Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

S plísní si poradí služba likvidace plísní Praha od protiplísňové firmy Praha

S plísní si poradí služba likvidace plísní Praha od protiplísňové firmy Praha 14 Lis

Plíseň je vždy problematickou záležitostí a někdy je jí předejít těžší, než by se mohlo na první pohled zdát. Asi nejdůležitějším způsobem prevence je zabránění vsáknutí vody do zdí. To znamená dostatečně větrat při všech činnostech, při kterých se vytváří vodní pára – vaření, sprchování, sušení prádla v obytných místnostech. Ke způsobování nadměrné vlhkosti přispívá i velké množství domácích rostlin. – Čím odstranit plíseň

Pokud nelze větrat, je možné při zavřených oknech odstranit vzdušnou vlhkost použitím odvlhčovače. Z hygienického hlediska je nutné plísně odstranit použitím přípravků, které jsou na odstraňování plísní určeny. Nejlepší je používat takové přípravky, které mají kromě dezinfekčního účinku i složku, která působí preventivně. Ta zabrání růstu plísní v poškozených místech do doby, než se vlhkost ze zdí odvětrá.

Ale je pravda…

Ale je pravda, že takovým skutečně účinných prostředků se v obchodech vyskytuje opravdu pomálu a většina lidí jich vyzkouší desítky, než najdou něco, co jim plíseň ze zdi opravdu odstraní. A ani to není stoprocentní zárukou, že se plíseň na zdi už neobjeví. Proto je asi nejlepším řešením se obrátit na nějakou firmu, která se odstraňováním plísně zabývá. Jednou z nich je i A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čím odstranit plíseň, která v rámci své služby likvidace plísní Praha nabízí i protiplísňový nátěr LSG, který funguje i jako prevence před vznikem další plísně.

Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let, takže je to skutečně něco, co vám dokáže zajistit účinnou prevenci na velmi dlouhou dobu. Tudíž pokud si chcete zajistit prevenci, aniž byste museli neustále kontrolovat správnou vlhkost vzduchu, doporučuji využít službu této firmy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.