Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Čisté podlahy jako dárek pro naší babičku od „ Strojního čištění podlah Brno“

Čisté podlahy jako dárek pro naší babičku od „ Strojního čištění podlah Brno“ 12 Led

přípravky na čištění podlahMožná se vám bude zdát úvodní titulek trochu přitažený za vlasy, ale v naší společnosti A SERVIS LIPKA – která se již více jak dvacet let věnuje úklidovým a čistícím službám na profesionální úrovni – se opravdu nejedná o žádné velké překvapení. Stalo se vhodnou a příjemnou skutečností, že dárky našich klientů na sebe stále častěji berou podobu vyčištěných koberců, podlah nebo generálního úklidu.

V dnešní době je čas vzácnou surovinou a lidé jsou přesyceni materiálním bohatstvím, dárky z toho nevyjímajíc. Pokud je tedy přímo v domácnosti, či ve firmě příjemně překvapí profesionálně zrealizované čištění nebo úklid, málokdo z této formy dárku nebude mít radost. Vždyť každá podlaha si zaslouží naší speciální pozornost bez toho, aniž by musela tvořit součást dárku.

Podlahy patří k interiéru od nepaměti. Přičemž nebylo podstatné, z čeho byly zhotoveny a jaký účel plnily. Dnes jsou vyráběny ze dřeva, z laminátu, keramiky, přírodního kamene nebo betonu, popřípadě z vinylu či jiných moderních materiálů. Možností najdeme nepřeberné množství a konkrétní výběr je čistě a pouze na přání a představě majitele.

Společnost…

jak vyčistit podlahuSpolečnost A SERVIS LIPKA se podlahám a jejich ošetření věnuje profesionálně již dlouhá léta a má o všech typech skutečně dokonalý přehled. Zná proto velmi dobře mínění a názor značně rozsáhlé skupiny klientů, kteří vnímají dnešní moderní podlahy jako praktické, výhodné a téměř bezúdržbové řešení. Přičemž se jejich občasné zametení nebo jejich vytření mokrým mopem, pokládá za dostatečný úklid i ošetření.

Pohled odborníka na skutečnou údržbu a ošetření podlahy je ovšem jednoznačně odlišný. Snažit se vyčistit a ošetřit moderní podlahu klasickým postupem – tedy teplou vodou, saponátem a popřípadě kartáčem – nemusí zrovna dobře dopadnout, tím spíše, že se o kvalitním vyčištění podlahové plochy nedá vůbec hovořit. Pokud například budeme drhnout dřevěnou podlahu s vírou, že ji zbavíme všech nečistot – můžeme s jistotou konstatovat, že takový postup mívá ve většině případů nepříjemné důsledky.

Naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. po získaných zkušenostech a cenné praxe – dlouholetým působením na úklidovém trhu, dokáže dobře chápat motivaci některých klientů, kteří předpokládají, že odborně a kvalitně položená podlaha, navíc vyrobená z poctivého materiálu s odolným povrchem – musí bezchybně sloužit velmi dlouhou dobu, přičemž je normální její běžné čištění.

Skutečný…

čím vyčistit podlahuSkutečný odborník ovšem vždy tuto úvahu doplní myšlenkou, že dokonalé odborné vyčištění a kvalitní údržba zásadním způsobem prospívá životnosti celé podlahy. A to mu ještě v záloze zůstává fakt, že při zcela normálním dodržování předepsaných technologických zásad, se výsledky projeví na ještě mnohem vyšší kvalitativní úrovni!

Začněme tedy pěkně od začátku – tedy v tomto případě spíše od podlahy.

Každý, kdo se rozhodl ve svém interiéru vybudovat novou podlahu, by měl vědět, že by se poté neměla čistit neznámými a praxí neověřenými postupy. Jistě, až příliš mnoho firem v dnešní době láká své klienty „sladkými“ řečmi o skvělé kvalitě za nízkou, či tu nejvýhodnější cenu, nebo na perfektní metody čištění, které si pochvalují zákazníci napříč republikou.

