Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

S mytím oken je lepší se spoléhat na úklidovou firmu,“Výškové práce Praha“

S mytím oken je lepší se spoléhat na úklidovou firmu,“Výškové práce Praha“ 29 Zář

mytí oken ve výškáchKoupili jsme s manželkou další byt, který jsme chtěli začít pronajímat. Dali jsme ho do pucu. Ale s okny jsme už neměli náladu ani sílu se dřít. Byt byl navíc po rekonstrukci, takže byla hodně umazaná a asi bychom krásně lesklých oken jako z reklamy jak se říká, nedosáhli. Tak jsme se rozhodli, že si je necháme umýt od úklidové firmy, malá investice navíc by nás už stejně nezabila.  A nakonec jsme si vybrali úklidovou firmu Praha mytí oken. A byli jsme opravdu spokojení. Okna byla opravdu krásně vyleštěná a člověk se v nich viděl jako v zrcadle.

Zaměstnanci byli navíc velice milý a komunikativní. Domluva s nimi byla perfektní a rychlá, neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům, termín byl také fajn, nemuseli jsme na mytí oken čekat nějak dlouho, termín nám nabídli do deseti dnů. Navíc jsme na to nějak extra nespěchali, nájemníci se měli nastěhovat až za měsíc. S takovou firmou je opravdu radost spolupracovat, protože když vám někdo nabídne dobré služby a je ke všemu milý a spolehlivý, tak je to v dnešní době skoro zázrak řekl bych, protože firem je moc a vyznat se mezi nimi a najít opravdu někoho dobrého mi připomíná hledání jehly v kupce sena.

My měli…

mytí oken cena za m2My měli to štěstí a našli ji hned na první pokus. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší než standardně. Ale z hlediska poměr cena výkon se jedná o skvělou firmu, kterou můžeme jedině doporučit. Sehnat dnes na přesyceném trhu to, co opravdu hledáte, není snadná věc, proto je někdy lepší si připlatit, pokud cenový rozdíl není vyloženě markantní. Zabývají se i dalšími úklidovými službami jako je čištění koberců a podlah, odstraňování plísně a graffiti a věřím, že i jejich ostatní služby jsou stejně tak kvalitní jako mytí oken. Takže tuto firmu mohu nejen vřele doporučit, protože jsme s jejich prací byli spokojeni v každém ohledu, v jakém to jen lze.

Okna jsou stále lesklá jako zrcadlo a věřím, že i nájemníci díky tomu s nimi budou mít mnohem méně práce. Prach nebo něco podobného z venku smyje déšť a zevnitř se okna prakticky nešpiní. Takže jsou naprosto v pořádku. Dali na okna totiž nějakou impregnaci. Ale už si nevzpomínám na název, ale na jejich stránkách se o tom určitě dozvíte více. My jsme osobně byli tak nadšení, že jsme si okna nechali umýt i doma a samozřejmě si nechali nanést tu impregnaci. Manželka s nimi taky už nemá tolik práce a je za to vděčná. Protože umýváme oken není ani moje ani její oblíbená činnost. Takto tuto záležitost máme na dlouho pokoj. Takže pokud poptáváte umývání oken, tak se určitě obraťte na tuto firmu. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.