protože jsme nechtěli, aby nás to zruinovalo. – mytí litých podlah

Když pak ale začali jezdit děti častěji, tak neměli kde sedět. Tak jsme vymysleli takovou vychytávku, když jsme potřebovali porazit starý ořech. Tak místo abychom dřevo nasekaly na polínka na topení, tak jsme udělali vysoké špalky na sezení. K tomu jsme koupili v nábytku několik měkkých podsedáků a hned jsme měli o několik míst k sezení víc. Manžel pak z bočních větví nařezal takové malé oválky, a pak doprostřed maloval různé krajinky. Do oválku vyvrtal dírku, kterou provlíkl provázek a zavěsil všude možně na trámy v terase. Takže jsme si takto to posezení zútulnili, vypadalo to skoro jako v nějaké hájence, až na ta paroží. Nedávno jsme špalky a nábytkem na terase šoupali, protože jsme chtěli podlahu trochu vyčistit od všeho prachu a pylu ze stromů, ale málem to nešlo.

Jak…

Renovace mramorových podlahJak byly špalky čerstvě nařezané z nedávno poraženého stromu, tak se to jako by přicuclo k podlaze a drželo. Když se nám to povedlo oddělat na stranu, tak jsme zjistili, jak je podlaha na několika místech, tam kde stály špalky, zalepená od smůly. A co teď s tím že, smůly se člověk jen tak nezbaví. Nebo znám babskou radu, když si člověk třeba v lese sedne do smůly, tak stačí kalhoty narvat do mrazáku a po chvíli se zmrzlá smůla dá jednoduše odrolit. S podlahou jsme si však rady nevěděli. Hledali jsme na internetu, jestli se s tím dá něco dělat, nebo je podlaha nadobro zničená. A naštěstí jsme narazili na úklidovou firmu Hodonín čištění podlah, které jsme náš problém vysvětlili, a oni nám ochotně přislíbili pomoc.

Vše nakonec dopadlo dobře, protože po smůle po zásahu A SERVISU nezůstalo ani památky, navíc se celá podlaha očistila a prozářila, že vypadala stejně tak, když jsme ji měli novou. A SERVIS LIPKA, s.r.o. k čištění podlah používá strojovou metodu, konkrétně kotoučový stroj. Ten zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupovali následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čisticí chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali doschnout.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.