Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Servisní čištění výkladů v Obchodních centrech a ulicích v Praze

Servisní čištění výkladů v Obchodních centrech a ulicích v Praze 5 Lis

S manželem podnikáme z domu a sklad včetně provozovny, kam si naši zákazníci mohou přijít osobně vyzvednout zboží, máme hned vedle. Je to v podstatě přestavěný vejminek, který se nyní může hrdě srovnávat s kdejakými novými kamennými obchody. Před časem jsme obchod osadili novou výlohou a proskleným vstupem.

Jakým způsobem snadno a kvalitně čistit výklady

A vzhledem k tomu, že se nerada starám o mytí oken v domě i výlohy vedle v obchodě, přišlo nám na mysl, že bychom si mohli na mytí oken pozvat zkušené techniky, kteří by skla vždy v pravidelných intervalech umyli. Ale vzhledem k tomu, že jsme s žádnou firmou neměli osobní zkušenosti, museli jsme se spolehnout na reference lidí na internetu a naše známé. Velmi jsme zvažovali různé možnosti a zjišťovali podrobnosti od námi vybraných firem. Nakonec jsme si vybrali a myslím, že jsme snad ani lépe udělat nemohli.

Před dvěma měsíci jsme si k nám pozvali úklidovou firmu Umývání a čištění výkladů Praha, která v našem domě i v provozovně provedla mytí oken. Na základě této zkušenosti jsem se rozhodla, že napíšu pár řádků o týmu této firmy, který si dokázal profesionálně poradit s nemalým množstvím skleněných ploch ve velmi krátkém čase. Při práci použili klasické rozmýváky a stěrky. Pracovníci jsou známí tím, že nepoužívají lešticí přípravky.

Spoléhají se pouze na svůj um a bavlněné hadříky. Říkají tomu trik suchého leštění. Trik proto, že tento způsob leštění nezanechává na sklech žádné šmouhy. Je to oproti použití některých leštidel skutečně nesrovnatelný výsledek. Já i můj manžel jsme byli mile překvapeni, jak dobře a rychle vše zrealizovali. Okna a výlohy, které byly velmi zanešené a zašpiněné prachem a částečně i tvrdými nečistotami z ulice, se nyní lesknou čistotou. Práci měli perfektně zorganizovanou, rychlé zrealizovanou, z naší strany byla maximální spokojenost.

A co víc, zákazníkům také umožňují ušetřit finance díky impregnačnímu nátěru oken. Je to skvělá věc, protože pak není nutné tak často skla umývat. Déšť totiž většinu práce udělá za vás – nečistoty totiž smyje. Je skvělé, když se nemusíte starat o vše sama a můžete se spolehnout na někoho jiného. A díky firmě si tento pocit vychutnáváme naplno. Jsou to totiž pracovníci naprosto bezproblémoví a ve všem vstřícní. Firmu musím tedy pochválit nejen za spolehlivou a dobře udělanou práci, ale také za její pracovníky, kteří jsou velmi solidní a pracovití lidé. A myslím, že je brzy pozveme i na strojové čištění koberců a podlah.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.