Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Řešením, jak se zbavit plísně, je LSG protiplísňový nátěr Praha

Řešením, jak se zbavit plísně, je LSG protiplísňový nátěr Praha 22 Pro

Protiplísňový systém LSG, řešení proti plísniPřed nějakou dobou se nám v koupelně objevila plíseň. A protože si potrpíme na pořádek, pustili jsme se do jejího čištění. Jenže moc úspěchu jsme nesklidili. Naopak, byla to katastrofa, a to jsme zkoušeli všechno možné. Manžel už si dělal srandu, že by se z nás mohla stát chodící encyklopedie na typy a rady, co všechno nefunguje na zlikvidování plísně a podobně.

Dobře, krátkodobě možná ty „osvědčené“ rady z internetu a různých televizních pořadů fungují, ale opravdu jen krátkodobě. Což prostě není řešení, čistit to pořád dokola. Takže bylo potřeba už něco lepšího, co by zabralo.  A našli jsme na internetu úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování plísní, u které její službu likvidaci plísní Praha lidi moc vychvalovali, tak jsme naznali, že to pro nás bude to pravé, protože sami už jsme prostě nevěděli, co s tím.

A jsou…

Likvidace a prevence vzniku a množení plísníA jsou to nejlepší, na co jsme se mohli obrátit. Plíseň odstranili do poslední nečistoty, a poté všechna místa, kde hrozil výskyt plísně, ošetřili protiplísňovým nátěrem LSG, který se postaral o to, že, že se plíseň už nevrátila. I když jsou sice o něco dražší. Ale rozhodně to není investice, které bych litovala. Naopak, jsem za ni velice vděčná. Protože když porovnám cenu a kvalitu, tak můžu říct, že je to určitě jedna z nejlepších firem, na kterou jsem narazila a měnit už určitě nebudeme.

Navíc nabízejí i další řadu služeb, které jsme začali rovněž využívat, například čištění koberců a i s tím jsme spokojeni. Takže určitě můžu s klidným svědomím říci, že nabízejí opravdu kvalitní služby a určitě budou také i všechny ostatní, které mají v nabídce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.