Rozumný…

kvalitní čištění podlahRozumný klient by měl být rozvážný až nedůvěřivý, přesto že se mu zdá, že nabídka čištění je neobyčejně výhodná, a navíc ji vychvaluje známá hvězda z komerční televize. Úvahu a případné konečné rozhodnutí je nutné mít podpořeno z vícero nezávislých zdrojů. Příkladem mohou být dobří známí, přátelé či sousedi. Přičemž je velmi důležité, si vše pečlivě prověřit i přes webové stránky na diskuzních fórech nebo odkazech.

Právě zde se často klient dozví, který systém čištění a která firma jsou tím správným řešením. Lidé se rádi svěřují s vlastními konkrétními zkušenostmi – děkují nebo kritizují. Ale také varují ostatní případné zákazníky, aby nedělali stejné chyby jako oni. Proto, i z těchto důvodů je ku prospěchu věci, udělat si takový „malý soukromý průzkum trhu,“ kde se člověk dozví nejen nové a zajímavé informace, ale velmi často i ten správný tip.

Je přece jednoznačné, že dlouhá  životnost podlahy za to přece stojí, že?! Všeobecně totiž lze konstatovat, že většina moderních podlah je – v případě jakéhokoliv neodborného či necitlivého zásahu při jejich čištění, nebo nešetrného zacházení – velmi náchylná na mechanické i chemické poškození.

Moderní…

cena čištění podlahModerní podlahy proto zkrátka vyžadují, aby jim v tomto směru, byl věnován skutečně odborný a profesionální přístup. Zároveň také platí, že by je měli čistit a průběžně ošetřovat zkušení specialisté za pomoci moderních, účinných a zároveň šetrných technologií.

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, hloubkové strojové čištění podlah Brno při svých zakázkách spoléhá na výkonný jednokotoučový stroj. Toto špičkové strojní zařízení pomáhá detailně a hloubkově vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Proces čištění se tedy začíná důkladným vydrhnutím celé podlahové plochy jednokotoučovým strojem – za vydatné pomoci  účinné a přitom šetrné čistící chemie.

Další etapou je precizní a technologicky nevyhnutelné použití extrémně silného, ale velice šetrného vysavače. Díky jeho síle a pracovníkům Brno podlahy, čištění se spolehlivě daří kvalitně odstranit zašlou mnohaletou špínu, všechny uvolněné nečistoty a nepříjemnou mastnotu.

Účinný…

čištění průmyslových podlahÚčinný vysavač zvládá i další činnosti – jeho síla a výkon umožňují, aby byla z povrchu podlahy spolehlivě odstraněna veškerá přebytečná voda po použití jednokotoučového stroje. Odborným pracovníkům firmy A SERVIS LIPKA přitom vydatně pomáhá speciální úprava vysavače. Pružná hubice s gumovými lištami. Která veškerou zbytkovou vodu bezproblémově odsaje.

Jakmile je ukončena činnost vysávání, může si již klient spokojeně říci, že je jeho podlaha hygienicky čistá a vydezinfikovaná. Přesto ještě následuje jedno důkladné umytí podlahy pouze čistou vodou. Jedná se v podstatě o technologickou neutralizaci povrchu před negativními účinky posledních zbytků čistící chemie. Poté již může následovat závěrečné vyschnutí podlahy.

Z pohledu zákazníků, ale zejména odborníků v tomto oboru, je třeba ještě dodat, že náš výjimečný a opravdu spolehlivý jednokotoučový stroj je obecně považován za jediné zařízení na trhu. Které dokáže zvládnout jednak celkové, ale rovněž detailní a hloubkové vyčištění jakéhokoliv typu podlahy. Což je pro strojovou metodu firmy A SERVIS LIPKA klíčové.

Pouze…

čištění litých podlahPouze na okraj ještě několik slov o tomto jednokotoučovém stroji – toto moderní, skutečně výkonné zařízení s pracovní hmotností cca padesáti kilogramů využívá při čištění výrazný přítlak, který směřuje na čistící kotouč o průměru přibližně 45 centimetrů. Takže pokryje poměrně velkou plochu. Což zrychluje a ulehčuje čistící proces.

Odborníci naší firmy, kteří se čištění podlah věnují profesionálně, patří mezi velmi zkušené pracovníky, za kterými je množství skvěle odvedené práce a ještě větší množství spokojených klientů. Do sebemenšího detailu ovládají všechny potřebné úkony, prvky a kroky prověřené technologie čištění.

