Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Podlaha, která neklouže, je bezpečná podlaha, hydrofobní impregnace ji ochrání před znečištěním

Podlaha, která neklouže, je bezpečná podlaha, hydrofobní impregnace ji ochrání před znečištěním 13 Říj

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu, od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Pracuji v jump parku a spolu s kolegy máme na starosti i úklid. A v poslední době se nám zdálo, že podlaha není v nejlepším stavu a trochu klouže. Takže bylo potřeba se o to postarat. Navíc když lidé skáčou na trampolínách, a tak podobně, a poté slezou dolů, může se jim motat hlava. Tak je lepší, když mají pevnou a neklouzavou půdu pod nohama.

Jak účinně konzervovat podlahy, aby odpuzovaly nečistoty a umožnily snadný úklid

Tak jsem si řekli, že bude nejlepší se obrátit na úklidovou firmu. Hledala jsem dlouho na internetu, abych si pořádně pročetla všechny recenze a diskuze, aby to nebyly zbytečně vyhozené peníze. A nakonec jsem se obrátila na úklidovou firmu Čištění podlah Praha. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu.

Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená. Podlaha byla nádherně vyčištěná a byla v perfektním stavu. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout.

Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže já nemám s tím žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a já už s jejím udržováním nemám prakticky žádnou práci a pořád vypadá skvěle, takže za sebe mohu tuto firmu A SERVIS LIPKA jedině doporučit. A podlaha po jejich vyčištění a nanesení vosku opravdu vůbec neklouže. Nabízejí i celou řadu dalších služeb jako je například čištění koberců, umývání oken a výloh, odstraňování plísní a graffiti.

Takže je vidět, že se ve svém oboru opravdu vyznají, mají široké pole působnosti. Takže až budu do budoucna zase něco potřebovat, určitě se obrátím pouze na ně. Jsem si jistá, že je začnu brzy používat i pro svou vlastní domácnost a někteří kolegové taky. Protože máme vyzkoušeno, že potom s podlahou není skoro žádná práce a stále vypadá perfektně. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že má velmi široké pole působnosti. Proto je všem vřele doporučujeme, pokud hledáte kvalitní čištění podlah.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.