Najdete nás i na facebooku
Pon - Čtv: 9:00 - 15:00
Pátek: zavřeno

Plíseň se může vytvořit skoro všude kde je vlhkost, to je její potrava

Plíseň se může vytvořit skoro všude kde je vlhkost, to je její potrava 26 Říj

Pracuji jako trenérka gymnasticky a spolu s ostatními kolegy, co trénujeme děti a nedávno jsme řešili opravdu nepříjemnou situaci. V rohu jednoho sálu se nám udělala plíseň. A nechápali jsme, jak jeto možné, protože uklízečky jsou opravdu pečlivé. Snažili jsme se o to všichni nějak postarat, ale nic nezabíralo. Ani savo, ani jiné čisticí prostředky určené na odstraňování plísní.

Kdo šetří na topení a topí jen lokálně, brzy objeví na stěnách a v rozích plísně

Takže jsme se rozhodli, že tento problém bude lepší přenechat specialistům, protože jsme na to sami evidentně nestačili. Tak jsme hledali na internetu a našli jsme tam firmu Likvidace plísní Praha, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže, ale také jsme na tuto firmu našli všude jen pozitivní ohlasy, takže jsme se rozhodli do toho investovat.

V domluvený den přijel tým jejich pracovníků, přičemž já jsem byla celou dobu u toho. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na celou řadu materiálů.

Ten nátěr je opravdu vynikající věc, protože plíseň vzniká opravdu snadno, sami jsme tomu nemohli uvěřit. Zjistili jsme například, že člověk ze svého těla během jedné noci vyloučí až 1,5 litru vody ve formě vodních par. Tak jak to asi může dopadat v tělocvičně, kde je spousta dětí, zpotí se při sportu, a pak jdou ještě do sprchy, což je samozřejmě další pára navíc. Takže pokud chcete mít jistotu, že nebudete mít problémy s plísní, je lepší se spolehnout na nátěr LSG, protože sama za sebe mohu potvrdit, že funguje opravdu spolehlivě.

My jsme s ním moc spokojení a to i s personálem firmy, protože odvedli naprosto perfektní práci, byli velmi milí a celková spolupráce byla bez sebemenšího problému, takže pokud poptáváte službu odstraňování plísně, tak vám doporučuji se obrátit na tuto firmu A SERVIS LIPKA. A nabízí i spoustu dalších služeb, takže vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. A ještě je skvělé, že jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i n Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.