Je samozřejmé, že každý z nich má zároveň dokonalý přehled o aktuálně používaných chemických čistících prostředcích – jejich použití je nepostradatelnou součástí vysoce kvalitního a důkladného čištění. Přičemž je prvořadě sledována naprostá bezpečnost jejich využití, složení a vhodnost pro konkrétní typ podlahy.

Naše…

čištění podlah v domácnostiNaše úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA při ošetření a údržbě podlahy, pracuje zejména se zásaditou čistící chemií. Přirozeně, že máme rovněž velké zkušenosti s použitím chemie kyselého charakteru, která má ovšem specifické použití.

Roztoky kyselých látek obsažené v čistících prostředcích jsou silné a poměrně agresivní. Což je v této oblasti čištění jejich hlavní předností. Jsou zejména vhodné k aplikaci na podlahy masivně znečištěné stavebními a rekonstrukčními pracemi, či podobnými činnostmi.

Chemické přípravky kyselého charakteru jsou tedy vhodné především k likvidaci znečištění podlah vápnem, cementem, betonem a případně dalšími stavebními nečistotami. Pozor, nesmí se však použít při čištění podlah z přírodního kamene, neboť jejich aplikace by zvýšila akutní hrozbu nevratného poškození!

Analogická…

voskování podlahAnalogická, a rovněž přísná pravidla má společnost A SERVIS LIPKA nastavena i ohledně čistících kotoučů a kartáčů. Používané speciální kartáče jsou mimořádně účinné a zároveň šetrné. Jejich výběr je plně v kompetenci konkrétního profesionálního pracovníka. Který má špičkové odborné znalosti o vhodnosti na každý konkrétní typ podlahy.

V současnosti existuje na úklidovém trhu velké množství firem. Kteří sice dokáží špínu odstranit, a podlahu takříkajíc „pro oko“ vyčistit. Často se však stává, že po dokončení jejich činnosti zůstává povrch „ošetřené“ podlahy jednoznačně drsný, očividně nevzhledný a mnohdy i mechanicky či chemicky poškozený.

V tomto směru naše společnost A SERVIS LIPKA pracuje zcela jiným, šetrnějším a otevřenějším způsobem. Svým klientům vlastním jménem garantuje, že pomocí jednokotoučového čistícího stroje a unikátní chemie, kterou používají zkušení specialisté, k žádnému, byť minimálnímu poškození ošetřované podlahy nedochází!

Klíčovou…

fluatace podlahyKlíčovou složkou každé, hloubkově dokonale čisté a vydezinfikované podlahy je také plošné, odborně provedené voskování. Úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové strojové čištění a voskování podlah Praha realizuje tuto technologicky specifickou, ovšem nesmírně důležitou činnost při procesu tzv. fluatace.

Vlastní voskování, nebo-li zakonzervování podlahy, tato firma ze zásady aplikuje na suchou, zcela čistou a připravenou podlahovou plochu. Specialisté firmy A SERVIS LIPKA na její povrch postupně nanášejí speciální průmyslový polymer. Který podlahu dokonale navoskuje. A tím ji ochrání pomocí vysoce kvalitního a značně odolného chemického filmu.

A právě z důvodu, aby odborně ošetřená podlaha zůstala po velmi dlohou dobu čistá, lesklá a podstatně odolnější vůči běžnému namáhání. Je tento krok společností A SERVIS LIPKA doporučován všem jejich klientům. Vosk poté zajistí, že podlaha skutečně nebude na dlouhou dobu náchylná ke znečištění. A uchová si tak svůj čistý a estetický vzhled.

Naše…

čištění podlahy cena za m2Naše firma při samotném voskování upřednostňuje zejména pololesklý, nebo matný typ vosku. Jeho funkčnost a kvalita se firmě v praxi opravdu osvědčila, takže díky vrstvě kvalitního ochranného polymeru se takto ošetřená podlaha uchová mnohem déle čistá, a pro majitele, či uživatele zůstává maximálně bezpečná.

