Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Respekt všem lidem, především těm starým, Odstraňování graffiti Praha

Respekt všem lidem, především těm starým, Odstraňování graffiti Praha 18 Led

Nedávno nám volala jedna mladá paní, že prý by si ráda objednala naše služby. Pracuje totiž v domově důchodců. No a tam se nedávno stalo, že ho někdo, světe div se, posprejoval. Ano, slyšíte správně, nějací vandalové ho pokryli graffiti. Navíc dost hanlivými nápisy. Graffiti si rozhodně nechtěli ponechat jako trvalou výzdobu. A tak se rozhodli si objednat naši společnost A SERVIS LIPKA Odstranění graffiti. Ta se totiž specializuje mimo jiné i na odstraňování graffiti.

Než však řekneme jaký byl výsledek této zakázky, dovolíme si přiblížit postup naší práce během odstraňování graffiti. Ten je takový, že graffiti zeslabíme co nejvíce to jde, a přetřeme danou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned, aniž byste ho nejprve odstranili, nepřináší dobré výsledky. Graffiti většinou pak prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní obrysy. Což jistě nikdo nechce. Jako účinnou ochranu proti posprejování doporučujeme nechat nanést na fasádu i takzvanou antigraffiti ochranu.

Ta…

Ta zajistí následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Také je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě, pokud klesne venkovní teplota pod deset stupňů. Z praxe již víme, že během těchto teplot ani nepřibývá graffiti. Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách, a to podle struktury povrchu. Je možné ho aplikovat na všechny druhy ploch, včetně plastů.

Jediné materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní teplotu vyšší než deset stupňů. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice, a to od 120 korun za metr čtvereční. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy. U strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti po dvanáct vrstev.

Naše…

Naše společnost A SERVIS LIPKA s.r.o. (pobočka v Praze a Brně) se může zaručit jako jediná v České republice za funkčnost ochrany, která je bezkonkurenční, a přesto i za nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované a je vždy s kýženým výsledkem. Graffiti tedy nejprve odstraníme a poté naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni. Tím docílíme toho, že je ochrana zachována a také zmnohonásobněna.

Tudíž její funkčnost vydrží až šest let a mimoto toho zvládne rovněž více. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité pro náš „systém čistých budov“. Graffiti se nám podařilo perfektně odstranit. Zaměstnanci domova důchodců nám děkovali a říkali, že nám napíší pozitivní recenzi. Také říkali, že nás všude jen doporučí. Že prý jsme skvělá společnost. Těchto slov si velice vážíme a děkujeme. Doufám, že takových skvělých klientů budeme mít jen více a více.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.