Tento průmyslový polymer nebo-li vosk všem zákazníkům poskytuje další cenné výhody. Po jeho odborném nanesení podlaha garantuje optimální úroveň pružnosti a také velmi důležitý protiskluzový efekt.

Podlaha proto může – díky této skvělé chemické substanci – mnohem déle a účinněji odolávat rizikům poškrábání a dalšího mechanického poškození. Navíc, majiteli zůstává stále krásně lesklá s prvotřídním vzhledem. Protiskluzový efekt navíc jednoznačně zvyšuje úroveň bezpečnosti pohybu při každodenním používání.

Nyní…

krystalizace mramoruNyní ještě pouze několik slov k samotnému voskování – podlahová plocha se převážně voskuje dvakrát až třikrát. Což je zárukou že se na jejím povrchu vytvoří jednolitá, obzvlášť odolná vrstva. Která zabezpečí dokonalé parametry pružnosti a protiskluzovosti, přičemž účinně pomáhá zachovat skvělý estetický vzhled vyčištěné podlahy.

Odborné zakonzervování vyčištěných podlah se v naší firmě realizuje především kvalitním průmyslovým polymerem německé výroby – konkrétně značkou PKD. Tento typ vosku představuje na trhu mimořádně odolný, moderní a spolehlivě fungující prostředek, který se prezentuje mnohými zajímavými vlastnostmi.

Naši klienti oceňují, že podlaha ošetřená polymerem PKD se podstatně lépe a komfortněji udržuje – navíc, přiměřená vrstva vosku rovněž ochrání plochu podlahy před otisky bosých i zpocených nohou, které dokáží silně narušit estetický vzhled podlahy. Klient si tak může ještě více vychutnat kompaktní vzhled a čistotu své ošetřené podlahy.

Tyto…

strojové čištění podlahTyto výjimečné přednosti a praktické vlastnosti naší metody, tak mohla firma A SERVIS LIPKA, hloubkové strojové čištění a voskování podlah Praha v plném rozsahu demonstrovat i při zmiňovaném ošetření podlah v bytě babičky. Profesionální vyčištění podlahových ploch totiž babička dostala od rodiny jako dárek, ke svým významným narozeninám.

Je potřeba říci, že stará paní měla již své roky. Takže nebylo v jejich silách údržbu podlah zvládat. Na všech podlahách bylo patrné, že vyžadují skutečně hloubkový a odborný zásah, aby se jim vrátil nejen původní vzhled a prodloužila životnost. Ale aby mohly opět potěšit oko jejich majitelky.

Podlahy z dřevěného masivu však byly skutečně velice kvalitní, precizně a dokonale pokládané, zkrátka – staré dobré fortelné řemeslo. Přičemž bylo dobře znát, že byly v předchozích letech pečlivě udržované. Naše společnost proto měla z práce nejen radost. Ale hlavně čest, že se mohla věnovat podlahám, které vyrobili a položili ruce skutečných mistrů.

Díky…

čištění dřevených podlahDíky kotoučovému stroji, účinné chemii, výkonnému vysavači a odborné kvalitě našich pracovníků. Kteří čištění podlah rozumí jako málokdo – se práce v bytě babičky podařila na jedničku. Neboť naše špičková a prověřená technologie je beze všech pochybnosti, na absolutním vrcholu kvality nabízených služeb.

Naše pracovníky velmi potěšilo a naplňovalo tichou hrdostí, že stará paní prakticky nedokázala odtrhnout oči ze svých vyčištěných podlah. Jakmile jsme ovšem provedli závěrečné ošetření voskem – babička se z nich těšila. Jako kdyby byly zcela nové…

Klientka – velice milá a příjemná paní – pracovníkům společnosti A SERVIS LIPKA poděkovala se širokým a hřejivým úsměvem ve tváři, přičemž jejich profesionální práci přirovnala k výkonu mistrů svého, tolik potřebného řemesla. Společnost A SERVIS LIPKA si velice váží těchto upřímných slov. Neboť její manžel byl široko-daleko vyhlášeným a ctěným hodinářem. Takže babička o skutečné profesionalitě, odbornosti, preciznosti a zejména o výsledné kvalitě, věděla určitě své…

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.